11

Zaczynamy sportową sobotę, na start - Valencia vs Leganes :D

0

Nie widzę anglika w Barcelonie, niestety ;D

0

Wincyj meczy.. XD

0

Dziękuję 2:0, można wyrzucać xd

12

Zaczyna się.. Getafe 1:0, nawet mnie Betis nie wkur..

0

Ja tam nawet stwierdzę że śmiało mógłby być u nas rezerwowym dla Suareza ;)

0

Borussia zwali :P

1

Ten gość jest nienormalny.. :D Zdecydowanie najlepszy w historii.

0

O kurde, kozak :D
marcinK0000 - mój snap ;)

0

marcinK0000
Zapraszam, szczególnie dziewczyny :vvvv

29

Fajnie jakby nasi wygrali klasyk, dla mnie wystarczający prezent na święta :D

8

Z tego co wiem miałby przyjść za darmo, także można by mu szanse dać, jak nie to sprzedać po sezonie i wszycho ;D

15

Ci to mają w czym przebierać.. Oby jak najmniej minut Sama i Lucasa :D

15

Te rzekome 400 baniek za 30 lat w zamian za nazwę stadionu to jakiś żart.. XD

1

Jeszcze te oczy ahahahha

35

Nie no Dembele mój faworyt :D

14

Dembele czyści leszczy jak leci XD

0

Typowa patelnia :v

0

Carlos ewidentnie za Totkami XD

0

Alllllliiiiiiiiiii! :DDDDDDDDD

0

Kolejny teatr robi XD

8

Casemiro XDDDD

7

Też macie wrażenie że Kane gra na jakieś 70% możliwości? Gość praktycznie w ogóle nie wchodzi w sprinty.


Swoją drogą ci dwaj panowie jak Isco i Davinson powinni ganiać po Camp Nou.. ;/

1

Jeszcze spalony hahahah :D Coś pięknego :D AS;ik i MARCA jutro będzie płacz XD

0

Gooooooooool! Alliiii :D

0

Co wyczyścił Janek hah :D

0

Ehh Kane..

2

Podobno już się pakuje xd

1

A mnie śmieszy te nic nie wnoszące przekładanie nogami nad piłką u Grzmota XDD

3

Się śmiejesz, a nie zdziwiłbym się gdyby tam się najwięcej działo XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?