Hiszpańscy sędziowie w formie, kolejna nieuznana bramka. Gość z Betisu strzela z wolnego, piłka ewidentnie za linią i klasycznie sędziowie nie widzieli ;D
Co do Messiego. Plus może być taki po tym dzisiejszym jego pechowym meczu, że za tydzień w klasyku wyjdzie na mecz wkur.. i w pojedynkę znowu może rozjechać Real :v
Mam wrażenie że to kwestia czasu. Jak tak patrzę ostatnio to mam wrażenie, że wszystko jest robione aby do tego transferu doszło. Do tego fakt iż ten gwiazdor lubi być w centrum uwagi. Straciłem do niego szacunek po tym w jaki sposób odszedł, ale jak przejdzie do mierd..
1
Pier.. Jak mnie irytują te wszystkie ploty. Się okażę że nie przyjdzie ani zimą, ani latem..
1
Krótka piłka. Getafe czy Las Palmas / Real Sociedad czy Sevilla? :D
0
Mistrzostwo świata hahah :D
0
Znając życie, wlepią nam z d*py zakaz transferowy bo za dobrze nam idzie xd
0
Camarasa, 0:2 dla Betisu :D
24
Hiszpańscy sędziowie w formie, kolejna nieuznana bramka. Gość z Betisu strzela z wolnego, piłka ewidentnie za linią i klasycznie sędziowie nie widzieli ;D
0
Sergio Leon 0:1 dla Betisu.
1
Nie no, nie róbcie jaj.. Nie dodawajcie nawet takich postów z takimi plotami bo człowiekowi ciśnienie podnosicie.. XD
12
Żałośni ludzie..
5
Co do Messiego. Plus może być taki po tym dzisiejszym jego pechowym meczu, że za tydzień w klasyku wyjdzie na mecz wkur.. i w pojedynkę znowu może rozjechać Real :v
17
I teraz pomyśl że gdyby to wszystko wpadło jaki byłby wynik :v
0
To jest kurw niemożliwe!
0
XD
0
I po co kiwał omg..
0
Nie mam pytań
21
To jest nieprawdopodobne ile Messi miałby bramek gdyby nie szkielet bramki.. XD
2
Które to już obramowanie..?
0
Ma ktoś stream'a jakiegoś bez opóźnienia?
0
To kur niezły spalony.. XD
1
Anderlecht co baty dostał od Club Brugge, 5:0 :v
13
Zaorane. Zibi chciał zabłysnąć :v
0
Podłapał zajawkę od Rio Ferdinanda chyba :D
2
Serio myślisz że mierdy go kupią..? Typowe podbijanie ceny, a jak serio tam przejdzie to powodzenia z dostawaniem szans na grę, patrz Ceballos.
0
I gitara, akurat ostatni rok szkoły :D
1
Uwielbiam gościa, dla mnie osobiście piłkarski wzór :D
1
Powodzonka, powinni "niby" wygrać :D
Zaraz też coś trzeba skleić, tradycyjnie w weekendzik :D
30
Niby tak, tylko teraz pytanie po co nam Griezmann? ;D
1
Mam wrażenie że to kwestia czasu. Jak tak patrzę ostatnio to mam wrażenie, że wszystko jest robione aby do tego transferu doszło. Do tego fakt iż ten gwiazdor lubi być w centrum uwagi. Straciłem do niego szacunek po tym w jaki sposób odszedł, ale jak przejdzie do mierd..
0
No brawo, brawo.. XD
2
Tak też zrobiłem tylko teraz Liverpool du*y dał.. Jako jedyni nie weszli. Klasyk.