Dobra już skończ pierr.. Zaczyna mnie powoli wkurzać takie pisanie "mądrości" tak samo ja ci to zwalniają pół składu.. Dawno po meczu, a ja widzę tego typu komentarze po raz 50.. Jakiś łepek napisał trolla Messi out albo Valverde a ty łykasz jak pelikan. Dobranoc.
Ja też jestem tego zdania, wyniki są, fajnie ale sposób grania nie przekonuje mnie od początku. Tęsknie za klasycznym 4-3-3.. Wtedy Cou/Dembele prawe skrzydło i pięknie..
Tebas i tak powie że wszystko jest zajebiście, a VAR jest niepotrzebny :)
Pięknie, już czekam na ten cyrk w wykonaniu sędziego z Atletico.
A co do ciebie mister.. Znając życie z Atleti zagra w pierwszym Paulinho albo Gomes. Dembele i Cou znowu ławka, później ten 1 wejdzie na prawe skrzydło, gdzie nic mu nie wychodzi, Dembele wejdzie na ostatnie 10min. i może remis wyciągniemy, dobranoc :)
Powiem tak, zaraz mi się pewnie dostanie ale uj tam.
Od początku pracy Valverde nie podoba mi się sposób gry i rotowanie składem. Owszem wyniki go bronią, tyle mam do powiedzenia.
Co jak co, nie ogarniam tego składu za uja xd
Plus taki że chociaż Pique odpoczywa. Liczyłem chociaż na odpust dla Suareza i Paco w pierwszej 11, a znając życie Luis zgarnie żółtko xd
Panie, panowie jakieś fajne propozycje jeśli chodzi o buty? W grę wchodzi Nike, Adidas i Asics. Cena do 500zł. Takie młodzieżowe, wiecie o co chodzi :DD
4
Nie wiem czemu ale mnie to bawi, szczególnie ten Wenger xd
1
Oj i tutaj bym polemizował ;)
6
Dobra już skończ pierr.. Zaczyna mnie powoli wkurzać takie pisanie "mądrości" tak samo ja ci to zwalniają pół składu.. Dawno po meczu, a ja widzę tego typu komentarze po raz 50.. Jakiś łepek napisał trolla Messi out albo Valverde a ty łykasz jak pelikan. Dobranoc.
0
Ja też jestem tego zdania, wyniki są, fajnie ale sposób grania nie przekonuje mnie od początku. Tęsknie za klasycznym 4-3-3.. Wtedy Cou/Dembele prawe skrzydło i pięknie..
9
Tebas i tak powie że wszystko jest zajebiście, a VAR jest niepotrzebny :)
Pięknie, już czekam na ten cyrk w wykonaniu sędziego z Atletico.
A co do ciebie mister.. Znając życie z Atleti zagra w pierwszym Paulinho albo Gomes. Dembele i Cou znowu ławka, później ten 1 wejdzie na prawe skrzydło, gdzie nic mu nie wychodzi, Dembele wejdzie na ostatnie 10min. i może remis wyciągniemy, dobranoc :)
6
A niech tylko zobaczę Paulinho albo Gomesa w pierwszej 11 z Atletico to yebne..
0
XD
6
Powiem tak, zaraz mi się pewnie dostanie ale uj tam.
Od początku pracy Valverde nie podoba mi się sposób gry i rotowanie składem. Owszem wyniki go bronią, tyle mam do powiedzenia.
1
Jaa pierr.. Będą leżeć teraz pizdusie.. Przepraszam ale nic mnie tak nie irytuje.
7
75min. za późno panie trenerze.. I zapewne stracimy pkt z cienkim jak sik pająka Las Palmas..
0
Jak nasi nie zgarną tutaj dzisiaj 3pkt przez tą białą mierde to je*ne..
0
Już przed meczem widziałem że Lahoz coś odpier.. Co za ameba kur..
2
Aż mi ich szkoda trochę już.. XD
0
Gooooooooooooooooooooool!!!
0
Przewrotka w stylu tego słynnego "the best" :v
0
Jak ktoś ma link do meczu z pl komentarzem to z góry dzięki ;)
0
Co jak co, nie ogarniam tego składu za uja xd
Plus taki że chociaż Pique odpoczywa. Liczyłem chociaż na odpust dla Suareza i Paco w pierwszej 11, a znając życie Luis zgarnie żółtko xd
4
Erni ja cię tylko proszę żeby Suarez dzisiaj nie grał, a jak już zagra to żeby nie wyrwał żółtej..
0
Za późno moim zdaniem. Lepiej przekonać Thiago do powrotu, moje marzenie :D A jak nie, to dołożyć i sprowadzić KDB, w co wątpię niestety że się uda ;/
0
Właśnie odpaliłem FlashScore'a, Grizi 4 bramki.. :o
Czekam na letnie okienko :D
8
Co za dzbany.. xd
0
Jak co mecz :v
0
Panie, panowie jakieś fajne propozycje jeśli chodzi o buty? W grę wchodzi Nike, Adidas i Asics. Cena do 500zł. Takie młodzieżowe, wiecie o co chodzi :DD
2
Dzięki Valencia..
0
Valencia wygrajcie to, nie róbcie lipy..
4
Pięknie Aduriz, pięknie :)
0
Verma i Paco za Pique i Suareza. W sumie.. Znając treneiro wystawi pierwszy garnitur.. :P
9
Polecam obejrzeć, ten gość w wieku 20 lat był lepszy od wszystkich innych.. Najlepszy w historii bez dyskusji.
11
Co jak co ale odpuściłbym mecz z Las Palmas dla Pique i Suareza. Jest Verma/Mina i Paco, spokojnie mogą zagrać.
1
Nigdy za nimi nie przepadałem szczerze mówiąc ;D