0

Turku kończ ten mecz.. xd

0

Wincyj dośrodkowań, wincyj xd

0

XDDDDDDDDDDDDDDD

0

Brawo Alaves xd

3

Eh.. Żałuję tego odejścia bankowo :D

0

Monreal więcej szczęścia niż rozumu :v

31

Co mecz to robi.. ;)

8

Jeb.. focha i mówi że nie gra.

2

Czy tylko mnie nerw łapie jak widzę/słyszę "CR7"? xd

0

No i uj, no i cześć.. xd

0

Naajak :D

0

Valencia, wygrajcie proszę.. :D

0

Munir co wejście.. 1:0 :D Szkoda tylko że Valencia du.. daje bo kupony psują xd

3

Napisałeś oczywistą oczywistość. Każdy trzeźwo myślący człowiek to wie, rozumiem że chciałeś napisać jakieś mądrości żeby zielone zdobyć, nie ma problemu :)

0

Kurde, dwa kozak meczyki o tej samej godzinie.. Derby Londynu i Monaco vs Lyon.

0

Komentarz usunięty

6

Już skończcie pier.. o tych "rozdartych sercach", proszę.

0

Jakieś ciekawe typy u buka na dzisiaj? :D

0

Eh.. Właśnie skończyłem oglądać Skazanego na Śmierć. Ktoś coś wie kiedy i czy w ogóle wyjdzie 6 sezon? :D

Swoją drogą jakiś fajny nowy serial polecić możecie ;)

5

Kibice Betisu.. Coś pięknego, brak słów :D Jak niegdyś kibice Realu w stronę Ronaldinho na Bernabeu :D

0

Leo.. Kocham cię :D

1

"Nawet naje.. byłby najlepszy na boisku" :v

1

Messi, Suarez, Dembele, Coutinho, Iniesta, Busquets, Griezmann?
Kur, jak to w ogóle wygląda.. Bajka :D

0

Już nie Caroll albo Crouch? :v

0

No właśnie wmawiam sobie żeby nie świrować lekko mówiąc z alkoholem jutro ;D

0

Jakieś dobre rady? haha

1

Ah, już jutro studniówka :D

2

Ja tam bym Matsa wysyłał na 11'stki :v

1

No w końcu, już się nie mogę doczekać :D

0

3:0 w rewanżu, dziękuję.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?