0

Keita co zepsuł setkę meczową..

6

Quaresma pajac, powinno być czerwo..

9

Dla mnie najlepszy PO w historii tego sportu :D Fenomen, nie tylko od atmosfery. Pozytywny świr :D

0

Czas na pierwsze danie - Besiktas vs Monaco :D (Canal+Sport).

22

Oby się nie okazał Martinem Ødegaardem tylko :v

4

Coś ty Deulofeu odpierr...

0

Dobranoc wszystkim.

0

Zasnąć można, dosłownie.

9

Ten mecz to dramat do zapomnienia. Niech się kończy i spać w cholerę.

4



Tak mi się skojarzyło z tymi dźwiękami z trybun XD

3

Co oni tam odpierr na tych trybunach..? XD

0

Jak do tej pory ten mecz to jedna wielka "żenua"..

0

Wincyj tych spalonych..

0

Podbijam

2

Umtiti klasa :D

0

Oo właśnie, nie wiesz może gdzie mógłbym obejrzeć ten meczyk?

1

No, to się szanuje ;)

8

Bym 100 wygrał to bym się cieszył, co powiedzieć o tym.. XD

0

Drugi Asensio XD

0

Nie.

0

W nagrodę jutro pierwszy skład ma być :D

32



Tak sobie przypomniałem haha :D

6

Koniec. Pierwsze zwycięstwo w tym sezonie

Malaga 2:1 Celta Vigo

45+1 Adrian, 82 Recio (karny) / 76 Aspas

Dobranoc :D

0

Klasycznie, dobrze że sobie dzisiaj odpuściłem ;D

0

Tak, ewidentne zagranie ręką Cabrala.

2

Recio z karnego - 2:1 dla Malagi (84min.)

1

Aspas 1:1

0

Uuu, Malaga 1:0 Celta :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ktoś tu się stęsknił :D Dobrze, będzie żałował tego że odszedł, z resztą podejrzewam że już powoli może właśnie żałować ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?