Niesamowity jest ten gość :D Już nie chce pisać że jest najlepszy w historii bo to było mówione i pisane tyle razy że głowa mała. Po prostu nie ma słów żeby tego geniusza opisać :D Mam nadzieję że jutro z Valencią wejdzie w mecz na pompie i poprowadzi nas po 3pkt :D
0
Co zrobił Willian :O Zeszła ładnie :v
0
Już laluś zobaczył zarobki Leo i nie może przystać że zarabia mniej.. :P
1
Niesamowity jest ten gość :D Już nie chce pisać że jest najlepszy w historii bo to było mówione i pisane tyle razy że głowa mała. Po prostu nie ma słów żeby tego geniusza opisać :D Mam nadzieję że jutro z Valencią wejdzie w mecz na pompie i poprowadzi nas po 3pkt :D
0
Sędziowie za Ronaldo :v
0
Chyba nie zaprzeczysz że Lewy nie jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.. Sam za bardzo za nim nie przepadem ale no bez przesady ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No i teraz mam dylemat :P Hannover ostatnio dwie porażki z rzędu, fakt na wyjeździe. Za to Stuttgard w ostatnim meczu ograł Borussie u siebie ;D
1
Jakieś typy na mecze West Ham vs Leicester i Hannover vs Stuttgart?
5
Jakoś mnie to w ogóle nie zdziwiło xd
1
Dla mnie idealna godzina, w dodatku niedziela. Piątek i sobota wieczór wolny :D
0
Eleven zmieniło nazwy swoich kanałów i logo.
1
Możesz ogarnąć z Operonu na geo bo jutro piszę :v
36
Właśnie to jest piłkarz na Barcelonę tylko dostaje mało szans.
2
Ter Stegen kocham cię :D
0
Digne.. XD
0
Co tam się odje... Jeszcze Umtiti się trzyma za kolano, nosz kurrr
5
Paulinho lubię cię, ale proszę nie rób tego więcej.. xd
0
Tak blisko...
0
Jakieś ciekawy typu do buka na dzisiaj? Mówię zapytam tutaj bo jeśli chodzi o mnie tragedia :P
9
Redakcja też ludzie, spokojnie niedługo pewnie wrzucą ;)
0
Jak dobrze że nie postawiłem dzisiaj na ten PAOK.. :D
0
Najlepiej jak Szpaku zarzucił że Barca ma już 10pkt przewagi nad Atleti i Realem. Piękna cisza nastała przez moment :D
2
Niestety zawodzą, przed sezonem mieli papiery na chociaż tą pierwszą 5'tkę, ale niestety. Brakuje ich.
28
Inter 2:0 Atalanta i gospodarze wciąż niepokonani :D
Mauro Icardi 13 bramek w 13 meczach.
Fajnie widzieć jak powracają takie ekipy jak Valencia czy Inter :D
0
I Trigueros strzela na 1:0, zrehabilitował się :D
0
Trigueros nie strzela karnego. Athletic 0:0 Villarreal.
4
To jak ten człowiek mnie zarazem śmieszy jak i drażni to jest poezja. Czasami aż się pięść sama zaciska xd
0
Bo Paulinho zjada ich wszystkich w chwili obecnej i wypluwa :v
0
Mam nadzieję że to nie jest jedno meczowy przebłysk i wróci stary, dobry Suarez który seryjnie wali bramki :D
1
Hahahahahah jaki młyn :D Paulinho :DD W tej akcji było ewidentne szukanie Messiego :D