0

Gdzie obejrzę meczyk? :D

1

Myślisz Chelsea i wiesz że zapowiada się cholernie ciężki dwumecz. Mam nadzieję, że nie będą stawiać autobusu.. ;)

0

Oby to był dobry ruch.. :)

0

O co kaman w meczu Frankfurt vs Lipsk że przerwany?

1

Lipsk nie róbcie lipy, muszą wygrać..

0

I zamknął japy XD

0

I uj, po ptokach.

0

Kto odpalił stream'a?!

1

Pierr Espanyol.. Zawsze wszystko musi spier.. Wyjazd do Segunda.

0

Powinno być 0:3.. Żeby to się nie odbiło tylko.

0

Co on tam odpier na tej ławce..? Zabłysnąć chciał, że sobie pokrzyczy? Co on tam widział? Dobrze, na trybuny, niech nie robi trzody..

1

Hahahahah co za dzban... XDD

6

"Ernesto Valverde nic nie wyprowadza z równowagi.. Poza Andre Gomesem oczywiście" :v

2

Nic nie tak nie denerwuje jak te spalone widmo w każdym meczu..

4

Nie wierzę.. Wypier te słupki i poprzeczki.. Ile można xd

1

Dwa miesiące temu, nieźle

4

Paulinho to się nadaje do pierwszego składu jak Gomes w Barcelonie - zbędny..
Gość jak wchodził w drugiej połowie wtedy grał najlepiej. Nie pamiętam kiedy zagrał dobry mecz kiedy wyszedł od 1 min.

1

Widzieliście na trybunach Polską flagę z napisem Polish Fans? :D
Tylko nie zdążyłem zobaczyć czy to nasz fanklub czy Eibaru :D

1

Leo jakie ciasteczko wyłożył :D

0

Kur.. Na tej Wizja.tv nigdy nie ma miejsc do uja..

62

Z innej beczki:

U-17 - Bayern 14:0 Legia XD


Ewidentnie karny 30min. na 5:0 podciął skrzydła Warszawskiej drużynie :v

0

Jeszcze wygrana Barcy i na koncert Szpaka :D

3

Mamyyyy tooooooooooooooooooooo!!!!!!!!

5

Kubacki jak zwykle, wyskok jakby miał na parkingu lądować i kończy się klasycznie xd

2

To niezły Messi-Suarez-Coutinho-Dembele razem

20

Ciekawostka co do dzisiejszego meczu dla tych co nie wiedzą ;)

Mianowicie czemu Eibar ma niebiesko-czerwone barwy?

Podczas wojny domowej w Hiszpanii, w latach 1936/39, miasteczko Eibar zostało zbombardowane przez hiszpańskich faszystów. Podczas odbudowy w mieście panowała bieda. Stąd też doszło do fuzji dwóch ówczesnych klubów (Deportiva Gallo i UD Eibarresa) przez co powstał Eibar Futbol Club - SD Eibar.

Pierwsze stroje nowo powstałego klubu były całe białe, następnie Rusznikarze występowali w koszulkach w biało-czerwone pionowe pasy, podobnych do tych w jakich dzisiaj występuje Athletic Club. W latach 1943/44 Federacja Gipuzkoi (Gipuzkoa to region, w którym znajduje się Eibar). postanowiła pomóc młodemu klubowi. Eibar otrzymał stare koszulki... FC Barcelony! Była to ogromna pomoc w trudnych czasach. Od tego momentu Rusznikarze wyróżniają niebiesko-czerwone barwy.

Źródło - Michał Ratajczyk / Stajnia Dissblastera :)

0

XD

0

Albo nic z nią specjalnie nie robili żeby nasi nie mogli grać szybkiej piłki.. :v

4

Mecze z Eibarem na Ipurua zawsze kojarzą mi się ze świetnym meczem Leo, mam nadzieję że dzisiaj znowu odpali :D
Sezon 14/15 jak przedryblował pół boiska z tym lekkim dziubnięciem między nogami jednego z zawodników Eibaru pod koniec akcji.
15/16 solowa akcja i brameczka :D

1

Brawo Korona.. Kur..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?