Ehh.. Nie dość że wczoraj trochę się popłakało przy odejściu Iniesty, tak dzisiaj człowiek wstaje i widzi zdjęcie jak Andres o 1:00 wrócił na Camp Nou i siadł na środku stadionu przy pustych trybunach.. Ależ mu się pewnie w tamtej chwili wszystko przypomniało czego dokonał na tym boisku :D Wzór na zawsze!
Ten typ ma takie pojęcie o piłce jak co drugi z nas.. Najlepsze jest to że ten typ widzi tylko Lewego i Ronaldo, jest chyba jedynym dziennikarzem z Polski, który głosuje w ZP, do tego jeździ na najważniejsze gale/wydarzenia. Boże widzisz i nie grzmisz..
0
Top Eleven.
7
A jak to na Barcelone przystało, zgodzą się na obniżenie tej kwoty zapewne aż do połowy. klask, klask kur.. Janusze biznesu.
0
4
Niezły kabarecik się robi, czas chyba do jego oficjalnego potwierdzenia nie wchodzić na La Ramble.
1
Kto to jest kur.. de Rodrygo?
0
Czułem, że się tak skończy.. Thiago brać i się nie zastanawiać.
4
W formie jest lepszy śmiem nawet stwierdzić.
3
No to ja już jestem spokojny o ten transfer :v
7
Ehh.. Nie dość że wczoraj trochę się popłakało przy odejściu Iniesty, tak dzisiaj człowiek wstaje i widzi zdjęcie jak Andres o 1:00 wrócił na Camp Nou i siadł na środku stadionu przy pustych trybunach.. Ależ mu się pewnie w tamtej chwili wszystko przypomniało czego dokonał na tym boisku :D Wzór na zawsze!
0
Akurat opaskę przekaże.
2
Gość jest nieprawdopodobny.
0
Nie chce nic mówić ale reakcja mówi na koniec o marzeniach z Mundialem.
0
Piękna akcja i Suarez. Mam nadzieję że Leo za niego wejdzie.
0
Mina.. Wypożyczenie jak najszybciej.
0
Już karnego zabrali..
2
Dajcie już tego Griezmann'a bo drugi raz widzę przy piłce Suareza i drugi raz traci piłkę poprzez ten swój za*ebisty drybling..
0
Hahahhaha
1
Legiaa! Legia! Leegiaaa! Sialalalalalal! :DDD
1
Ronnie, Puyol, Xavi, teraz Andres.. Kolejny idol z dzieciństwa odchodzi.. Wzór, legenda.
1
Nie tylko ciebie, na szczęście blisko chaty prywaciarz ma sklep otwarty ;)
0
Jedna z bardziej niezręcznych sytuacji XD
0
To jak tam? Są tu osoby które się wybierają dzisiaj do Olsztyna na Kortowiade? :D
12
Ten typ ma takie pojęcie o piłce jak co drugi z nas.. Najlepsze jest to że ten typ widzi tylko Lewego i Ronaldo, jest chyba jedynym dziennikarzem z Polski, który głosuje w ZP, do tego jeździ na najważniejsze gale/wydarzenia. Boże widzisz i nie grzmisz..
19
Beka z "Koncentrao" XDDD
1
O uj, 19 lat, płacze jak dziecko.. Jeszcze teraz Xaviego zobaczyłem ehh
Coś się kończy, idole odchodzą :/
23
Te nagranie to było coś pięknego.
0
Ooo panie zobaczcie kto wpadł na Camp Nou, na pożegnanie Iniesty :D Wariat Dani :D
0
Jak oni go wypuszczą..
1
Z karnego na aut XDD
26
Tymczasem Pique właśnie zapowiedział kolejny wywiad z samym wielkim Gigi Buffonem :D