0

Vidal coś ty..

0

Co zrobił albo powiedział Cuellar że cały czas mowa o karmie ze strony Suareza? :D

2

Kur, co słońce daje po oczach, w monitorze nic nie widać :P

0

Suareeeez, przełamał się! :D

0

Mats klasa :D

31

Piękna reklama właśnie na Eleven Sports leciała na której Messi mówi że marzy mu się kolejne mistrzostwo Hiszpanii, Lewy że LM, a Ronaldo że 5 ZP. To tylko idealnie podkreśla jakim samolubnym bucem jest Grzmot :)

0

Za co ta żółta? hahah Co za kur baran z sędziego..

0

Cuellar co dał hahaha

0

Co pograli teraz haha :D

1

Pierwszy mecz na kuponie i do śmieci, chyba najgorsze co może być :P Zaraz jadę chyba jeszcze raz coś postawie bo tak nie może przecież być.

0

Widzę Erni ryzykuje z Pique i Umtitim wystawiając ich razem

1

No tak, obstawiłem remis, a na drugim wygraną Tottenhamu. To musiało się tak skończyć XD

20

W sumie prawdę napisał, z tym ze w chwili obecnej ciężko by mi było go w ogóle umieścić w pierwszej 10 :P

4

Jaga też popis dała, pierwszy mecz na kuponie. Ostatni raz stawiam Ekstraklasę :P

34

Nie ma tu dla niego miejsca. Po 1, przeszłość związana z Madrytem przez co wątpię że do nas przyjdzie. Po 2, gość ma prawie 30 lat. Niech bierze go ten Mourinho i po temacie. Wszystkie siły powinny iść na Coutinho, a jak nie to Fekira.

2

Cały styczeń.

11

Coś czuje że przejdzie do mierd, wcześniej wywiady Ramosa i Casemiro że drzwi otwarte, teraz ta klauzula. Poza tym to typowa gwiazdeczka która lubi jak jest wokół niej głośno, takie odnoszę wrażenie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Ostatnio sporo głosów się rozchodzi jakoby Griezmann miał do nas trafić. Czy tylko mnie on jakoś specjalnie nie przekonuje? Owszem, dwa sezony temu z chęcią bym go u nas przywitał. Nie ukrywam że go lubię, ale w jego miejsce zdecydowanie bardziej widziałbym Martiala. On z Cou jakby przyszli to byłby kosmos :D

4

Co jak co, ale Jach rośnie nam na partnera w pierwszej 11 dla Glika :D

0

Ten SheimMT2 to easy/medium/hard?

0

Prywatny, od pompa teamu, isamu itp z tego co mi kumpel mówił.

0

Jest tu może ktoś kto powrócił do legendarnej gry jaką jest Metin2 i gra obecnie na drugiej odsłonie serwera ClassicMT2? :D Mam ochotę powrócić do gry w którą grało się za małolata :D

44

Komentarz na EkstralasaTrolls mnie zniszczył - "Taka duża?" XDD

1

Co za kur dzicz, jak ja ich nie cierpię nie.. Dobrze że tego bydła nie ma u nas.

2

Kto wie, może kiedyś poprowadzi pierwszą drużynę Barcy :D

18

Cudownie się ogląda tak grającą Hiszpanię, aż się czasu Guardioli przypominają :D Ile bym dał żeby teraz u nas w środku pola hasali tacy gracze jak Thiago czy Isco..

0

O kur hahahahahahaha

10

Iniesta z dystansu na 5:0! Każdy jego gol cieszy najbardziej :D

2

Napisałbym Messi ale tak się nie da grać po prostu xd
Tak poza tym to myślę że Iniesta ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?