4



Nie wiem czemu ale mnie to bawi, szczególnie ten Wenger xd

1

Oj i tutaj bym polemizował ;)

6

Dobra już skończ pierr.. Zaczyna mnie powoli wkurzać takie pisanie "mądrości" tak samo ja ci to zwalniają pół składu.. Dawno po meczu, a ja widzę tego typu komentarze po raz 50.. Jakiś łepek napisał trolla Messi out albo Valverde a ty łykasz jak pelikan. Dobranoc.

0

Ja też jestem tego zdania, wyniki są, fajnie ale sposób grania nie przekonuje mnie od początku. Tęsknie za klasycznym 4-3-3.. Wtedy Cou/Dembele prawe skrzydło i pięknie..

9

Tebas i tak powie że wszystko jest zajebiście, a VAR jest niepotrzebny :)
Pięknie, już czekam na ten cyrk w wykonaniu sędziego z Atletico.
A co do ciebie mister.. Znając życie z Atleti zagra w pierwszym Paulinho albo Gomes. Dembele i Cou znowu ławka, później ten 1 wejdzie na prawe skrzydło, gdzie nic mu nie wychodzi, Dembele wejdzie na ostatnie 10min. i może remis wyciągniemy, dobranoc :)

6

A niech tylko zobaczę Paulinho albo Gomesa w pierwszej 11 z Atletico to yebne..

0

XD

6

Powiem tak, zaraz mi się pewnie dostanie ale uj tam.
Od początku pracy Valverde nie podoba mi się sposób gry i rotowanie składem. Owszem wyniki go bronią, tyle mam do powiedzenia.

1

Jaa pierr.. Będą leżeć teraz pizdusie.. Przepraszam ale nic mnie tak nie irytuje.

7

75min. za późno panie trenerze.. I zapewne stracimy pkt z cienkim jak sik pająka Las Palmas..

0

Jak nasi nie zgarną tutaj dzisiaj 3pkt przez tą białą mierde to je*ne..

0

Już przed meczem widziałem że Lahoz coś odpier.. Co za ameba kur..

2

Aż mi ich szkoda trochę już.. XD

0

Gooooooooooooooooooooool!!!

0

Przewrotka w stylu tego słynnego "the best" :v

0

Jak ktoś ma link do meczu z pl komentarzem to z góry dzięki ;)

0

Co jak co, nie ogarniam tego składu za uja xd
Plus taki że chociaż Pique odpoczywa. Liczyłem chociaż na odpust dla Suareza i Paco w pierwszej 11, a znając życie Luis zgarnie żółtko xd

4

Erni ja cię tylko proszę żeby Suarez dzisiaj nie grał, a jak już zagra to żeby nie wyrwał żółtej..

0

Za późno moim zdaniem. Lepiej przekonać Thiago do powrotu, moje marzenie :D A jak nie, to dołożyć i sprowadzić KDB, w co wątpię niestety że się uda ;/

0

Właśnie odpaliłem FlashScore'a, Grizi 4 bramki.. :o
Czekam na letnie okienko :D

8

Co za dzbany.. xd

0

Jak co mecz :v

0

Panie, panowie jakieś fajne propozycje jeśli chodzi o buty? W grę wchodzi Nike, Adidas i Asics. Cena do 500zł. Takie młodzieżowe, wiecie o co chodzi :DD

2

Dzięki Valencia..

0

Valencia wygrajcie to, nie róbcie lipy..

4

Pięknie Aduriz, pięknie :)

0

Verma i Paco za Pique i Suareza. W sumie.. Znając treneiro wystawi pierwszy garnitur.. :P

9



Polecam obejrzeć, ten gość w wieku 20 lat był lepszy od wszystkich innych.. Najlepszy w historii bez dyskusji.

11

Co jak co ale odpuściłbym mecz z Las Palmas dla Pique i Suareza. Jest Verma/Mina i Paco, spokojnie mogą zagrać.

1

Nigdy za nimi nie przepadałem szczerze mówiąc ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?