4

Hiszpania gra tak jak powinna grać Barca, z tym że w Barcelonie nie ma obecnie do tego ludzi. Typowe granie Guardioli ;/

0

I nawzajem :D

7

Przypominam dla zainteresowanych, że o 19:30 Barca B gra z Huescą ;)

6

No widzisz, a ja dzisiaj wyrwałem czerwo w juniorach starszych :v

0

Aguero 1:0 :D

0

Identyko, z tym że chyba dałbym za ter Stegena mimo wszystko Valdesa :D

0

Potwierdzam, właśnie skończyłem oglądać ;)

0

Zalecę może "gimbem" ale u mnie siedzi od gówniarza klasycznie - Słoń, Shellerini, Peja, Paluch, Kali :D Ostatnio również Szpaku i Quebo ;)

0

Do teraz tak jest w juniorach starszych niekiedy, bynajmniej u mnie :D

2

A kogo oni nie obserwują.. :P

Zdecydowanie jak już to brać jego niż tego przeciętnego Gortezke.. Bo chyba jedyne co za nim przemawia to to, że przyszedłby za darmo.

17

Ten Święcicki teraz jaki oburzony raptem XDD

0

The Best.

5

Patrzcie jaki zadowolony piękny hahahahaha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dobra po meczu, nadzieje były xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Czemu mnie to nie dziwi :v

7

Renia zawsze daje radę, polecam :D

0

Spalony jak byk.

0

Celta co leci :O Prawie 30min. gry, a już 3:0 :D

55

W nagrodę miesiąc na ławce :)

10

Stawiam krate że to byłby karny dla Realu XD

0

Messi przech..
Karny jak nic.

0

Paco to w nagrodę ławeczka :v

0

Pacooooooooooooooooooooooooooooo

0

Ile można w te sztangi strzelać.. xd

0

Za dużo zmarnowanych szans się odbiło ;/

0

Mówiłem że tak będzie..

2

Płakać idzie jak się widzi "dryblującego" Suareza..

0

Niezły troll :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?