0

Uwielbiam momenty początku sezonu, szczególnie jak meczyki przedsezonowe się zaczynają wczesnym rankiem - 4/5:00 rano, człowiek wstaje mimo zmęczenia, słoneczko świeci ahh :D

0

Kluby z Hiszpanii zgłaszać się! :D

22

10 baniek, Boże widzisz nie grzmisz.. Jeszcze do ekipy z Anglii gdzie oni mają takie przychody.. Do tego jak czytam, że chcą z Munira 15 baniek, młodego perspektywicznego napastnika, wychowanka który strzelił 15 bramek i miał ileś asyst to dostaje wylewu oczu..

1

Osobiście mi tam rybka czy przyjdzie czy nie, co by nie było nie będę narzekał. Stwierdzę nawet, że bardziej bym się cieszył gdyby nie przyszedł bo byłoby większe prawdopodobieństwo na transfer kogoś z dwójki Thiago/Eriksen. Żadne Pjanić'ie.

0

Wy.. tego Segure na zbity pysk, niech się w końcu obudzą bo Johan się w grobie przewraca jak widzi co ci nieudacznicy odstawiają.

0

Niemożliwe, nie wierzę.

1

Ten co się za wywiady wziął, jak nigdy :v

3

Nie wziąć Sane, wziąć Brandt'a.. Co za dzbanik XD

0

Lubiłem typa..

0

To odpowiednik Bravo Sport :v

0

Zaraz wyleci i wyleje gorzkie żale jakieś :v

2

Kto ogląda ten ogląda :v

10

Dobrze, pierw Puyol, teraz Xaxi! Może ktoś przejrzy na oczy. A swoją drogą, tak jak Carles powiedział, olałbym kompletnie w następny sezonie CdR i skupił się na Lidze i LM. W pucharze niech grają rezerwowi, gdzie zajdą to już sprawa drugorzędna.

0

Ten gość jest stworzony żeby grać w Barcelonie. Oby go nikt nie podwinął przed naszym "mega" zarządem.

5

Tak sobie teraz pomyślałem, że z racji ostatnich plotek o rzekomym przejściu Monchiego na dyrektora sportowego do nas to dla mnie byłby to najlepszy transfer w tym okienku :) Oby te plotki się sprawdziły.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jeszcze będzie tak że puszczą go za 100 baniek lekką ręką, dzbany biznesu. Boże czuwaj na nim żeby go nikt nie podp...

0

Szybciej łyknę to, że Cavani przejdzie do Atleti, Lewy do PSG niż do Chelsea :v

1

No i pięknie, oglądam do zejścia Leo i w kimono :)

4

Ostatnio?

17

Oj Francuzi będą mieć pociechę z Mbappe i Dembele.. Co goście mają luz w takim młodym wieku to jest poezja.

3

Troszkę śmiesznie, że treneiro Francji wziął Mendy'iego, który praktycznie nie grał w sezonie, a nie wziął Digne. Gość po względen szybkościowym wygląda jak wół, do tego non stop wrzutki nic nie dają.

0

Jak ktoś ma linka do meczu Francji z Irlandią, najlepiej z pl komentarzem to poprosiłbym :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Z Bravo Sportu chyba to wziąłeś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak tam jeszcze główny gość z obrony wyleci z powodu kontuzji jakim jest Otamendi to zastanawiam się czy w ogóle mają po co tam jechać.. :v

1

Dokładnie mam to samo. Mam totalnie wywalone w ten finał, zwyczajnie go nie czuję jakoś. Pierwszy raz w życiu chyba coś takiego mnie spotkało. Już bardziej ostatni finał LE mnie interesował. Wczoraj jeszcze pytałem kumpli kiedy jest finał bo nie pamiętałem..

5

"Znowu Fabs na 9".. :v

8

Idę o zakład że sędzia odpier dzisiaj jakiś numer na korzyść Realu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?