Jak ktoś w miarę ogarnia temat jeśli chodzi o komputer to prosiłbym o pomoc. Mianowicie głośniki mi nie działają, właściwie to dźwięk. Głośniki raczej dobre. Mam Windowsa 7, głośniki Creativy.
Chyba naprawdę nigdy nie zrozumiem jak można stawiać kogokolwiek na równi z nim gościem. Przede wszystkim Ronaldo, już nie chodzi o bramki, a o czyste umiejętności piłkarskie. Gość ma wszystko prócz wzrostu do główek choć i tak potrafi uderzyć z bańki brameczkę (np. finał LM z United). Przegląd pola, drybling, asysta, bramki. Król!
Liczę na zwycięstwo Napoli, bardzo bym chciał żeby zgarnęli mistrza, już nie chodzi o polaków w składzie, a o najładniej grającą piłkę w lidze włoskiej moim zdaniem :)
0
Jak ktoś w miarę ogarnia temat jeśli chodzi o komputer to prosiłbym o pomoc. Mianowicie głośniki mi nie działają, właściwie to dźwięk. Głośniki raczej dobre. Mam Windowsa 7, głośniki Creativy.
0
To mu wyszło.
0
Ribery jprd..
2
Zaczyna się drukowanko XD
0
Ledwie na murawę wyszli a ten mnie już podku.. zdenerwował z Ramosem XD
1
Ehh.. Gość był drugim Guardiolą, zapewne gdyby dalej nas trenował byłoby jak za Pepa. Mówię tu o wprowadzaniu wychowanków, tiki taki..
0
Goooooooolll! Co poszedł Abel :D
0
Czy tylko ja uwielbiam oglądam młodzieżową LM? Jakikolwiek mecz by nie był zawsze oglądam :D Może dlatego że rówieśnicy :v
0
Jak ktoś ma link do meczu młodzieżowej LM między Barcą a Chelsea i podesłał na priv, najlepiej z polskim/angielskim komentarzem byłbym wdzięczny :)
3
Bartek nie spier tego, proszę cię.
0
Albo po Wandzie
3
Chyba naprawdę nigdy nie zrozumiem jak można stawiać kogokolwiek na równi z nim gościem. Przede wszystkim Ronaldo, już nie chodzi o bramki, a o czyste umiejętności piłkarskie. Gość ma wszystko prócz wzrostu do główek choć i tak potrafi uderzyć z bańki brameczkę (np. finał LM z United). Przegląd pola, drybling, asysta, bramki. Król!
0
Jakby ktoś miał link do meczu Atleti vs Betis najlepiej z polskim/angielskim komentarzem i podesłał na priv to byłbym bardzo wdzięczny :)
1
Poważnie stawiałeś czystą 1 w meczu City gdzie kurs był około 1.10? XD
2
Liczę na zwycięstwo Napoli, bardzo bym chciał żeby zgarnęli mistrza, już nie chodzi o polaków w składzie, a o najładniej grającą piłkę w lidze włoskiej moim zdaniem :)
16
Uwielbiam tego typa :D
8
Kur.. Stary chłop a się wzruszyłem :D
2
2011/12 - gościa popier..
1
Jeszcze kur przypominają na każdym kroku..
2
Już pajace zabrali prawdopodobnie bramkę na 3:0 bo za dobrze naszym idzie.. Gdzie on tam spalonego widział.. Ja pier, sam na sam by miał.
0
Iniesta co gra :o
0
Aż mnie oczy bolą od patrzenia na tego Coutinho jako PP..
3
No to Denis też już sobie w tym sezonie nie pogra XDD
11
Denis aż się oplułem kawą XDD
0
Miałem to pisać właśnie.
2
Jak oni to zremisują to padne dosłownie XDDDDDDDD
10
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
3
Dembele się rozgrzewa 20min. i się nawet nie zapowiada żeby wszedł XD
0
Suarez nominowany na MVP XDDDD
1
Iniesta aajajjaja :DDD