4 listopada 2017, 12:58
11
Zaczynamy sportową sobotę, na start - Valencia vs Leganes :D
4 listopada 2017, 12:41
0
Nie widzę anglika w Barcelonie, niestety ;D
4 listopada 2017, 11:16
Wincyj meczy.. XD
3 listopada 2017, 21:34
Dziękuję 2:0, można wyrzucać xd
3 listopada 2017, 21:18
12
Zaczyna się.. Getafe 1:0, nawet mnie Betis nie wkur..
3 listopada 2017, 21:13
Ja tam nawet stwierdzę że śmiało mógłby być u nas rezerwowym dla Suareza ;)
3 listopada 2017, 17:04
Borussia zwali :P
3 listopada 2017, 12:21
1
Ten gość jest nienormalny.. :D Zdecydowanie najlepszy w historii.
2 listopada 2017, 22:11
O kurde, kozak :D marcinK0000 - mój snap ;)
2 listopada 2017, 21:28
marcinK0000 Zapraszam, szczególnie dziewczyny :vvvv
2 listopada 2017, 19:32
29
Fajnie jakby nasi wygrali klasyk, dla mnie wystarczający prezent na święta :D
2 listopada 2017, 15:28
8
Z tego co wiem miałby przyjść za darmo, także można by mu szanse dać, jak nie to sprzedać po sezonie i wszycho ;D
2 listopada 2017, 15:26
15
Ci to mają w czym przebierać.. Oby jak najmniej minut Sama i Lucasa :D
2 listopada 2017, 12:28
Te rzekome 400 baniek za 30 lat w zamian za nazwę stadionu to jakiś żart.. XD
1 listopada 2017, 22:47
Jeszcze te oczy ahahahha
1 listopada 2017, 22:33
35
Nie no Dembele mój faworyt :D
1 listopada 2017, 22:30
14
Dembele czyści leszczy jak leci XD
1 listopada 2017, 22:21
Typowa patelnia :v
1 listopada 2017, 22:05
Carlos ewidentnie za Totkami XD
1 listopada 2017, 21:57
Alllllliiiiiiiiiii! :DDDDDDDDD
1 listopada 2017, 21:55
Kolejny teatr robi XD
1 listopada 2017, 21:23
Casemiro XDDDD
1 listopada 2017, 21:22
7
Też macie wrażenie że Kane gra na jakieś 70% możliwości? Gość praktycznie w ogóle nie wchodzi w sprinty. Swoją drogą ci dwaj panowie jak Isco i Davinson powinni ganiać po Camp Nou.. ;/
1 listopada 2017, 21:12
Jeszcze spalony hahahah :D Coś pięknego :D AS;ik i MARCA jutro będzie płacz XD
1 listopada 2017, 21:11
Gooooooooool! Alliiii :D
1 listopada 2017, 21:08
Co wyczyścił Janek hah :D
1 listopada 2017, 20:56
Ehh Kane..
1 listopada 2017, 20:51
2
Podobno już się pakuje xd
1 listopada 2017, 20:48
A mnie śmieszy te nic nie wnoszące przekładanie nogami nad piłką u Grzmota XDD
1 listopada 2017, 20:40
3
Się śmiejesz, a nie zdziwiłbym się gdyby tam się najwięcej działo XD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
11
Zaczynamy sportową sobotę, na start - Valencia vs Leganes :D
0
Nie widzę anglika w Barcelonie, niestety ;D
0
Wincyj meczy.. XD
0
Dziękuję 2:0, można wyrzucać xd
12
Zaczyna się.. Getafe 1:0, nawet mnie Betis nie wkur..
0
Ja tam nawet stwierdzę że śmiało mógłby być u nas rezerwowym dla Suareza ;)
0
Borussia zwali :P
1
Ten gość jest nienormalny.. :D Zdecydowanie najlepszy w historii.
0
O kurde, kozak :D
marcinK0000 - mój snap ;)
0
marcinK0000
Zapraszam, szczególnie dziewczyny :vvvv
29
Fajnie jakby nasi wygrali klasyk, dla mnie wystarczający prezent na święta :D
8
Z tego co wiem miałby przyjść za darmo, także można by mu szanse dać, jak nie to sprzedać po sezonie i wszycho ;D
15
Ci to mają w czym przebierać.. Oby jak najmniej minut Sama i Lucasa :D
15
Te rzekome 400 baniek za 30 lat w zamian za nazwę stadionu to jakiś żart.. XD
1
Jeszcze te oczy ahahahha
35
Nie no Dembele mój faworyt :D
14
Dembele czyści leszczy jak leci XD
0
Typowa patelnia :v
0
Carlos ewidentnie za Totkami XD
0
Alllllliiiiiiiiiii! :DDDDDDDDD
0
Kolejny teatr robi XD
8
Casemiro XDDDD
7
Też macie wrażenie że Kane gra na jakieś 70% możliwości? Gość praktycznie w ogóle nie wchodzi w sprinty.
Swoją drogą ci dwaj panowie jak Isco i Davinson powinni ganiać po Camp Nou.. ;/
1
Jeszcze spalony hahahah :D Coś pięknego :D AS;ik i MARCA jutro będzie płacz XD
0
Gooooooooool! Alliiii :D
0
Co wyczyścił Janek hah :D
0
Ehh Kane..
2
Podobno już się pakuje xd
1
A mnie śmieszy te nic nie wnoszące przekładanie nogami nad piłką u Grzmota XDD
3
Się śmiejesz, a nie zdziwiłbym się gdyby tam się najwięcej działo XD