3

Już tylko 4:1, odrobią XD

0

City mały kurs z tego co pamiętam jeśli chodzi o czyste 2. Bardziej handi ;)

0

Kolejny dowód na to że piłkarz który odchodzi z Realu zaczyna myśleć i nie żyję w kłamstwie podczas gdy Grzmot by się zdenerwował.. xd

2

Zieliński 3:1, pięknie Napoli na mistrza!

0

Napoli wyrównuje 1:1 (Callejon). Dla Lazio de Vrij, aczkolwiek bramka powinna być uznana dla Immobile.

0

Które nic nie wnosi

4

Chyba jednak zmienię zdanie i oglądam Napoli :v

1

Typowy Sociedad z Realem XD

0

Byłby głupi gdyby odszedł bo nic by to nie zmieniło w jego karierze. Tam też byłby rezerwowym Neuer'a..

0

Jakiś ciekawy typ na Leganes vs Eibar?

3

Wiedziałem, po prostu wiedziałem XD

1

Johansona pop...

7

Mieli go puścić w takich warunkach żeby się wypie..?

8

Parodia z tymi skokami..

10

"i nie sprzeda tanio skóry."

Ktoś tu chyba Pudziana oglądał :v

0

Ojej, takiego Kevina to bym widział u nas, zdecydowanie :D

3

Czyli dlatego Lacazette nie gra w pierwszej 11 :P

1

Hula coś ty od.. :O

2

Kane 1:0.

3

Co jak co, ale wygląda na to że Denis może już szukać sobie nowego klubu.

52

Mówiłem, że Gomes zarobił dużego minusa w meczu z Valencią i nie dostanie powołania na jakiś czas jak Denis? :D Co prawda to tylko jeden mecz ale zobaczymy co będzie za tydzień :) Bardzo dobrze, gość się nie nadaje na Barcelonę, dziękuję mister :)

0

Co ten Górnik od.. Ostatni raz stawiam ekstraklasę. To nie dla mnie xd

3

Ehh.. Ja już po feriach ;/
Dramat z tą maturą.. :D Zobaczymy co z tego będzie ;p

2

Ten Mina to jak wśród dzieci XDD

0

Wchodzi Mina, mam na dzieję że sypnął na odwagę :D

6

Zjarany Cillesen klasa :D

1

Typowy Hudson xd

0

No kurde, mieć taką otwartą drogę do bramki i z takiej odległości w nią nie trafić to naprawdę czapeczki z głów :D

5

Jeszcze 30, nie dodawaj :D

1

Co z tego jak Cou znowu na prawym skrzydle..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?