0

XD

0

Zaczyna się.. Teraz będzie autobus do końca meczu klasycznie.

0

Nie to żeby coś ale na ten moment zostajemy jedyną niepokonaną drużyną z pięciu najlepszych lig na świecie :)

0

Pogrom :)

1

CO ZA MECZ :O

1

Stones jak junior xd

2

Ja za Liverpool'em bo Coutinho.



A nie, czekaj

0

Hahahahahahahahahahahhahahahaha

0

Bez zmian.

4

Ten dalej klaszcze

0

To przez pogodę, pamiętajcie.

0

On się dzisiaj popłacze, mówię wam :D

0

XD

2

Ale będzie płacz na śmietankowej po tej powtórce :D


Tak wiem, u nas byłoby to samo..

0

Girona 5:0 Las Palmas - 75min.. :D

9

Najlepszy w historii to i najlepsze wynagrodzenie. Nie lubię zaglądać komuś do portfela także jak dla mnie koniec tematu.

0

No nie pier że poważnie tak powiedział XD
Jeśli tak to Dani props hah :D

0

7

3

Ehh Puyol.. Wzór, legenda. Brak słów żeby opisać tego gościa. Oddałbym wszystko żeby z nim trochę porozmawiać, to samo tyczy się Iniesty :D

50

"Liga angielska go zweryfikuje"





XD

0

Dostaniecie klasycznie "piątkę" na Camp Nou i tyle będzie z waszych marzeń..

5

Dostrzegłem to już dawno. Dlatego nie przywiązuję do tego w ogóle uwagi ostatnimi czasy. To samo tyczy się dziennikarzy.

3

I Vermy, niech go też podpatruje bo z Thoma poważnie jest kawał grajka ;)

17

Ten gość będzie jeszcze lepszy od Guardioli, mówię wam. Czekam na niego przy ławce trenerskiej w Barcelonie z niecierpliwością :)

0

Proszę o stream'a bez opóźnienia, z góry wielkie dzięki ;)

0

Canal+Sport2

0

Ehh.. Mieli grać na Camp Nou ;/

0

Może jestem pazerny ale żałuję tego karnego Aspasa :D Mimo wszystko brawo Celta! :D

2

XDD

7

Bartek bierz Lobotke latem :v

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?