Niesamowite jest to jak ten gość nie wykorzystał w pełni swojego potencjału.. Mega talent. Mimo, że nieraz wyłączył mu się mózg na boisku tak przez pryzmat jego zabawy z piłką lubię gościa. Szkoda, że mu się nie powiodło u nas, pech dla niego chciał że w tym samym czasie był Ronnie :D
Ci kur w studio że należał się karny dla Chelsea.. xd
Typ wyłożył się jak zwykła piz*a a ci będą teraz gadać o tym karnym przez kolejny tydzień.. Gdyby takie coś się gwizdało to karne byłyby co mecz..
5
Lekko przesadza już Sampaoli, ale jakoś dziwnie mu wierzę, że z nim na ławce do początku MŚ naprawdę może to w niezły sposób poukładać.
6
Niech ten Umtiti nie odpier lipy.
0
Widzę City aż filmik z treningu Argentyny z Leo na ich obiekcie treningowym musieli wstawić z podniety :v
7
Niesamowite jest to jak ten gość nie wykorzystał w pełni swojego potencjału.. Mega talent. Mimo, że nieraz wyłączył mu się mózg na boisku tak przez pryzmat jego zabawy z piłką lubię gościa. Szkoda, że mu się nie powiodło u nas, pech dla niego chciał że w tym samym czasie był Ronnie :D
1
Komentarz usunięty
0
Myślałem że tylko ja mam ten problem ;/
1
Dokładnie, leci czyste 2 na kuponik :D
37
I zarazem przykre
6
Stanowski się nie pier w tańcu :v
1
Czyli co? Witamy w Barcelonie Grizi :D
2
Coś tam możecie.
1
Gość pozytywny hah :D
0
Komentarz usunięty
5
84,053 kibiców na dzisiejszym meczu!
1
Taką grę mogę oglądać 24/7 :D Turku nie kończ tej połowy xd
0
A Leo co odp? xd
0
Co się bawią haha
1
Brawo Sociedad, klask, klask kur jego mać..
1
Daj spokój, był moment że było 12 stopni na plusie, a teraz znowu u mnie -5 i ten ebany wiatr..
0
Z defensywą Juve, Real będzie miał niezły problemik moim zdaniem.
4
Ja tam nie ukrywam że liczyłem na powołanie Portu z Girony ;/
0
Zapewne już wyjechała jak najdalej xd
0
Pierdziele.. Nie ma to jak wrócić do domu i dowiedzieć się, że jakaś babka wygrała w twoim mieście 7 baniek w totku.. Żal d*pę ściska niesamowicie xd
0
Gość komentuje jakby robił to pierwszy raz, błagam..
12
Ci kur w studio że należał się karny dla Chelsea.. xd
Typ wyłożył się jak zwykła piz*a a ci będą teraz gadać o tym karnym przez kolejny tydzień.. Gdyby takie coś się gwizdało to karne byłyby co mecz..
0
Najlepszy w historii.
0
Dembele klasa :D
34
97,183 widzów na stadionie! :D
1
Dembeeeeeeeeeeeeleeeeeeeeeeeee
0
Meeeeeeeeeeeeeeeeeeeesssssssssiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii