0

Dzięki pany :D

0

Jakiś typ na Girona vs Celta? :D

13

Teraz czas na Rivaldo, Ronaldo, Carlosa, Ronaldinho, Kake, Robinho i Adriano :v

19

Eh, miałem co do niego wielkie nadzieję. Liczyłem, że pewnego dnia wstąpi do pierwszej drużyny na stałe ;/ Mam nadzieję że jeszcze odpali.

0

A tam pier, dawać go tu do nas normalnie xd

2

Nawet nie pytałem bo wiedziałem, że "fałszyk" poszedł xd

0

Aj, szkoda Fernandinho ;/

0

Pięknie, Bravo z asystą :v

1

Może ktoś podesłać jakiś link do meczu City vs Arsenal? Bo na wizja.tv klasycznie brak miejsc, tele-wizja nie chodzi, a meczosy stronka w ogóle się nie ładuje.. ;/

0

Co jak co, ale na Las Palmas to bym nawet nie powoływał Suareza i wystawił od 1min. Paco :)

20

Boże, czekałem na taki strzał w jego wykonaniu :DDD

5

Chwilowy zawał na reakcje Dembele xd

0

Pięknie.. Jeszcze Pique pewnie wyleci na jakiś czas w tym momencie. Nie czaję po co w ogóle go Erni wystawiał wiedząc, że od jakiegoś czasu ma problem z kolanem. Do tego dzisiaj wyszedł z bandażem jakby to miał być mecz sezonu.

67

85.417 widzów na stadionie!

0

B8

1

Jak do tej pory, bez zarzutów.

0

XD

0

Ja pier..

1

No, spoko

1

Zrobił to, dzięki Erni! :D

0

Także dobranoc wszystkim :v

2

Pięknie wyjaśnił :D

6

Również jestem zdania żeby upadli, nie trawię tej całej twórczości dla gimnazjum z SB ;)

2

Jak tylko usłyszę Iwańskiego albo Żewłakowa, od razu zawijam na stream'a z angielskim komentarzem.

26

Gość ma u mnie szacunek dożywotni.

15

Żenada.

0

Brawo Darmstadt.. Eh..

0

Lecę do knajpy na meczyk z kumplami. Barcelono proszę żebym mógł wyjść dumny z was zważywszy na to że 3/4 osób z którymi idę to kibice białych hah :D
Vamos Barca! Vamos Leo! :D

0

Jak to jest w tej młodzieżowej LM? Normalnie rewanż w Barcelonie jeszcze jest z PSG?

17

Dobre pytanie, przed chwilą był też skrót Real vs PSG gdzie akurat Grzmot się napinał jak plandeka na żuku..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?