1 listopada 2017, 19:52
0
Keita co zepsuł setkę meczową..
1 listopada 2017, 19:48
6
Quaresma pajac, powinno być czerwo..
1 listopada 2017, 18:59
9
Dla mnie najlepszy PO w historii tego sportu :D Fenomen, nie tylko od atmosfery. Pozytywny świr :D
1 listopada 2017, 18:01
Czas na pierwsze danie - Besiktas vs Monaco :D (Canal+Sport).
1 listopada 2017, 16:38
22
Oby się nie okazał Martinem Ødegaardem tylko :v
31 października 2017, 22:34
4
Coś ty Deulofeu odpierr...
31 października 2017, 22:31
Dobranoc wszystkim.
31 października 2017, 22:26
Zasnąć można, dosłownie.
31 października 2017, 22:16
Ten mecz to dramat do zapomnienia. Niech się kończy i spać w cholerę.
31 października 2017, 22:14
31 października 2017, 22:11
3
Co oni tam odpierr na tych trybunach..? XD
31 października 2017, 22:04
Jak do tej pory ten mecz to jedna wielka "żenua"..
31 października 2017, 21:31
Wincyj tych spalonych..
31 października 2017, 21:15
Podbijam
31 października 2017, 21:02
2
Umtiti klasa :D
31 października 2017, 16:01
Oo właśnie, nie wiesz może gdzie mógłbym obejrzeć ten meczyk?
31 października 2017, 16:00
1
No, to się szanuje ;)
30 października 2017, 22:38
8
Bym 100 wygrał to bym się cieszył, co powiedzieć o tym.. XD
30 października 2017, 21:10
Drugi Asensio XD
30 października 2017, 20:57
Nie.
30 października 2017, 20:56
W nagrodę jutro pierwszy skład ma być :D
30 października 2017, 20:27
32
29 października 2017, 22:35
Koniec. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie Malaga 2:1 Celta Vigo 45+1 Adrian, 82 Recio (karny) / 76 Aspas Dobranoc :D
29 października 2017, 22:33
Klasycznie, dobrze że sobie dzisiaj odpuściłem ;D
29 października 2017, 22:31
Tak, ewidentne zagranie ręką Cabrala.
29 października 2017, 22:24
Recio z karnego - 2:1 dla Malagi (84min.)
29 października 2017, 22:18
Aspas 1:1
29 października 2017, 21:32
Uuu, Malaga 1:0 Celta :v
29 października 2017, 20:55
Komentarz usunięty przez użytkownika
29 października 2017, 14:36
Ktoś tu się stęsknił :D Dobrze, będzie żałował tego że odszedł, z resztą podejrzewam że już powoli może właśnie żałować ;D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Keita co zepsuł setkę meczową..
6
Quaresma pajac, powinno być czerwo..
9
Dla mnie najlepszy PO w historii tego sportu :D Fenomen, nie tylko od atmosfery. Pozytywny świr :D
0
Czas na pierwsze danie - Besiktas vs Monaco :D (Canal+Sport).
22
Oby się nie okazał Martinem Ødegaardem tylko :v
4
Coś ty Deulofeu odpierr...
0
Dobranoc wszystkim.
0
Zasnąć można, dosłownie.
9
Ten mecz to dramat do zapomnienia. Niech się kończy i spać w cholerę.
4
Tak mi się skojarzyło z tymi dźwiękami z trybun XD
3
Co oni tam odpierr na tych trybunach..? XD
0
Jak do tej pory ten mecz to jedna wielka "żenua"..
0
Wincyj tych spalonych..
0
Podbijam
2
Umtiti klasa :D
0
Oo właśnie, nie wiesz może gdzie mógłbym obejrzeć ten meczyk?
1
No, to się szanuje ;)
8
Bym 100 wygrał to bym się cieszył, co powiedzieć o tym.. XD
0
Drugi Asensio XD
0
Nie.
0
W nagrodę jutro pierwszy skład ma być :D
32
Tak sobie przypomniałem haha :D
6
Koniec. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie
Malaga 2:1 Celta Vigo
45+1 Adrian, 82 Recio (karny) / 76 Aspas
Dobranoc :D
0
Klasycznie, dobrze że sobie dzisiaj odpuściłem ;D
0
Tak, ewidentne zagranie ręką Cabrala.
2
Recio z karnego - 2:1 dla Malagi (84min.)
1
Aspas 1:1
0
Uuu, Malaga 1:0 Celta :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ktoś tu się stęsknił :D Dobrze, będzie żałował tego że odszedł, z resztą podejrzewam że już powoli może właśnie żałować ;D