Może ktoś podesłać jakiś link do meczu City vs Arsenal? Bo na wizja.tv klasycznie brak miejsc, tele-wizja nie chodzi, a meczosy stronka w ogóle się nie ładuje.. ;/
Pięknie.. Jeszcze Pique pewnie wyleci na jakiś czas w tym momencie. Nie czaję po co w ogóle go Erni wystawiał wiedząc, że od jakiegoś czasu ma problem z kolanem. Do tego dzisiaj wyszedł z bandażem jakby to miał być mecz sezonu.
Lecę do knajpy na meczyk z kumplami. Barcelono proszę żebym mógł wyjść dumny z was zważywszy na to że 3/4 osób z którymi idę to kibice białych hah :D
Vamos Barca! Vamos Leo! :D
0
Dzięki pany :D
0
Jakiś typ na Girona vs Celta? :D
13
Teraz czas na Rivaldo, Ronaldo, Carlosa, Ronaldinho, Kake, Robinho i Adriano :v
19
Eh, miałem co do niego wielkie nadzieję. Liczyłem, że pewnego dnia wstąpi do pierwszej drużyny na stałe ;/ Mam nadzieję że jeszcze odpali.
0
A tam pier, dawać go tu do nas normalnie xd
2
Nawet nie pytałem bo wiedziałem, że "fałszyk" poszedł xd
0
Aj, szkoda Fernandinho ;/
0
Pięknie, Bravo z asystą :v
1
Może ktoś podesłać jakiś link do meczu City vs Arsenal? Bo na wizja.tv klasycznie brak miejsc, tele-wizja nie chodzi, a meczosy stronka w ogóle się nie ładuje.. ;/
0
Co jak co, ale na Las Palmas to bym nawet nie powoływał Suareza i wystawił od 1min. Paco :)
20
Boże, czekałem na taki strzał w jego wykonaniu :DDD
5
Chwilowy zawał na reakcje Dembele xd
0
Pięknie.. Jeszcze Pique pewnie wyleci na jakiś czas w tym momencie. Nie czaję po co w ogóle go Erni wystawiał wiedząc, że od jakiegoś czasu ma problem z kolanem. Do tego dzisiaj wyszedł z bandażem jakby to miał być mecz sezonu.
67
85.417 widzów na stadionie!
0
B8
1
Jak do tej pory, bez zarzutów.
0
XD
0
Ja pier..
1
No, spoko
1
Zrobił to, dzięki Erni! :D
0
Także dobranoc wszystkim :v
2
Pięknie wyjaśnił :D
6
Również jestem zdania żeby upadli, nie trawię tej całej twórczości dla gimnazjum z SB ;)
2
Jak tylko usłyszę Iwańskiego albo Żewłakowa, od razu zawijam na stream'a z angielskim komentarzem.
26
Gość ma u mnie szacunek dożywotni.
15
Żenada.
0
Brawo Darmstadt.. Eh..
0
Lecę do knajpy na meczyk z kumplami. Barcelono proszę żebym mógł wyjść dumny z was zważywszy na to że 3/4 osób z którymi idę to kibice białych hah :D
Vamos Barca! Vamos Leo! :D
0
Jak to jest w tej młodzieżowej LM? Normalnie rewanż w Barcelonie jeszcze jest z PSG?
17
Dobre pytanie, przed chwilą był też skrót Real vs PSG gdzie akurat Grzmot się napinał jak plandeka na żuku..