1

Pier.. Jak mnie irytują te wszystkie ploty. Się okażę że nie przyjdzie ani zimą, ani latem..

1

Krótka piłka. Getafe czy Las Palmas / Real Sociedad czy Sevilla? :D

0

Mistrzostwo świata hahah :D

0

Znając życie, wlepią nam z d*py zakaz transferowy bo za dobrze nam idzie xd

0

Camarasa, 0:2 dla Betisu :D

24

Hiszpańscy sędziowie w formie, kolejna nieuznana bramka. Gość z Betisu strzela z wolnego, piłka ewidentnie za linią i klasycznie sędziowie nie widzieli ;D

0

Sergio Leon 0:1 dla Betisu.

1

Nie no, nie róbcie jaj.. Nie dodawajcie nawet takich postów z takimi plotami bo człowiekowi ciśnienie podnosicie.. XD

12

Żałośni ludzie..

5

Co do Messiego. Plus może być taki po tym dzisiejszym jego pechowym meczu, że za tydzień w klasyku wyjdzie na mecz wkur.. i w pojedynkę znowu może rozjechać Real :v

17

I teraz pomyśl że gdyby to wszystko wpadło jaki byłby wynik :v

0

To jest kurw niemożliwe!

0

XD

0

I po co kiwał omg..

0

Nie mam pytań

21

To jest nieprawdopodobne ile Messi miałby bramek gdyby nie szkielet bramki.. XD

2

Które to już obramowanie..?

0

Ma ktoś stream'a jakiegoś bez opóźnienia?

0

To kur niezły spalony.. XD

1

Anderlecht co baty dostał od Club Brugge, 5:0 :v

13

Zaorane. Zibi chciał zabłysnąć :v

0

Podłapał zajawkę od Rio Ferdinanda chyba :D

2

Serio myślisz że mierdy go kupią..? Typowe podbijanie ceny, a jak serio tam przejdzie to powodzenia z dostawaniem szans na grę, patrz Ceballos.

0

I gitara, akurat ostatni rok szkoły :D

1

Uwielbiam gościa, dla mnie osobiście piłkarski wzór :D

1

Powodzonka, powinni "niby" wygrać :D
Zaraz też coś trzeba skleić, tradycyjnie w weekendzik :D

30

Niby tak, tylko teraz pytanie po co nam Griezmann? ;D

1

Mam wrażenie że to kwestia czasu. Jak tak patrzę ostatnio to mam wrażenie, że wszystko jest robione aby do tego transferu doszło. Do tego fakt iż ten gwiazdor lubi być w centrum uwagi. Straciłem do niego szacunek po tym w jaki sposób odszedł, ale jak przejdzie do mierd..

0

No brawo, brawo.. XD

2

Tak też zrobiłem tylko teraz Liverpool du*y dał.. Jako jedyni nie weszli. Klasyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?