Piękna reklama właśnie na Eleven Sports leciała na której Messi mówi że marzy mu się kolejne mistrzostwo Hiszpanii, Lewy że LM, a Ronaldo że 5 ZP. To tylko idealnie podkreśla jakim samolubnym bucem jest Grzmot :)
Nie ma tu dla niego miejsca. Po 1, przeszłość związana z Madrytem przez co wątpię że do nas przyjdzie. Po 2, gość ma prawie 30 lat. Niech bierze go ten Mourinho i po temacie. Wszystkie siły powinny iść na Coutinho, a jak nie to Fekira.
Coś czuje że przejdzie do mierd, wcześniej wywiady Ramosa i Casemiro że drzwi otwarte, teraz ta klauzula. Poza tym to typowa gwiazdeczka która lubi jak jest wokół niej głośno, takie odnoszę wrażenie.
Ostatnio sporo głosów się rozchodzi jakoby Griezmann miał do nas trafić. Czy tylko mnie on jakoś specjalnie nie przekonuje? Owszem, dwa sezony temu z chęcią bym go u nas przywitał. Nie ukrywam że go lubię, ale w jego miejsce zdecydowanie bardziej widziałbym Martiala. On z Cou jakby przyszli to byłby kosmos :D
Jest tu może ktoś kto powrócił do legendarnej gry jaką jest Metin2 i gra obecnie na drugiej odsłonie serwera ClassicMT2? :D Mam ochotę powrócić do gry w którą grało się za małolata :D
Cudownie się ogląda tak grającą Hiszpanię, aż się czasu Guardioli przypominają :D Ile bym dał żeby teraz u nas w środku pola hasali tacy gracze jak Thiago czy Isco..
0
Vidal coś ty..
0
Co zrobił albo powiedział Cuellar że cały czas mowa o karmie ze strony Suareza? :D
2
Kur, co słońce daje po oczach, w monitorze nic nie widać :P
0
Suareeeez, przełamał się! :D
0
Mats klasa :D
31
Piękna reklama właśnie na Eleven Sports leciała na której Messi mówi że marzy mu się kolejne mistrzostwo Hiszpanii, Lewy że LM, a Ronaldo że 5 ZP. To tylko idealnie podkreśla jakim samolubnym bucem jest Grzmot :)
0
Za co ta żółta? hahah Co za kur baran z sędziego..
0
Cuellar co dał hahaha
0
Co pograli teraz haha :D
1
Pierwszy mecz na kuponie i do śmieci, chyba najgorsze co może być :P Zaraz jadę chyba jeszcze raz coś postawie bo tak nie może przecież być.
0
Widzę Erni ryzykuje z Pique i Umtitim wystawiając ich razem
1
No tak, obstawiłem remis, a na drugim wygraną Tottenhamu. To musiało się tak skończyć XD
20
W sumie prawdę napisał, z tym ze w chwili obecnej ciężko by mi było go w ogóle umieścić w pierwszej 10 :P
4
Jaga też popis dała, pierwszy mecz na kuponie. Ostatni raz stawiam Ekstraklasę :P
34
Nie ma tu dla niego miejsca. Po 1, przeszłość związana z Madrytem przez co wątpię że do nas przyjdzie. Po 2, gość ma prawie 30 lat. Niech bierze go ten Mourinho i po temacie. Wszystkie siły powinny iść na Coutinho, a jak nie to Fekira.
2
Cały styczeń.
11
Coś czuje że przejdzie do mierd, wcześniej wywiady Ramosa i Casemiro że drzwi otwarte, teraz ta klauzula. Poza tym to typowa gwiazdeczka która lubi jak jest wokół niej głośno, takie odnoszę wrażenie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Ostatnio sporo głosów się rozchodzi jakoby Griezmann miał do nas trafić. Czy tylko mnie on jakoś specjalnie nie przekonuje? Owszem, dwa sezony temu z chęcią bym go u nas przywitał. Nie ukrywam że go lubię, ale w jego miejsce zdecydowanie bardziej widziałbym Martiala. On z Cou jakby przyszli to byłby kosmos :D
4
Co jak co, ale Jach rośnie nam na partnera w pierwszej 11 dla Glika :D
0
Ten SheimMT2 to easy/medium/hard?
0
Prywatny, od pompa teamu, isamu itp z tego co mi kumpel mówił.
0
Jest tu może ktoś kto powrócił do legendarnej gry jaką jest Metin2 i gra obecnie na drugiej odsłonie serwera ClassicMT2? :D Mam ochotę powrócić do gry w którą grało się za małolata :D
44
Komentarz na EkstralasaTrolls mnie zniszczył - "Taka duża?" XDD
1
Co za kur dzicz, jak ja ich nie cierpię nie.. Dobrze że tego bydła nie ma u nas.
2
Kto wie, może kiedyś poprowadzi pierwszą drużynę Barcy :D
18
Cudownie się ogląda tak grającą Hiszpanię, aż się czasu Guardioli przypominają :D Ile bym dał żeby teraz u nas w środku pola hasali tacy gracze jak Thiago czy Isco..
0
O kur hahahahahahaha
10
Iniesta z dystansu na 5:0! Każdy jego gol cieszy najbardziej :D
2
Napisałbym Messi ale tak się nie da grać po prostu xd
Tak poza tym to myślę że Iniesta ;)