A mnie ten Valverde wkur z każdym kolejnym meczem.. Nie dość że nie rotuje w ogóle praktycznie to jego styl gry nie podoba mi się od początku sezonu. Miał wprowadzać wychowanków, uja. Zapewne gdyby nie kontuzja Rakiticia to dziś grałby w pierwszym.. Niech tylko zobaczę Coutinho na prawej stronie to wyłączam mecz i idę w plener. To samo Dembele.. Kiedy on ma się ogrywać jak nie teraz? Ludzie, to nie Athletic Bilbao z całym szacunkiem dla tego klubu.. Mam nadzieję, że odejdzie po sezonie nawet jeśli zgarnie ten dublet. Niech przyjdzie człowiek grający ofensywną piłkę bo z takiej żyje nasz klub, dziękuję.
Eh, tak mnie naszło no temat Neymara.. Po co on odchodził, nie zrozumiem tego nigdy (tak, tak dla pieniędzy..). Brakuje mi tej jego magii, dryblingów, przynajmniej było na co zawiesić oko :/ Teraz oglądamy na LS Suareza, który drybling ma jak kaleka..
Ty tam kur na bank wiesz jaki był plan.. Jezu jak mnie irytują takie "głupio mądre" komentarze łebków co zapewne mają z piłka jedyne co wspólnego to oglądanie meczy..
4
KUR! Czy tak naprawdę ciężko wpuścić Paco?!
3
Jaka gra tyle kibiców.
0
A ci komentatorzy zamulą ja pier.. Ma ktoś link z BeinSports?
0
Suarez podsumował.
16
A mnie ten Valverde wkur z każdym kolejnym meczem.. Nie dość że nie rotuje w ogóle praktycznie to jego styl gry nie podoba mi się od początku sezonu. Miał wprowadzać wychowanków, uja. Zapewne gdyby nie kontuzja Rakiticia to dziś grałby w pierwszym.. Niech tylko zobaczę Coutinho na prawej stronie to wyłączam mecz i idę w plener. To samo Dembele.. Kiedy on ma się ogrywać jak nie teraz? Ludzie, to nie Athletic Bilbao z całym szacunkiem dla tego klubu.. Mam nadzieję, że odejdzie po sezonie nawet jeśli zgarnie ten dublet. Niech przyjdzie człowiek grający ofensywną piłkę bo z takiej żyje nasz klub, dziękuję.
0
Płakać nie będę.
0
U mnie już poszła czysta 2 :v
10
Parodia i zarazem żenada.
0
Nie podpalajcie się tak co niektórzy bo zapewne będzie tak jak zwykle, że Real strzeli ze dwie bramki na wyjeździe i po dwumeczu..
8
Rewanż na Bernabeu? Idę o zakład że będą kontrowersje z sędzią :)
1
2008- 2011 piękne czasy ;(
17
Laporte niech wraca na prezydenta, Monchi na dyrektora sportowego i ogień, a nie tam jakieś wynalazki..
2
Eh, tak mnie naszło no temat Neymara.. Po co on odchodził, nie zrozumiem tego nigdy (tak, tak dla pieniędzy..). Brakuje mi tej jego magii, dryblingów, przynajmniej było na co zawiesić oko :/ Teraz oglądamy na LS Suareza, który drybling ma jak kaleka..
1
Eh, patrząc co się wczoraj działo może i dobrze że dostałem bana na 24h po meczu z Romą.. :v
0
Nie sądziłem że ktoś tak szybko przebije PSG, dobrzy są je*ani XDD
0
Wiedziałem, kurwa wiedziałem XDDDD
0
HAHAHAHAHAAHAHAHAH
0
Jeszcze ten turek wszedł o ja pier..
0
Górne piłki na Suareza i Messiego gdy za nimi kolos taki jak Fazio, inteligentnie :)
1
Dziwisz się bo nie rozumiem? Chwalić mam kur czy jak?
0
Kur.. "Turku kończ ten mecz", wstydu oszczędź.. XD
1
Wstydem jest już ten wynik i nasza gra, nie wyobrażam sobie co będzie jak nie awansujemy.. Dalej chwalcie Valverde XD
1
Ale mi kurw śmierdzi niespodzianką i nie awansujemy.. XDD
To będzie wstyd jak skurw..
0
Żegnamy Gurardiole ;/
0
Zaraz ci wylecą z wynikami.. Spoko, fajnie ale to jest prawdopodobnie najbrzydziej grająca Barca odkąd pamiętam i trzeba to powiedzieć otwarcie.
1
Jedno, wielkie g*wno, trzeba mówić otwarcie i do rzeczy.
0
Ty tam kur na bank wiesz jaki był plan.. Jezu jak mnie irytują takie "głupio mądre" komentarze łebków co zapewne mają z piłka jedyne co wspólnego to oglądanie meczy..
0
Wszystko z góry przegrywamy..
5
Roma się zajedzie na drugą połowę jak tak dalej będą na pełnej grać pressingiem :)
0
Miejmy nadzieje że to ostatni gol Romy dzisiaj. Jak nasi dzisiaj odpier cyrk i nie awansują to.. Nawet nie biorę tego do wiadomości.