4

KUR! Czy tak naprawdę ciężko wpuścić Paco?!

3

Jaka gra tyle kibiców.

0

A ci komentatorzy zamulą ja pier.. Ma ktoś link z BeinSports?

0

Suarez podsumował.

16

A mnie ten Valverde wkur z każdym kolejnym meczem.. Nie dość że nie rotuje w ogóle praktycznie to jego styl gry nie podoba mi się od początku sezonu. Miał wprowadzać wychowanków, uja. Zapewne gdyby nie kontuzja Rakiticia to dziś grałby w pierwszym.. Niech tylko zobaczę Coutinho na prawej stronie to wyłączam mecz i idę w plener. To samo Dembele.. Kiedy on ma się ogrywać jak nie teraz? Ludzie, to nie Athletic Bilbao z całym szacunkiem dla tego klubu.. Mam nadzieję, że odejdzie po sezonie nawet jeśli zgarnie ten dublet. Niech przyjdzie człowiek grający ofensywną piłkę bo z takiej żyje nasz klub, dziękuję.

0

Płakać nie będę.

0

U mnie już poszła czysta 2 :v

10

Parodia i zarazem żenada.

0

Nie podpalajcie się tak co niektórzy bo zapewne będzie tak jak zwykle, że Real strzeli ze dwie bramki na wyjeździe i po dwumeczu..

8

Rewanż na Bernabeu? Idę o zakład że będą kontrowersje z sędzią :)

1

2008- 2011 piękne czasy ;(

17

Laporte niech wraca na prezydenta, Monchi na dyrektora sportowego i ogień, a nie tam jakieś wynalazki..

2

Eh, tak mnie naszło no temat Neymara.. Po co on odchodził, nie zrozumiem tego nigdy (tak, tak dla pieniędzy..). Brakuje mi tej jego magii, dryblingów, przynajmniej było na co zawiesić oko :/ Teraz oglądamy na LS Suareza, który drybling ma jak kaleka..

1

Eh, patrząc co się wczoraj działo może i dobrze że dostałem bana na 24h po meczu z Romą.. :v

0

Nie sądziłem że ktoś tak szybko przebije PSG, dobrzy są je*ani XDD

0

Wiedziałem, kurwa wiedziałem XDDDD

0

HAHAHAHAHAAHAHAHAH

0

Jeszcze ten turek wszedł o ja pier..

0

Górne piłki na Suareza i Messiego gdy za nimi kolos taki jak Fazio, inteligentnie :)

1

Dziwisz się bo nie rozumiem? Chwalić mam kur czy jak?

0

Kur.. "Turku kończ ten mecz", wstydu oszczędź.. XD

1

Wstydem jest już ten wynik i nasza gra, nie wyobrażam sobie co będzie jak nie awansujemy.. Dalej chwalcie Valverde XD

1

Ale mi kurw śmierdzi niespodzianką i nie awansujemy.. XDD
To będzie wstyd jak skurw..

0

Żegnamy Gurardiole ;/

0

Zaraz ci wylecą z wynikami.. Spoko, fajnie ale to jest prawdopodobnie najbrzydziej grająca Barca odkąd pamiętam i trzeba to powiedzieć otwarcie.

1

Jedno, wielkie g*wno, trzeba mówić otwarcie i do rzeczy.

0

Ty tam kur na bank wiesz jaki był plan.. Jezu jak mnie irytują takie "głupio mądre" komentarze łebków co zapewne mają z piłka jedyne co wspólnego to oglądanie meczy..

0

Wszystko z góry przegrywamy..

5

Roma się zajedzie na drugą połowę jak tak dalej będą na pełnej grać pressingiem :)

0

Miejmy nadzieje że to ostatni gol Romy dzisiaj. Jak nasi dzisiaj odpier cyrk i nie awansują to.. Nawet nie biorę tego do wiadomości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?