0

I zremisują leszcze.. Z West Bromem u siebie, nosz kur..

0

Czy ten Liverpool strzeli w końcu bramkę..? Mameja, jedyni nie wchodzą narazie..

1

Co tam się w tym meczu odpier? Pierw na Flashscore pokazuje mi 0:1 dla Realu, potem korekta 0:0, potem 1:0 dla tych noname'ów. Za chwilę 2:0, a teraz 1:1 XDD

0

Ten gość będzie przech.. przekotem :D

0

Hahhahahahahahah

14

Wszystko spoko ale Paco to bym zostawił bo jakoś go lubię :D Mimo wszystko to fakt, jeżeli rzeczywiście miałby przyjść Griezmann to nie będzie tu dla niego niestety miejsca ;/

12

Niech mnie nawet nie wku, denerwuje.

0

Pięknie zakończony tydzień :D

1

I TAKĄ BARCE CHCĘ OGLĄDAĆ!

2

Nie mam pytań, rozpi te obramowanie.

0

Ktoś mi wytłumaczy po co oni w ogóle tam dyskutują? xd

0

Młody się podpalił za bardzo.

0

Verma szanuje.

0

Czasami odnoszę wrażenie jest to takie typowe lizanie d*py :P

11

Neymar po coś ty odszedł.. Z każdym kolejnym meczem, coraz bardziej zaczyna mi go brakować. Gość by w tym meczu tak rozruszał akcje że spokojnie byśmy już pewnie prowadzili.

1

XD

0

Mats kocham cię normalnie xd

1

Nie wierzę.. Który to już raz obijamy szkielet bramki..?

7

Bez przesady.. Gdzie do Barcy Guardioli, długa droga jeszcze ;)

11

Haahhahaah beka z United XD

0

Co zrobił Ederson?!

0

Sterling co zjadł Younga haha

5

Hahhahaha pięknieeee :DDD

7

Graj g*wno całą pierwszą połowę, strzel bramkę z d*py. Jak ja tego nie cierpię..

26

Niesamowicie uwielbiam Guardiole, już nie chodzi o etap pracy u nas w Barcelonie. Po prostu gość niesamowicie żyje piłką, pozytywnym gościem się wydaje. W jakimś stopniu strasznie za nim tęsknie i grą tamtej Barcelony :D

5

A niech wraca, czekam z niecierpliwością :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dobra po meczu, czekam na Valencie :v

1

Za to takiego Fornalsa z chęcią bym obejrzał w koszulce Barcelony, to samo Triguerosa :D

3

No nareszcie, z biegiem czasu w pewnym momencie zapomniałem w ogóle o nim :D Przyda się, śmiało może grać na prawym skrzydle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?