1

Andryszak hahaha, piękne KO :D

5

Janikowski to jest dzik :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

I te "w tysiąca 850pkt, więc nie jest źle" XD

1

Ma ktoś jakiegoś w miarę dobrego stream'a do KSW? :D

0

Piękny weekend się zapowiada :D Atletico porażka, Real porażka. Teraz zanosi się na porażkę Valencii, jak narazie 0:1 w plecy i Zaza czerwo :D

Edit: Ma ktoś link do bramki Villarrealu bo niedawno meczyk odpaliłem i nie widziałem?

11

Warto też napisać o dobrym meczu Vermy ;)

0

Co za kurw dzban.. Przecież to jest czerwo na miejscu. A ten w żółtym idealnie z tyłu za nimi biegnie i "nie widzi"..

0

Pierwszy raz w życiu to napiszę. Niesamowicie wkur mnie w dzisiejszym meczu Messi, pozdrawiam.

1

Nie zapomnijmy o pięknym wolnym Leo z końcówki pierwszej połowy ;)

7

Co on pie*rzy w tym studio o Inieście.. Toć on jeden z najlepszych z na boisku jeśli chodzi o naszych.

2

Czyli Kovacić przyklejony do Messiego cały mecz jak niejaki pewien Mafeo z Girony XD

0

Poleci ktoś stronę gdzie będę mógł wykupić meczyk dzisiejszy i będzie 100% pewność że będzie działać? ;D

0

Amat czerwo z Betisu po faulu na Laporte i rzut karny dla Athleticu :v
Edit: Raul Garcia 0:1.

0

Czy tylko ja tak mam ostatnio że kiedy nie wejdę na wizja.tv to zawsze jest brak miejsc..? Jeszcze niedawno się wchodziło i normalnie oglądało, teraz to graniczy z cudem..

0

Grzeczniutko :D

1

Chyba tak, bo z tego co patrzę na FlashScor'ze to tacy zawodnicy jak Zaza czy Guedes będą na jutro już dostępni :D

1

No akurat to prawda, takie Al Ahly zawsze mi wchodzą :D

1

Grała słabiej, ale myślę że wynikało to z tego że ostatnio było u nich trochę kontuzji/zawieszeń i nie grali ważni zawodnicy.

22

Ja już znam te twoje "pewniaki" XD

0

Jakieś ciekawe typy na dzisiejsze mecze? Szczególnie Arsenal vs Liverpool :D

12

A jednak zdobył ZP :v

0

Coś pięknego :D

2

Z trasy wróciłem o 2:00 w nocy, a wyspać się też lubię :D

8

To uczucie gdy wstajesz, spoglądasz na zegarek, patrzysz 13:00 i łapie lekka podnieta jutrzejszym meczem :v

8

Navas nie ma podjazdu do Matsa, miłego dnia wszystkim :)

0

To znam, bardziej chodzi o te zamknięte grupy :D

0

Ktoś zna jakieś grupy na Fb typu zakładów bukmacherskich? Z chęcią bym dołączył, może bym coś podpatrzył czasami u kogoś. Bo u mnie wygranie coś u buka graniczy z cudem. Akurat może bym się czegoś nowego, ciekawego dowiedział :D

16

Coś czuję że to będzie następca Guardioli na ławce trenerskiej. Już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć go przy linii na Camp Nou :D

7

Beka z United XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?