Daje rękę uciąć że Neymar w tej chwili żałuje transferu do PSG :D Podejrzewam że dużą rolę odegrało to że miał w składzie mało rodaków. Owszem wiadomo, najbardziej przyczyniły się pieniądze. W tej chwili w składzie jest Rafa, Paulinho i jeden z najlepszych kumpli Coutinho :D Do tego dorzucić Leo i Suareza :D
Dobrze, za głupotę się płaci, a z mojego punktu widzenia myślę że wyjdzie nam to tylko na dobre :)
Niech mnie nie wkur tylko sprzedają go zimą. Z resztą.. Szkoda strzępić ryja. Czytasz że "podobno wszystko dopięte", a teraz któraś informacja że Liverpool chce go zatrzymać..
Niech biorą Fabiańskiego :D Z chęcią bym go zobaczył w The Reds. Gość jest jednym z najlepszych bramkarzy w Premier League i jest za mocny na taką drużynę jak Swansea, plus taki że ma gwarantowany 1 skład.
0
A kto komentuje?
3
Aspas dzban.
0
Czerwo dla Navasa..
2
O moja kurtka :v
Czekam na debiut z niecierpliwością :D
1
Co ten Gomes xd
0
Tello wyjaśnił.
4
Pierwsze co mi przychodzi do głowy to wsadzenie palca w oko dla ś.p Tito..
0
Kur co za mecz, odrobią tak jak pisałem wcześniej :D
0
Betis 2:4, Sevilla to odrobi zobaczycie :D
0
Te zdjęcie jest zajebi.. :DD
5
Dobra trze iść opić ten piękny dzień :D
0
Jaram się niesamowicie :D
38
Daje rękę uciąć że Neymar w tej chwili żałuje transferu do PSG :D Podejrzewam że dużą rolę odegrało to że miał w składzie mało rodaków. Owszem wiadomo, najbardziej przyczyniły się pieniądze. W tej chwili w składzie jest Rafa, Paulinho i jeden z najlepszych kumpli Coutinho :D Do tego dorzucić Leo i Suareza :D
Dobrze, za głupotę się płaci, a z mojego punktu widzenia myślę że wyjdzie nam to tylko na dobre :)
2
Mogliby ogłosić też jego jeszcze dzisiaj :D
3
Co jak co ale ofensywę to my mamy w tym momencie petardę :O
Pomyśleć że latem może jeszcze przyjść Griezmann..
0
Co z tego że jestem chory.. Myślę że w taki dzień, w sobotę po prostu trzeba iść opić to co się dzisiaj wydarzyło :D
2
Fortuna.
0
I odpaliła mi się standardowo "podnieta" :D Siedzę i wysiedzieć na tyłku nie mogę hah :D W końcu, Fichadoo Couuu
2
I się kur oplułem kawą :v
13
Niech mnie nie wkur tylko sprzedają go zimą. Z resztą.. Szkoda strzępić ryja. Czytasz że "podobno wszystko dopięte", a teraz któraś informacja że Liverpool chce go zatrzymać..
0
Dokładnie za wejście na trybunę chyba.
22
Swoją drogą to głupotą jest dostawanie kartki za cieszenie się razem z kibicami..
1
Jak on odejdzie za taką samą kwotę co przyszedł do nas albo nawet i większą to po prostu będzie to mistrzostwo świata :D
2
Niech biorą Fabiańskiego :D Z chęcią bym go zobaczył w The Reds. Gość jest jednym z najlepszych bramkarzy w Premier League i jest za mocny na taką drużynę jak Swansea, plus taki że ma gwarantowany 1 skład.
2
Ferran Torres, Malcom, Bailey, Abel Ruiz, Kepa, Aouar, Chiesa, de Ligt, Justin Kluivert, Foden - będą z nich grajki :D
0
Jest szansa że do końca tego tygodnia zostanie oficjalnie dopięty transfer Cou i Barca to ogłosi? :v
0
Son co brama :O
1
"Życiówa"
3
No ile można tych słupków i poprzeczek.. Rzygać się chce.
0
Sztanga :D