11 listopada 2017, 22:01
4
Hiszpania gra tak jak powinna grać Barca, z tym że w Barcelonie nie ma obecnie do tego ludzi. Typowe granie Guardioli ;/
11 listopada 2017, 19:10
0
I nawzajem :D
11 listopada 2017, 18:08
7
Przypominam dla zainteresowanych, że o 19:30 Barca B gra z Huescą ;)
11 listopada 2017, 18:03
6
No widzisz, a ja dzisiaj wyrwałem czerwo w juniorach starszych :v
11 listopada 2017, 15:48
Aguero 1:0 :D
10 listopada 2017, 18:27
Identyko, z tym że chyba dałbym za ter Stegena mimo wszystko Valdesa :D
10 listopada 2017, 16:15
Potwierdzam, właśnie skończyłem oglądać ;)
9 listopada 2017, 22:05
Zalecę może "gimbem" ale u mnie siedzi od gówniarza klasycznie - Słoń, Shellerini, Peja, Paluch, Kali :D Ostatnio również Szpaku i Quebo ;)
9 listopada 2017, 14:28
Do teraz tak jest w juniorach starszych niekiedy, bynajmniej u mnie :D
8 listopada 2017, 20:05
2
A kogo oni nie obserwują.. :P Zdecydowanie jak już to brać jego niż tego przeciętnego Gortezke.. Bo chyba jedyne co za nim przemawia to to, że przyszedłby za darmo.
5 listopada 2017, 22:21
17
Ten Święcicki teraz jaki oburzony raptem XDD
5 listopada 2017, 22:18
The Best.
5 listopada 2017, 22:15
5
Patrzcie jaki zadowolony piękny hahahahaha
5 listopada 2017, 22:01
Komentarz usunięty przez użytkownika
5 listopada 2017, 22:00
Dobra po meczu, nadzieje były xd
5 listopada 2017, 21:58
5 listopada 2017, 16:53
3
Czemu mnie to nie dziwi :v
5 listopada 2017, 16:50
Renia zawsze daje radę, polecam :D
5 listopada 2017, 16:48
Spalony jak byk.
5 listopada 2017, 16:42
Celta co leci :O Prawie 30min. gry, a już 3:0 :D
5 listopada 2017, 16:32
55
W nagrodę miesiąc na ławce :)
4 listopada 2017, 22:24
10
Stawiam krate że to byłby karny dla Realu XD
4 listopada 2017, 22:10
Messi przech.. Karny jak nic.
4 listopada 2017, 22:07
Paco to w nagrodę ławeczka :v
4 listopada 2017, 22:06
Pacooooooooooooooooooooooooooooo
4 listopada 2017, 22:04
Ile można w te sztangi strzelać.. xd
4 listopada 2017, 22:02
Za dużo zmarnowanych szans się odbiło ;/
4 listopada 2017, 22:00
Mówiłem że tak będzie..
4 listopada 2017, 21:54
Płakać idzie jak się widzi "dryblującego" Suareza..
4 listopada 2017, 21:37
Niezły troll :v
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Hiszpania gra tak jak powinna grać Barca, z tym że w Barcelonie nie ma obecnie do tego ludzi. Typowe granie Guardioli ;/
0
I nawzajem :D
7
Przypominam dla zainteresowanych, że o 19:30 Barca B gra z Huescą ;)
6
No widzisz, a ja dzisiaj wyrwałem czerwo w juniorach starszych :v
0
Aguero 1:0 :D
0
Identyko, z tym że chyba dałbym za ter Stegena mimo wszystko Valdesa :D
0
Potwierdzam, właśnie skończyłem oglądać ;)
0
Zalecę może "gimbem" ale u mnie siedzi od gówniarza klasycznie - Słoń, Shellerini, Peja, Paluch, Kali :D Ostatnio również Szpaku i Quebo ;)
0
Do teraz tak jest w juniorach starszych niekiedy, bynajmniej u mnie :D
2
A kogo oni nie obserwują.. :P
Zdecydowanie jak już to brać jego niż tego przeciętnego Gortezke.. Bo chyba jedyne co za nim przemawia to to, że przyszedłby za darmo.
17
Ten Święcicki teraz jaki oburzony raptem XDD
0
The Best.
5
Patrzcie jaki zadowolony piękny hahahahaha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Dobra po meczu, nadzieje były xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Czemu mnie to nie dziwi :v
7
Renia zawsze daje radę, polecam :D
0
Spalony jak byk.
0
Celta co leci :O Prawie 30min. gry, a już 3:0 :D
55
W nagrodę miesiąc na ławce :)
10
Stawiam krate że to byłby karny dla Realu XD
0
Messi przech..
Karny jak nic.
0
Paco to w nagrodę ławeczka :v
0
Pacooooooooooooooooooooooooooooo
0
Ile można w te sztangi strzelać.. xd
0
Za dużo zmarnowanych szans się odbiło ;/
0
Mówiłem że tak będzie..
2
Płakać idzie jak się widzi "dryblującego" Suareza..
0
Niezły troll :v