Osobiście tęsknie za klasycznym 4-3-3 mimo świetnych wyników. Wtedy Cou spokojnie mógłby grać na lewym skrzydełku, a znając życie znowu w drugiej zmieni Vidala i będzie grał na prawej flance gdzie się kompletnie nie odnajduje i dubluje z Messim..
Poleci ktoś jakieś fajne buty (bardziej już pod wiosnę) z Nike/Adasia najlepiej? Szukam, szukam i nic ciekawego nie mogę znaleźć, szczególnie na mojej głównej stronie (worldbox).
4
No tak bo to przecież zajebisty wyznacznik.
1
Jakbym oglądał u mnie okręgówkę :D
6
Na taki strzał czekałem :D
13
Coutinho właśnie wykonuje wolne, oby miał szanse bo nie ma Leo :D
0
Co to za bluzy/ortalioniki mają nasi na sobie na rozgrzewce? Ktoś widział je na sklepie, sztos :D
0
Polecam obejrzeć, w akcji nasz Leo dla nowych butów wydanych specjalnie dla niego :D
36
Powiem wam że z chęcią bym zobaczył Paco, Semedo i Cou od pierwszej minuty :D
0
Najlepsze jest, że to wszystko to prawda XD
0
Tylko znalazł się na swojej pozycji i już zagrożenie bramki.. Patrz Panie Ernesto.
7
Nawet nie mówce że Cou znowu na prawym skrzydle.. Nosz kurw
9
Kur Suarez i ten jego drybling.. Rzygam już patrzeć jak ten gość gra na lewym skrzydle.
0
To niezły 3pkt w pucharze :v
1
Osobiście tęsknie za klasycznym 4-3-3 mimo świetnych wyników. Wtedy Cou spokojnie mógłby grać na lewym skrzydełku, a znając życie znowu w drugiej zmieni Vidala i będzie grał na prawej flance gdzie się kompletnie nie odnajduje i dubluje z Messim..
0
Ma ktoś stream'a bez opóźnienia? :) Z góry wielkie dzięki.
4
A mnie wkur ten program od samego patrzenia.. xd
0
Poleci ktoś jakieś fajne buty (bardziej już pod wiosnę) z Nike/Adasia najlepiej? Szukam, szukam i nic ciekawego nie mogę znaleźć, szczególnie na mojej głównej stronie (worldbox).
0
Gość będzie w niedalekiej przyszłości najlepszym ŚO na świecie ;)
Dla mnie już jest topce zdecydowanie.
0
I Sevilla 1:0
0
Podbijam.
0
Myślałem że to tylko u mnie. Żaden stream na którym oglądałem nie działa.. Nie obejrzę ani tego Manchesteru ani tego..
0
XD
0
Tak się kończy pajacowanie :)
0
Gość zrobił błąd odchodząc z Hiszpanii. Oby się rozkręcił na nowo :D
0
Nie, nie wierzę ;)
9
Teraz pytanie. Mianowicie.. Po uj nam Alaba?
0
Skazany na Śmierć ;)
1
Brawo Arsenal.. Musieli kupon spierr.. bo jak to tak. Jedyny mecz który nie wszedł..
1
Komentarz usunięty
0
XD
0
Eripe kot :D Polecam Szpaka, gość rozpierr ten rok ;) Niedługo u mnie w mieście :D