Czy tylko ja tak mam ostatnio że kiedy nie wejdę na wizja.tv to zawsze jest brak miejsc..? Jeszcze niedawno się wchodziło i normalnie oglądało, teraz to graniczy z cudem..
Ktoś zna jakieś grupy na Fb typu zakładów bukmacherskich? Z chęcią bym dołączył, może bym coś podpatrzył czasami u kogoś. Bo u mnie wygranie coś u buka graniczy z cudem. Akurat może bym się czegoś nowego, ciekawego dowiedział :D
1
Andryszak hahaha, piękne KO :D
5
Janikowski to jest dzik :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
I te "w tysiąca 850pkt, więc nie jest źle" XD
1
Ma ktoś jakiegoś w miarę dobrego stream'a do KSW? :D
0
Piękny weekend się zapowiada :D Atletico porażka, Real porażka. Teraz zanosi się na porażkę Valencii, jak narazie 0:1 w plecy i Zaza czerwo :D
Edit: Ma ktoś link do bramki Villarrealu bo niedawno meczyk odpaliłem i nie widziałem?
11
Warto też napisać o dobrym meczu Vermy ;)
0
Co za kurw dzban.. Przecież to jest czerwo na miejscu. A ten w żółtym idealnie z tyłu za nimi biegnie i "nie widzi"..
0
Pierwszy raz w życiu to napiszę. Niesamowicie wkur mnie w dzisiejszym meczu Messi, pozdrawiam.
1
Nie zapomnijmy o pięknym wolnym Leo z końcówki pierwszej połowy ;)
7
Co on pie*rzy w tym studio o Inieście.. Toć on jeden z najlepszych z na boisku jeśli chodzi o naszych.
2
Czyli Kovacić przyklejony do Messiego cały mecz jak niejaki pewien Mafeo z Girony XD
0
Poleci ktoś stronę gdzie będę mógł wykupić meczyk dzisiejszy i będzie 100% pewność że będzie działać? ;D
0
Amat czerwo z Betisu po faulu na Laporte i rzut karny dla Athleticu :v
Edit: Raul Garcia 0:1.
0
Czy tylko ja tak mam ostatnio że kiedy nie wejdę na wizja.tv to zawsze jest brak miejsc..? Jeszcze niedawno się wchodziło i normalnie oglądało, teraz to graniczy z cudem..
0
Grzeczniutko :D
1
Chyba tak, bo z tego co patrzę na FlashScor'ze to tacy zawodnicy jak Zaza czy Guedes będą na jutro już dostępni :D
1
No akurat to prawda, takie Al Ahly zawsze mi wchodzą :D
1
Grała słabiej, ale myślę że wynikało to z tego że ostatnio było u nich trochę kontuzji/zawieszeń i nie grali ważni zawodnicy.
22
Ja już znam te twoje "pewniaki" XD
0
Jakieś ciekawe typy na dzisiejsze mecze? Szczególnie Arsenal vs Liverpool :D
12
A jednak zdobył ZP :v
0
Coś pięknego :D
2
Z trasy wróciłem o 2:00 w nocy, a wyspać się też lubię :D
8
To uczucie gdy wstajesz, spoglądasz na zegarek, patrzysz 13:00 i łapie lekka podnieta jutrzejszym meczem :v
8
Navas nie ma podjazdu do Matsa, miłego dnia wszystkim :)
0
To znam, bardziej chodzi o te zamknięte grupy :D
0
Ktoś zna jakieś grupy na Fb typu zakładów bukmacherskich? Z chęcią bym dołączył, może bym coś podpatrzył czasami u kogoś. Bo u mnie wygranie coś u buka graniczy z cudem. Akurat może bym się czegoś nowego, ciekawego dowiedział :D
16
Coś czuję że to będzie następca Guardioli na ławce trenerskiej. Już się nie mogę doczekać żeby zobaczyć go przy linii na Camp Nou :D
7
Beka z United XD