Jak ktoś ma jakieś stronki ze stream'ami do meczy bez zacinania to mógłby podać tutaj w odpowiedzi czy na priv? Mogą być nawet z angielskim komentarzem. Bo ostatnio to jest tragedia, wszystkie które używałem padły albo strasznie tną.
Wizja.tv - kiedy nie wejdę to brak miejsc mi wyświetla. Meczyki padły, tele-wizja to samo.
Dokładnie. Nic mnie tak nie rozpier jak ciśnienie Busquetsa od symulanta. Gość zrobił jedną symulkę dobre kilka lat temu, fakt komiczną ale ile można o tym pierdzielić..
0
XD
2
Jakiś typ na meczyk Villarreal vs Athletic? :D
1
Śmieje się po prostu z ludzkiej głupoty..
3
Ja pier.. Wiem że nie wypada się śmiać ale ciężko XDDD
0
Jak ktoś ma jakieś stronki ze stream'ami do meczy bez zacinania to mógłby podać tutaj w odpowiedzi czy na priv? Mogą być nawet z angielskim komentarzem. Bo ostatnio to jest tragedia, wszystkie które używałem padły albo strasznie tną.
Wizja.tv - kiedy nie wejdę to brak miejsc mi wyświetla. Meczyki padły, tele-wizja to samo.
0
Słyszałem że PSG też chętne ;v
2
Tak swoją drogą ładne te stroje ma Atleti :D
0
O, wchodzi Isco i zapewne strzeli :D
0
Co ten Saul odpier teraz..
2
No i teraz można oglądać, nie dość że nie będę musiał go oglądać to jeszcze Benzema wszedł :D
0
Toć oni już są pewni zapewne że nic w lidze nie osiągną, a gol w derbach zawsze cieszy jak niemal w finale :D
8
Dokładnie. Nic mnie tak nie rozpier jak ciśnienie Busquetsa od symulanta. Gość zrobił jedną symulkę dobre kilka lat temu, fakt komiczną ale ile można o tym pierdzielić..
9
To niezły spalony Vitolo.. xD
0
Jak ten Navas wygląda.. xd
2
"ale ja o niczym nie wiem i z tego powodu NA RAZIE nie ma tematu." :)
0
Super.
7
Co on chciał osiągnąć zmieniając Coutinho to ja nie mam pojęcia. Wyniki są, ale szczerze mówią wkur mnie rotacje Erniego.
7
Udam że tego nie przeczytałem.
1
Więcej zabawy, zamiast szybko skończyć mecz i strzelić na 3:0 to klepanie bezsensowne.. Niech tylko stracą pkt..
9
Paulinho naebany to do domu xd
0
GOAT.
0
Suarez ja pierr..
1
Co się do uja dzieje z tymi streamami wszystkimi?! Nic nie działa, pier idzie dostać. Trzeba wykupić w końcu bo to idzie się, a z resztą..
0
No niestety dopiero, który i tak tnie jak skur.. Tragedia z tymi stream'ami ostatnio, nic nie działa.
0
Roberto LO czy się kur przewidziałem?! XD
0
Śmiem stwierdzić, że nawet jak będzie dublet niestety ;/
0
Krótka piłka, jaki typ na meczyk Deportivo vs Malaga? :D
0
Jak ma ktoś link jakiś do bramki Koke to z chęcią podziękuję :D
0
No w końcu kur Suarez! :D
0
Tragedia.