14 stycznia 2018, 21:01
0
XD
14 stycznia 2018, 21:00
Zaczyna się.. Teraz będzie autobus do końca meczu klasycznie.
14 stycznia 2018, 18:29
Nie to żeby coś ale na ten moment zostajemy jedyną niepokonaną drużyną z pięciu najlepszych lig na świecie :)
14 stycznia 2018, 18:26
Pogrom :)
14 stycznia 2018, 18:20
1
CO ZA MECZ :O
14 stycznia 2018, 18:18
Stones jak junior xd
14 stycznia 2018, 17:58
2
Ja za Liverpool'em bo Coutinho. A nie, czekaj
13 stycznia 2018, 17:58
Hahahahahahahahahahahhahahahaha
13 stycznia 2018, 17:54
Bez zmian.
13 stycznia 2018, 17:44
4
Ten dalej klaszcze
13 stycznia 2018, 17:34
To przez pogodę, pamiętajcie.
13 stycznia 2018, 17:01
On się dzisiaj popłacze, mówię wam :D
13 stycznia 2018, 17:00
13 stycznia 2018, 16:50
Ale będzie płacz na śmietankowej po tej powtórce :D Tak wiem, u nas byłoby to samo..
13 stycznia 2018, 14:31
Girona 5:0 Las Palmas - 75min.. :D
13 stycznia 2018, 14:30
9
Najlepszy w historii to i najlepsze wynagrodzenie. Nie lubię zaglądać komuś do portfela także jak dla mnie koniec tematu.
13 stycznia 2018, 14:28
No nie pier że poważnie tak powiedział XD Jeśli tak to Dani props hah :D
13 stycznia 2018, 14:16
7
12 stycznia 2018, 23:15
3
Ehh Puyol.. Wzór, legenda. Brak słów żeby opisać tego gościa. Oddałbym wszystko żeby z nim trochę porozmawiać, to samo tyczy się Iniesty :D
12 stycznia 2018, 16:38
50
"Liga angielska go zweryfikuje" XD
12 stycznia 2018, 16:37
Dostaniecie klasycznie "piątkę" na Camp Nou i tyle będzie z waszych marzeń..
12 stycznia 2018, 16:29
5
Dostrzegłem to już dawno. Dlatego nie przywiązuję do tego w ogóle uwagi ostatnimi czasy. To samo tyczy się dziennikarzy.
12 stycznia 2018, 13:19
I Vermy, niech go też podpatruje bo z Thoma poważnie jest kawał grajka ;)
12 stycznia 2018, 12:55
17
Ten gość będzie jeszcze lepszy od Guardioli, mówię wam. Czekam na niego przy ławce trenerskiej w Barcelonie z niecierpliwością :)
11 stycznia 2018, 21:50
Proszę o stream'a bez opóźnienia, z góry wielkie dzięki ;)
11 stycznia 2018, 15:04
Canal+Sport2
9 stycznia 2018, 18:10
Ehh.. Mieli grać na Camp Nou ;/
7 stycznia 2018, 22:36
Może jestem pazerny ale żałuję tego karnego Aspasa :D Mimo wszystko brawo Celta! :D
7 stycznia 2018, 22:32
XDD
7 stycznia 2018, 22:28
Bartek bierz Lobotke latem :v
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
XD
0
Zaczyna się.. Teraz będzie autobus do końca meczu klasycznie.
0
Nie to żeby coś ale na ten moment zostajemy jedyną niepokonaną drużyną z pięciu najlepszych lig na świecie :)
0
Pogrom :)
1
CO ZA MECZ :O
1
Stones jak junior xd
2
Ja za Liverpool'em bo Coutinho.
A nie, czekaj
0
Hahahahahahahahahahahhahahahaha
0
Bez zmian.
4
Ten dalej klaszcze
0
To przez pogodę, pamiętajcie.
0
On się dzisiaj popłacze, mówię wam :D
0
XD
2
Ale będzie płacz na śmietankowej po tej powtórce :D
Tak wiem, u nas byłoby to samo..
0
Girona 5:0 Las Palmas - 75min.. :D
9
Najlepszy w historii to i najlepsze wynagrodzenie. Nie lubię zaglądać komuś do portfela także jak dla mnie koniec tematu.
0
No nie pier że poważnie tak powiedział XD
Jeśli tak to Dani props hah :D
0
7
3
Ehh Puyol.. Wzór, legenda. Brak słów żeby opisać tego gościa. Oddałbym wszystko żeby z nim trochę porozmawiać, to samo tyczy się Iniesty :D
50
"Liga angielska go zweryfikuje"
XD
0
Dostaniecie klasycznie "piątkę" na Camp Nou i tyle będzie z waszych marzeń..
5
Dostrzegłem to już dawno. Dlatego nie przywiązuję do tego w ogóle uwagi ostatnimi czasy. To samo tyczy się dziennikarzy.
3
I Vermy, niech go też podpatruje bo z Thoma poważnie jest kawał grajka ;)
17
Ten gość będzie jeszcze lepszy od Guardioli, mówię wam. Czekam na niego przy ławce trenerskiej w Barcelonie z niecierpliwością :)
0
Proszę o stream'a bez opóźnienia, z góry wielkie dzięki ;)
0
Canal+Sport2
0
Ehh.. Mieli grać na Camp Nou ;/
0
Może jestem pazerny ale żałuję tego karnego Aspasa :D Mimo wszystko brawo Celta! :D
2
XDD
7
Bartek bierz Lobotke latem :v