Paulinho to się nadaje do pierwszego składu jak Gomes w Barcelonie - zbędny..
Gość jak wchodził w drugiej połowie wtedy grał najlepiej. Nie pamiętam kiedy zagrał dobry mecz kiedy wyszedł od 1 min.
Ciekawostka co do dzisiejszego meczu dla tych co nie wiedzą ;)
Mianowicie czemu Eibar ma niebiesko-czerwone barwy?
Podczas wojny domowej w Hiszpanii, w latach 1936/39, miasteczko Eibar zostało zbombardowane przez hiszpańskich faszystów. Podczas odbudowy w mieście panowała bieda. Stąd też doszło do fuzji dwóch ówczesnych klubów (Deportiva Gallo i UD Eibarresa) przez co powstał Eibar Futbol Club - SD Eibar.
Pierwsze stroje nowo powstałego klubu były całe białe, następnie Rusznikarze występowali w koszulkach w biało-czerwone pionowe pasy, podobnych do tych w jakich dzisiaj występuje Athletic Club. W latach 1943/44 Federacja Gipuzkoi (Gipuzkoa to region, w którym znajduje się Eibar). postanowiła pomóc młodemu klubowi. Eibar otrzymał stare koszulki... FC Barcelony! Była to ogromna pomoc w trudnych czasach. Od tego momentu Rusznikarze wyróżniają niebiesko-czerwone barwy.
Źródło - Michał Ratajczyk / Stajnia Dissblastera :)
Mecze z Eibarem na Ipurua zawsze kojarzą mi się ze świetnym meczem Leo, mam nadzieję że dzisiaj znowu odpali :D
Sezon 14/15 jak przedryblował pół boiska z tym lekkim dziubnięciem między nogami jednego z zawodników Eibaru pod koniec akcji.
15/16 solowa akcja i brameczka :D
0
Gdzie obejrzę meczyk? :D
1
Myślisz Chelsea i wiesz że zapowiada się cholernie ciężki dwumecz. Mam nadzieję, że nie będą stawiać autobusu.. ;)
0
Oby to był dobry ruch.. :)
0
O co kaman w meczu Frankfurt vs Lipsk że przerwany?
1
Lipsk nie róbcie lipy, muszą wygrać..
0
I zamknął japy XD
0
I uj, po ptokach.
0
Kto odpalił stream'a?!
1
Pierr Espanyol.. Zawsze wszystko musi spier.. Wyjazd do Segunda.
0
Powinno być 0:3.. Żeby to się nie odbiło tylko.
0
Co on tam odpier na tej ławce..? Zabłysnąć chciał, że sobie pokrzyczy? Co on tam widział? Dobrze, na trybuny, niech nie robi trzody..
1
Hahahahah co za dzban... XDD
6
"Ernesto Valverde nic nie wyprowadza z równowagi.. Poza Andre Gomesem oczywiście" :v
2
Nic nie tak nie denerwuje jak te spalone widmo w każdym meczu..
4
Nie wierzę.. Wypier te słupki i poprzeczki.. Ile można xd
1
Dwa miesiące temu, nieźle
4
Paulinho to się nadaje do pierwszego składu jak Gomes w Barcelonie - zbędny..
Gość jak wchodził w drugiej połowie wtedy grał najlepiej. Nie pamiętam kiedy zagrał dobry mecz kiedy wyszedł od 1 min.
1
Widzieliście na trybunach Polską flagę z napisem Polish Fans? :D
Tylko nie zdążyłem zobaczyć czy to nasz fanklub czy Eibaru :D
1
Leo jakie ciasteczko wyłożył :D
0
Kur.. Na tej Wizja.tv nigdy nie ma miejsc do uja..
62
Z innej beczki:
U-17 - Bayern 14:0 Legia XD
Ewidentnie karny 30min. na 5:0 podciął skrzydła Warszawskiej drużynie :v
0
Jeszcze wygrana Barcy i na koncert Szpaka :D
3
Mamyyyy tooooooooooooooooooooo!!!!!!!!
5
Kubacki jak zwykle, wyskok jakby miał na parkingu lądować i kończy się klasycznie xd
2
To niezły Messi-Suarez-Coutinho-Dembele razem
20
Ciekawostka co do dzisiejszego meczu dla tych co nie wiedzą ;)
Mianowicie czemu Eibar ma niebiesko-czerwone barwy?
Podczas wojny domowej w Hiszpanii, w latach 1936/39, miasteczko Eibar zostało zbombardowane przez hiszpańskich faszystów. Podczas odbudowy w mieście panowała bieda. Stąd też doszło do fuzji dwóch ówczesnych klubów (Deportiva Gallo i UD Eibarresa) przez co powstał Eibar Futbol Club - SD Eibar.
Pierwsze stroje nowo powstałego klubu były całe białe, następnie Rusznikarze występowali w koszulkach w biało-czerwone pionowe pasy, podobnych do tych w jakich dzisiaj występuje Athletic Club. W latach 1943/44 Federacja Gipuzkoi (Gipuzkoa to region, w którym znajduje się Eibar). postanowiła pomóc młodemu klubowi. Eibar otrzymał stare koszulki... FC Barcelony! Była to ogromna pomoc w trudnych czasach. Od tego momentu Rusznikarze wyróżniają niebiesko-czerwone barwy.
Źródło - Michał Ratajczyk / Stajnia Dissblastera :)
0
XD
0
Albo nic z nią specjalnie nie robili żeby nasi nie mogli grać szybkiej piłki.. :v
4
Mecze z Eibarem na Ipurua zawsze kojarzą mi się ze świetnym meczem Leo, mam nadzieję że dzisiaj znowu odpali :D
Sezon 14/15 jak przedryblował pół boiska z tym lekkim dziubnięciem między nogami jednego z zawodników Eibaru pod koniec akcji.
15/16 solowa akcja i brameczka :D
1
Brawo Korona.. Kur..