Co tam się w tym meczu odpier? Pierw na Flashscore pokazuje mi 0:1 dla Realu, potem korekta 0:0, potem 1:0 dla tych noname'ów. Za chwilę 2:0, a teraz 1:1 XDD
Wszystko spoko ale Paco to bym zostawił bo jakoś go lubię :D Mimo wszystko to fakt, jeżeli rzeczywiście miałby przyjść Griezmann to nie będzie tu dla niego niestety miejsca ;/
Neymar po coś ty odszedł.. Z każdym kolejnym meczem, coraz bardziej zaczyna mi go brakować. Gość by w tym meczu tak rozruszał akcje że spokojnie byśmy już pewnie prowadzili.
Niesamowicie uwielbiam Guardiole, już nie chodzi o etap pracy u nas w Barcelonie. Po prostu gość niesamowicie żyje piłką, pozytywnym gościem się wydaje. W jakimś stopniu strasznie za nim tęsknie i grą tamtej Barcelony :D
0
I zremisują leszcze.. Z West Bromem u siebie, nosz kur..
0
Czy ten Liverpool strzeli w końcu bramkę..? Mameja, jedyni nie wchodzą narazie..
1
Co tam się w tym meczu odpier? Pierw na Flashscore pokazuje mi 0:1 dla Realu, potem korekta 0:0, potem 1:0 dla tych noname'ów. Za chwilę 2:0, a teraz 1:1 XDD
0
Ten gość będzie przech.. przekotem :D
0
Hahhahahahahahah
14
Wszystko spoko ale Paco to bym zostawił bo jakoś go lubię :D Mimo wszystko to fakt, jeżeli rzeczywiście miałby przyjść Griezmann to nie będzie tu dla niego niestety miejsca ;/
12
Niech mnie nawet nie wku, denerwuje.
0
Pięknie zakończony tydzień :D
1
I TAKĄ BARCE CHCĘ OGLĄDAĆ!
2
Nie mam pytań, rozpi te obramowanie.
0
Ktoś mi wytłumaczy po co oni w ogóle tam dyskutują? xd
0
Młody się podpalił za bardzo.
0
Verma szanuje.
0
Czasami odnoszę wrażenie jest to takie typowe lizanie d*py :P
11
Neymar po coś ty odszedł.. Z każdym kolejnym meczem, coraz bardziej zaczyna mi go brakować. Gość by w tym meczu tak rozruszał akcje że spokojnie byśmy już pewnie prowadzili.
1
XD
0
Mats kocham cię normalnie xd
1
Nie wierzę.. Który to już raz obijamy szkielet bramki..?
7
Bez przesady.. Gdzie do Barcy Guardioli, długa droga jeszcze ;)
11
Haahhahaah beka z United XD
0
Co zrobił Ederson?!
0
Sterling co zjadł Younga haha
5
Hahhahaha pięknieeee :DDD
7
Graj g*wno całą pierwszą połowę, strzel bramkę z d*py. Jak ja tego nie cierpię..
26
Niesamowicie uwielbiam Guardiole, już nie chodzi o etap pracy u nas w Barcelonie. Po prostu gość niesamowicie żyje piłką, pozytywnym gościem się wydaje. W jakimś stopniu strasznie za nim tęsknie i grą tamtej Barcelony :D
5
A niech wraca, czekam z niecierpliwością :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dobra po meczu, czekam na Valencie :v
1
Za to takiego Fornalsa z chęcią bym obejrzał w koszulce Barcelony, to samo Triguerosa :D
3
No nareszcie, z biegiem czasu w pewnym momencie zapomniałem w ogóle o nim :D Przyda się, śmiało może grać na prawym skrzydle.