0

A kto komentuje?

3

Aspas dzban.

0

Czerwo dla Navasa..

2

O moja kurtka :v
Czekam na debiut z niecierpliwością :D

1

Co ten Gomes xd

0

Tello wyjaśnił.

4

Pierwsze co mi przychodzi do głowy to wsadzenie palca w oko dla ś.p Tito..

0

Kur co za mecz, odrobią tak jak pisałem wcześniej :D

0

Betis 2:4, Sevilla to odrobi zobaczycie :D

0

Te zdjęcie jest zajebi.. :DD

5

Dobra trze iść opić ten piękny dzień :D

0

Jaram się niesamowicie :D

38

Daje rękę uciąć że Neymar w tej chwili żałuje transferu do PSG :D Podejrzewam że dużą rolę odegrało to że miał w składzie mało rodaków. Owszem wiadomo, najbardziej przyczyniły się pieniądze. W tej chwili w składzie jest Rafa, Paulinho i jeden z najlepszych kumpli Coutinho :D Do tego dorzucić Leo i Suareza :D
Dobrze, za głupotę się płaci, a z mojego punktu widzenia myślę że wyjdzie nam to tylko na dobre :)

2

Mogliby ogłosić też jego jeszcze dzisiaj :D

3

Co jak co ale ofensywę to my mamy w tym momencie petardę :O
Pomyśleć że latem może jeszcze przyjść Griezmann..

0

Co z tego że jestem chory.. Myślę że w taki dzień, w sobotę po prostu trzeba iść opić to co się dzisiaj wydarzyło :D

2

Fortuna.

0

I odpaliła mi się standardowo "podnieta" :D Siedzę i wysiedzieć na tyłku nie mogę hah :D W końcu, Fichadoo Couuu

2

I się kur oplułem kawą :v

13

Niech mnie nie wkur tylko sprzedają go zimą. Z resztą.. Szkoda strzępić ryja. Czytasz że "podobno wszystko dopięte", a teraz któraś informacja że Liverpool chce go zatrzymać..

0

Dokładnie za wejście na trybunę chyba.

22

Swoją drogą to głupotą jest dostawanie kartki za cieszenie się razem z kibicami..

1

Jak on odejdzie za taką samą kwotę co przyszedł do nas albo nawet i większą to po prostu będzie to mistrzostwo świata :D

2

Niech biorą Fabiańskiego :D Z chęcią bym go zobaczył w The Reds. Gość jest jednym z najlepszych bramkarzy w Premier League i jest za mocny na taką drużynę jak Swansea, plus taki że ma gwarantowany 1 skład.

2

Ferran Torres, Malcom, Bailey, Abel Ruiz, Kepa, Aouar, Chiesa, de Ligt, Justin Kluivert, Foden - będą z nich grajki :D

0

Jest szansa że do końca tego tygodnia zostanie oficjalnie dopięty transfer Cou i Barca to ogłosi? :v

0

Son co brama :O

1

"Życiówa"

3

No ile można tych słupków i poprzeczek.. Rzygać się chce.

0

Sztanga :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?