0

Jezu jak ja nie trawię tego typa co prowadzi studio na TVP1..

0

Także jak? Taktyka Chelsea to autobus i wrzutki na Giroud? :v

0

Koszuleczka założona, piwko przyszykowane także Vamos Barca! Vamos Leo! Po awans! :D

0

Zawsze gdy to słyszę przed oczami mam filmik na temat Barcy tylko zapomniałem nazwy ;/

0

Mi osobiście śmierdzi remisem w tym meczu ;D

1

Correa ja pier..

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Beznadziejne, pozdrawiam.

1

No i pięknie, druga wygrana w ciągu dwóch tygodni :D Tydzień zaczęty przyzwoicie. Stówka w kieszeni, forma jest xd

0

Przyjąłem.

6

Kopenhaga zwracam honor :D

1

Kopenhaga.. a szkoda kur gadać..

1

Jakiś tam poziom jest :D

5

Pięknie, nie wiem czemu ale uwielbiam oglądać młodzieżową LM mimo dlatego że grają tam moi rówieśnicy i żal tyłek ściska że oni grają na takim poziomie, a mi zostaje liga wojewódzka i oglądanie ich z kanapy :D

1

Jeszcze wincyj spamuj.

0

Pany Alaves czy Betis krótka piłka :P

2

Typowa liga włoska ;D

Coś jak ekstraklasa, z tym że we włoskiej raz na czas obejrzę pełny mecz :v

13

Dziwne jakby mieli jakiś inny zamiar

0

No i pięknie, jeszcze żeby z Sergim było wszystko w porząsiu i oby zagrał z Chelsea :D

3

Rozpier mnie to za każdym razem hahahahah :D

1

Co za kurw debil jeb

Co on tam w ogóle ten pajac jeszcze dyskutuje.. Ja pierr, a bym my liścia sprzedał XD

0

Jogaa Bonitooo :D Piękna asysta Dembouz'a, piętka klasa :D

0

Coś ty Paulina odje.. xd

0

No w końcu kur.. :D

0

Jeszcze powiedz że na placyku :v

27

Przy nieobecności Messiego, brak Cou i Dembele w pierwszym składzie to będzie jakieś nieporozumienie.

2

Mina XDD hahahahahahaha

1

Wykończenia akcji w tym meczu to jest kabaret xd

7

Najlepszy w historii, w ogóle nie podlega dyskusji.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?