0

Jak ktoś w miarę ogarnia temat jeśli chodzi o komputer to prosiłbym o pomoc. Mianowicie głośniki mi nie działają, właściwie to dźwięk. Głośniki raczej dobre. Mam Windowsa 7, głośniki Creativy.

0

To mu wyszło.

0

Ribery jprd..

2

Zaczyna się drukowanko XD

0

Ledwie na murawę wyszli a ten mnie już podku.. zdenerwował z Ramosem XD

1

Ehh.. Gość był drugim Guardiolą, zapewne gdyby dalej nas trenował byłoby jak za Pepa. Mówię tu o wprowadzaniu wychowanków, tiki taki..

0

Goooooooolll! Co poszedł Abel :D

0

Czy tylko ja uwielbiam oglądam młodzieżową LM? Jakikolwiek mecz by nie był zawsze oglądam :D Może dlatego że rówieśnicy :v

0

Jak ktoś ma link do meczu młodzieżowej LM między Barcą a Chelsea i podesłał na priv, najlepiej z polskim/angielskim komentarzem byłbym wdzięczny :)

3

Bartek nie spier tego, proszę cię.

0

Albo po Wandzie

3

Chyba naprawdę nigdy nie zrozumiem jak można stawiać kogokolwiek na równi z nim gościem. Przede wszystkim Ronaldo, już nie chodzi o bramki, a o czyste umiejętności piłkarskie. Gość ma wszystko prócz wzrostu do główek choć i tak potrafi uderzyć z bańki brameczkę (np. finał LM z United). Przegląd pola, drybling, asysta, bramki. Król!

0

Jakby ktoś miał link do meczu Atleti vs Betis najlepiej z polskim/angielskim komentarzem i podesłał na priv to byłbym bardzo wdzięczny :)

1

Poważnie stawiałeś czystą 1 w meczu City gdzie kurs był około 1.10? XD

2

Liczę na zwycięstwo Napoli, bardzo bym chciał żeby zgarnęli mistrza, już nie chodzi o polaków w składzie, a o najładniej grającą piłkę w lidze włoskiej moim zdaniem :)

16

Uwielbiam tego typa :D

8

Kur.. Stary chłop a się wzruszyłem :D

2

2011/12 - gościa popier..

1

Jeszcze kur przypominają na każdym kroku..

2

Już pajace zabrali prawdopodobnie bramkę na 3:0 bo za dobrze naszym idzie.. Gdzie on tam spalonego widział.. Ja pier, sam na sam by miał.

0

Iniesta co gra :o

0

Aż mnie oczy bolą od patrzenia na tego Coutinho jako PP..

3

No to Denis też już sobie w tym sezonie nie pogra XDD

11

Denis aż się oplułem kawą XDD

0

Miałem to pisać właśnie.

2

Jak oni to zremisują to padne dosłownie XDDDDDDDD

10

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

3

Dembele się rozgrzewa 20min. i się nawet nie zapowiada żeby wszedł XD

0

Suarez nominowany na MVP XDDDD

1

Iniesta aajajjaja :DDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?