0

Co zrobił Willian :O Zeszła ładnie :v

0

Już laluś zobaczył zarobki Leo i nie może przystać że zarabia mniej.. :P

1

Niesamowity jest ten gość :D Już nie chce pisać że jest najlepszy w historii bo to było mówione i pisane tyle razy że głowa mała. Po prostu nie ma słów żeby tego geniusza opisać :D Mam nadzieję że jutro z Valencią wejdzie w mecz na pompie i poprowadzi nas po 3pkt :D

0

Sędziowie za Ronaldo :v

0

Chyba nie zaprzeczysz że Lewy nie jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie.. Sam za bardzo za nim nie przepadem ale no bez przesady ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No i teraz mam dylemat :P Hannover ostatnio dwie porażki z rzędu, fakt na wyjeździe. Za to Stuttgard w ostatnim meczu ograł Borussie u siebie ;D

1

Jakieś typy na mecze West Ham vs Leicester i Hannover vs Stuttgart?

5

Jakoś mnie to w ogóle nie zdziwiło xd

1

Dla mnie idealna godzina, w dodatku niedziela. Piątek i sobota wieczór wolny :D

0

Eleven zmieniło nazwy swoich kanałów i logo.

1

Możesz ogarnąć z Operonu na geo bo jutro piszę :v

36

Właśnie to jest piłkarz na Barcelonę tylko dostaje mało szans.

2

Ter Stegen kocham cię :D

0

Digne.. XD

0

Co tam się odje... Jeszcze Umtiti się trzyma za kolano, nosz kurrr

5

Paulinho lubię cię, ale proszę nie rób tego więcej.. xd

0

Tak blisko...

0

Jakieś ciekawy typu do buka na dzisiaj? Mówię zapytam tutaj bo jeśli chodzi o mnie tragedia :P

9

Redakcja też ludzie, spokojnie niedługo pewnie wrzucą ;)

0

Jak dobrze że nie postawiłem dzisiaj na ten PAOK.. :D

0

Najlepiej jak Szpaku zarzucił że Barca ma już 10pkt przewagi nad Atleti i Realem. Piękna cisza nastała przez moment :D

2

Niestety zawodzą, przed sezonem mieli papiery na chociaż tą pierwszą 5'tkę, ale niestety. Brakuje ich.

28

Inter 2:0 Atalanta i gospodarze wciąż niepokonani :D

Mauro Icardi 13 bramek w 13 meczach.

Fajnie widzieć jak powracają takie ekipy jak Valencia czy Inter :D

0

I Trigueros strzela na 1:0, zrehabilitował się :D

0

Trigueros nie strzela karnego. Athletic 0:0 Villarreal.

4

To jak ten człowiek mnie zarazem śmieszy jak i drażni to jest poezja. Czasami aż się pięść sama zaciska xd

0

Bo Paulinho zjada ich wszystkich w chwili obecnej i wypluwa :v

0

Mam nadzieję że to nie jest jedno meczowy przebłysk i wróci stary, dobry Suarez który seryjnie wali bramki :D

1

Hahahahahah jaki młyn :D Paulinho :DD W tej akcji było ewidentne szukanie Messiego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?