0

Top Eleven.

7

A jak to na Barcelone przystało, zgodzą się na obniżenie tej kwoty zapewne aż do połowy. klask, klask kur.. Janusze biznesu.

0





4

Niezły kabarecik się robi, czas chyba do jego oficjalnego potwierdzenia nie wchodzić na La Ramble.

1

Kto to jest kur.. de Rodrygo?

0

Czułem, że się tak skończy.. Thiago brać i się nie zastanawiać.

4

W formie jest lepszy śmiem nawet stwierdzić.

3

No to ja już jestem spokojny o ten transfer :v

7

Ehh.. Nie dość że wczoraj trochę się popłakało przy odejściu Iniesty, tak dzisiaj człowiek wstaje i widzi zdjęcie jak Andres o 1:00 wrócił na Camp Nou i siadł na środku stadionu przy pustych trybunach.. Ależ mu się pewnie w tamtej chwili wszystko przypomniało czego dokonał na tym boisku :D Wzór na zawsze!

0

Akurat opaskę przekaże.

2

Gość jest nieprawdopodobny.

0

Nie chce nic mówić ale reakcja mówi na koniec o marzeniach z Mundialem.

0

Piękna akcja i Suarez. Mam nadzieję że Leo za niego wejdzie.

0

Mina.. Wypożyczenie jak najszybciej.

0

Już karnego zabrali..

2

Dajcie już tego Griezmann'a bo drugi raz widzę przy piłce Suareza i drugi raz traci piłkę poprzez ten swój za*ebisty drybling..

0

Hahahhaha

1

Legiaa! Legia! Leegiaaa! Sialalalalalal! :DDD

1

Ronnie, Puyol, Xavi, teraz Andres.. Kolejny idol z dzieciństwa odchodzi.. Wzór, legenda.

1

Nie tylko ciebie, na szczęście blisko chaty prywaciarz ma sklep otwarty ;)

0

Jedna z bardziej niezręcznych sytuacji XD

0

To jak tam? Są tu osoby które się wybierają dzisiaj do Olsztyna na Kortowiade? :D

12

Ten typ ma takie pojęcie o piłce jak co drugi z nas.. Najlepsze jest to że ten typ widzi tylko Lewego i Ronaldo, jest chyba jedynym dziennikarzem z Polski, który głosuje w ZP, do tego jeździ na najważniejsze gale/wydarzenia. Boże widzisz i nie grzmisz..

19

Beka z "Koncentrao" XDDD

1

O uj, 19 lat, płacze jak dziecko.. Jeszcze teraz Xaviego zobaczyłem ehh
Coś się kończy, idole odchodzą :/

23

Te nagranie to było coś pięknego.

0

Ooo panie zobaczcie kto wpadł na Camp Nou, na pożegnanie Iniesty :D Wariat Dani :D

0

Jak oni go wypuszczą..

1

Z karnego na aut XDD

26

Tymczasem Pique właśnie zapowiedział kolejny wywiad z samym wielkim Gigi Buffonem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?