5

Lekko przesadza już Sampaoli, ale jakoś dziwnie mu wierzę, że z nim na ławce do początku MŚ naprawdę może to w niezły sposób poukładać.

6

Niech ten Umtiti nie odpier lipy.

0

Widzę City aż filmik z treningu Argentyny z Leo na ich obiekcie treningowym musieli wstawić z podniety :v

7




Niesamowite jest to jak ten gość nie wykorzystał w pełni swojego potencjału.. Mega talent. Mimo, że nieraz wyłączył mu się mózg na boisku tak przez pryzmat jego zabawy z piłką lubię gościa. Szkoda, że mu się nie powiodło u nas, pech dla niego chciał że w tym samym czasie był Ronnie :D

1

Komentarz usunięty

0

Myślałem że tylko ja mam ten problem ;/

1

Dokładnie, leci czyste 2 na kuponik :D

37

I zarazem przykre

6

Stanowski się nie pier w tańcu :v

1

Czyli co? Witamy w Barcelonie Grizi :D

2

Coś tam możecie.

1

Gość pozytywny hah :D

0

Komentarz usunięty

5

84,053 kibiców na dzisiejszym meczu!

1

Taką grę mogę oglądać 24/7 :D Turku nie kończ tej połowy xd

0

A Leo co odp? xd

0

Co się bawią haha

1

Brawo Sociedad, klask, klask kur jego mać..

1

Daj spokój, był moment że było 12 stopni na plusie, a teraz znowu u mnie -5 i ten ebany wiatr..

0

Z defensywą Juve, Real będzie miał niezły problemik moim zdaniem.

4

Ja tam nie ukrywam że liczyłem na powołanie Portu z Girony ;/

0

Zapewne już wyjechała jak najdalej xd

0

Pierdziele.. Nie ma to jak wrócić do domu i dowiedzieć się, że jakaś babka wygrała w twoim mieście 7 baniek w totku.. Żal d*pę ściska niesamowicie xd

0

Gość komentuje jakby robił to pierwszy raz, błagam..

12

Ci kur w studio że należał się karny dla Chelsea.. xd
Typ wyłożył się jak zwykła piz*a a ci będą teraz gadać o tym karnym przez kolejny tydzień.. Gdyby takie coś się gwizdało to karne byłyby co mecz..

0

Najlepszy w historii.

0

Dembele klasa :D

34

97,183 widzów na stadionie! :D

1

Dembeeeeeeeeeeeeleeeeeeeeeeeee

0

Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?