10 lutego 2018, 22:14
3
Już tylko 4:1, odrobią XD
10 lutego 2018, 22:06
0
City mały kurs z tego co pamiętam jeśli chodzi o czyste 2. Bardziej handi ;)
10 lutego 2018, 22:05
Kolejny dowód na to że piłkarz który odchodzi z Realu zaczyna myśleć i nie żyję w kłamstwie podczas gdy Grzmot by się zdenerwował.. xd
10 lutego 2018, 22:04
2
Zieliński 3:1, pięknie Napoli na mistrza!
10 lutego 2018, 21:37
Napoli wyrównuje 1:1 (Callejon). Dla Lazio de Vrij, aczkolwiek bramka powinna być uznana dla Immobile.
10 lutego 2018, 21:05
Które nic nie wnosi
10 lutego 2018, 20:49
4
Chyba jednak zmienię zdanie i oglądam Napoli :v
10 lutego 2018, 20:45
1
Typowy Sociedad z Realem XD
10 lutego 2018, 20:44
Byłby głupi gdyby odszedł bo nic by to nie zmieniło w jego karierze. Tam też byłby rezerwowym Neuer'a..
10 lutego 2018, 16:32
Jakiś ciekawy typ na Leganes vs Eibar?
10 lutego 2018, 16:20
Wiedziałem, po prostu wiedziałem XD
10 lutego 2018, 16:06
Johansona pop...
10 lutego 2018, 16:05
7
Mieli go puścić w takich warunkach żeby się wypie..?
10 lutego 2018, 15:59
8
Parodia z tymi skokami..
10 lutego 2018, 15:29
10
"i nie sprzeda tanio skóry." Ktoś tu chyba Pudziana oglądał :v
10 lutego 2018, 15:26
Ojej, takiego Kevina to bym widział u nas, zdecydowanie :D
10 lutego 2018, 15:19
Czyli dlatego Lacazette nie gra w pierwszej 11 :P
10 lutego 2018, 14:44
Hula coś ty od.. :O
10 lutego 2018, 14:35
Kane 1:0.
10 lutego 2018, 13:58
Co jak co, ale wygląda na to że Denis może już szukać sobie nowego klubu.
10 lutego 2018, 13:51
52
Mówiłem, że Gomes zarobił dużego minusa w meczu z Valencią i nie dostanie powołania na jakiś czas jak Denis? :D Co prawda to tylko jeden mecz ale zobaczymy co będzie za tydzień :) Bardzo dobrze, gość się nie nadaje na Barcelonę, dziękuję mister :)
9 lutego 2018, 19:44
Co ten Górnik od.. Ostatni raz stawiam ekstraklasę. To nie dla mnie xd
9 lutego 2018, 14:26
Ehh.. Ja już po feriach ;/ Dramat z tą maturą.. :D Zobaczymy co z tego będzie ;p
8 lutego 2018, 23:18
Ten Mina to jak wśród dzieci XDD
8 lutego 2018, 23:12
Wchodzi Mina, mam na dzieję że sypnął na odwagę :D
8 lutego 2018, 23:03
6
Zjarany Cillesen klasa :D
8 lutego 2018, 23:00
Typowy Hudson xd
8 lutego 2018, 22:58
No kurde, mieć taką otwartą drogę do bramki i z takiej odległości w nią nie trafić to naprawdę czapeczki z głów :D
8 lutego 2018, 22:46
5
Jeszcze 30, nie dodawaj :D
8 lutego 2018, 22:34
Co z tego jak Cou znowu na prawym skrzydle..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
3
Już tylko 4:1, odrobią XD
0
City mały kurs z tego co pamiętam jeśli chodzi o czyste 2. Bardziej handi ;)
0
Kolejny dowód na to że piłkarz który odchodzi z Realu zaczyna myśleć i nie żyję w kłamstwie podczas gdy Grzmot by się zdenerwował.. xd
2
Zieliński 3:1, pięknie Napoli na mistrza!
0
Napoli wyrównuje 1:1 (Callejon). Dla Lazio de Vrij, aczkolwiek bramka powinna być uznana dla Immobile.
0
Które nic nie wnosi
4
Chyba jednak zmienię zdanie i oglądam Napoli :v
1
Typowy Sociedad z Realem XD
0
Byłby głupi gdyby odszedł bo nic by to nie zmieniło w jego karierze. Tam też byłby rezerwowym Neuer'a..
0
Jakiś ciekawy typ na Leganes vs Eibar?
3
Wiedziałem, po prostu wiedziałem XD
1
Johansona pop...
7
Mieli go puścić w takich warunkach żeby się wypie..?
8
Parodia z tymi skokami..
10
"i nie sprzeda tanio skóry."
Ktoś tu chyba Pudziana oglądał :v
0
Ojej, takiego Kevina to bym widział u nas, zdecydowanie :D
3
Czyli dlatego Lacazette nie gra w pierwszej 11 :P
1
Hula coś ty od.. :O
2
Kane 1:0.
3
Co jak co, ale wygląda na to że Denis może już szukać sobie nowego klubu.
52
Mówiłem, że Gomes zarobił dużego minusa w meczu z Valencią i nie dostanie powołania na jakiś czas jak Denis? :D Co prawda to tylko jeden mecz ale zobaczymy co będzie za tydzień :) Bardzo dobrze, gość się nie nadaje na Barcelonę, dziękuję mister :)
0
Co ten Górnik od.. Ostatni raz stawiam ekstraklasę. To nie dla mnie xd
3
Ehh.. Ja już po feriach ;/
Dramat z tą maturą.. :D Zobaczymy co z tego będzie ;p
2
Ten Mina to jak wśród dzieci XDD
0
Wchodzi Mina, mam na dzieję że sypnął na odwagę :D
6
Zjarany Cillesen klasa :D
1
Typowy Hudson xd
0
No kurde, mieć taką otwartą drogę do bramki i z takiej odległości w nią nie trafić to naprawdę czapeczki z głów :D
5
Jeszcze 30, nie dodawaj :D
1
Co z tego jak Cou znowu na prawym skrzydle..