14 marca 2018, 20:38
0
Jezu jak ja nie trawię tego typa co prowadzi studio na TVP1..
14 marca 2018, 20:37
Także jak? Taktyka Chelsea to autobus i wrzutki na Giroud? :v
14 marca 2018, 20:26
Koszuleczka założona, piwko przyszykowane także Vamos Barca! Vamos Leo! Po awans! :D
14 marca 2018, 17:37
Zawsze gdy to słyszę przed oczami mam filmik na temat Barcy tylko zapomniałem nazwy ;/
14 marca 2018, 14:58
Mi osobiście śmierdzi remisem w tym meczu ;D
13 marca 2018, 21:49
1
Correa ja pier..
13 marca 2018, 18:19
Komentarz usunięty przez użytkownika
13 marca 2018, 18:14
Beznadziejne, pozdrawiam.
12 marca 2018, 22:52
No i pięknie, druga wygrana w ciągu dwóch tygodni :D Tydzień zaczęty przyzwoicie. Stówka w kieszeni, forma jest xd
12 marca 2018, 21:58
Przyjąłem.
12 marca 2018, 20:53
6
Kopenhaga zwracam honor :D
12 marca 2018, 20:32
Kopenhaga.. a szkoda kur gadać..
12 marca 2018, 20:07
Jakiś tam poziom jest :D
12 marca 2018, 19:46
5
Pięknie, nie wiem czemu ale uwielbiam oglądać młodzieżową LM mimo dlatego że grają tam moi rówieśnicy i żal tyłek ściska że oni grają na takim poziomie, a mi zostaje liga wojewódzka i oglądanie ich z kanapy :D
12 marca 2018, 12:51
Jeszcze wincyj spamuj.
12 marca 2018, 12:33
Pany Alaves czy Betis krótka piłka :P
11 marca 2018, 22:56
2
Typowa liga włoska ;D Coś jak ekstraklasa, z tym że we włoskiej raz na czas obejrzę pełny mecz :v
11 marca 2018, 20:14
13
Dziwne jakby mieli jakiś inny zamiar
11 marca 2018, 14:40
No i pięknie, jeszcze żeby z Sergim było wszystko w porząsiu i oby zagrał z Chelsea :D
11 marca 2018, 14:31
3
Rozpier mnie to za każdym razem hahahahah :D
10 marca 2018, 21:15
Co za kurw debil jebCo on tam w ogóle ten pajac jeszcze dyskutuje.. Ja pierr, a bym my liścia sprzedał XD
10 marca 2018, 21:14
Jogaa Bonitooo :D Piękna asysta Dembouz'a, piętka klasa :D
10 marca 2018, 21:06
Coś ty Paulina odje.. xd
10 marca 2018, 19:58
No w końcu kur.. :D
10 marca 2018, 14:11
Jeszcze powiedz że na placyku :v
10 marca 2018, 10:39
27
Przy nieobecności Messiego, brak Cou i Dembele w pierwszym składzie to będzie jakieś nieporozumienie.
7 marca 2018, 20:47
Mina XDD hahahahahahaha
7 marca 2018, 20:02
Wykończenia akcji w tym meczu to jest kabaret xd
7 marca 2018, 16:12
7
Najlepszy w historii, w ogóle nie podlega dyskusji.
7 marca 2018, 16:07
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Jezu jak ja nie trawię tego typa co prowadzi studio na TVP1..
0
Także jak? Taktyka Chelsea to autobus i wrzutki na Giroud? :v
0
Koszuleczka założona, piwko przyszykowane także Vamos Barca! Vamos Leo! Po awans! :D
0
Zawsze gdy to słyszę przed oczami mam filmik na temat Barcy tylko zapomniałem nazwy ;/
0
Mi osobiście śmierdzi remisem w tym meczu ;D
1
Correa ja pier..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Beznadziejne, pozdrawiam.
1
No i pięknie, druga wygrana w ciągu dwóch tygodni :D Tydzień zaczęty przyzwoicie. Stówka w kieszeni, forma jest xd
0
Przyjąłem.
6
Kopenhaga zwracam honor :D
1
Kopenhaga.. a szkoda kur gadać..
1
Jakiś tam poziom jest :D
5
Pięknie, nie wiem czemu ale uwielbiam oglądać młodzieżową LM mimo dlatego że grają tam moi rówieśnicy i żal tyłek ściska że oni grają na takim poziomie, a mi zostaje liga wojewódzka i oglądanie ich z kanapy :D
1
Jeszcze wincyj spamuj.
0
Pany Alaves czy Betis krótka piłka :P
2
Typowa liga włoska ;D
Coś jak ekstraklasa, z tym że we włoskiej raz na czas obejrzę pełny mecz :v
13
Dziwne jakby mieli jakiś inny zamiar
0
No i pięknie, jeszcze żeby z Sergim było wszystko w porząsiu i oby zagrał z Chelsea :D
3
Rozpier mnie to za każdym razem hahahahah :D
1
Co za kurw debil jeb
Co on tam w ogóle ten pajac jeszcze dyskutuje.. Ja pierr, a bym my liścia sprzedał XD
0
Jogaa Bonitooo :D Piękna asysta Dembouz'a, piętka klasa :D
0
Coś ty Paulina odje.. xd
0
No w końcu kur.. :D
0
Jeszcze powiedz że na placyku :v
27
Przy nieobecności Messiego, brak Cou i Dembele w pierwszym składzie to będzie jakieś nieporozumienie.
2
Mina XDD hahahahahahaha
1
Wykończenia akcji w tym meczu to jest kabaret xd
7
Najlepszy w historii, w ogóle nie podlega dyskusji.
0