24 stycznia 2018, 23:19
0
Turku kończ ten mecz.. xd
24 stycznia 2018, 23:17
Wincyj dośrodkowań, wincyj xd
24 stycznia 2018, 22:02
XDDDDDDDDDDDDDDD
24 stycznia 2018, 21:38
Brawo Alaves xd
24 stycznia 2018, 21:23
3
Eh.. Żałuję tego odejścia bankowo :D
24 stycznia 2018, 21:13
Monreal więcej szczęścia niż rozumu :v
24 stycznia 2018, 21:11
31
Co mecz to robi.. ;)
8
Jeb.. focha i mówi że nie gra.
24 stycznia 2018, 21:10
2
Czy tylko mnie nerw łapie jak widzę/słyszę "CR7"? xd
24 stycznia 2018, 20:43
No i uj, no i cześć.. xd
24 stycznia 2018, 20:41
Naajak :D
24 stycznia 2018, 20:37
Valencia, wygrajcie proszę.. :D
24 stycznia 2018, 20:31
Munir co wejście.. 1:0 :D Szkoda tylko że Valencia du.. daje bo kupony psują xd
24 stycznia 2018, 19:43
Napisałeś oczywistą oczywistość. Każdy trzeźwo myślący człowiek to wie, rozumiem że chciałeś napisać jakieś mądrości żeby zielone zdobyć, nie ma problemu :)
24 stycznia 2018, 19:42
Kurde, dwa kozak meczyki o tej samej godzinie.. Derby Londynu i Monaco vs Lyon.
24 stycznia 2018, 19:41
Komentarz usunięty
24 stycznia 2018, 15:14
6
Już skończcie pier.. o tych "rozdartych sercach", proszę.
24 stycznia 2018, 14:34
Jakieś ciekawe typy u buka na dzisiaj? :D
23 stycznia 2018, 20:46
Eh.. Właśnie skończyłem oglądać Skazanego na Śmierć. Ktoś coś wie kiedy i czy w ogóle wyjdzie 6 sezon? :D Swoją drogą jakiś fajny nowy serial polecić możecie ;)
21 stycznia 2018, 22:36
5
Kibice Betisu.. Coś pięknego, brak słów :D Jak niegdyś kibice Realu w stronę Ronaldinho na Bernabeu :D
21 stycznia 2018, 22:32
Leo.. Kocham cię :D
20 stycznia 2018, 13:45
1
"Nawet naje.. byłby najlepszy na boisku" :v
20 stycznia 2018, 13:06
Messi, Suarez, Dembele, Coutinho, Iniesta, Busquets, Griezmann? Kur, jak to w ogóle wygląda.. Bajka :D
20 stycznia 2018, 12:49
Już nie Caroll albo Crouch? :v
19 stycznia 2018, 21:10
No właśnie wmawiam sobie żeby nie świrować lekko mówiąc z alkoholem jutro ;D
19 stycznia 2018, 21:03
Jakieś dobre rady? haha
19 stycznia 2018, 20:56
Ah, już jutro studniówka :D
19 stycznia 2018, 14:51
Ja tam bym Matsa wysyłał na 11'stki :v
19 stycznia 2018, 14:48
No w końcu, już się nie mogę doczekać :D
17 stycznia 2018, 23:09
3:0 w rewanżu, dziękuję.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Turku kończ ten mecz.. xd
0
Wincyj dośrodkowań, wincyj xd
0
XDDDDDDDDDDDDDDD
0
Brawo Alaves xd
3
Eh.. Żałuję tego odejścia bankowo :D
0
Monreal więcej szczęścia niż rozumu :v
31
Co mecz to robi.. ;)
8
Jeb.. focha i mówi że nie gra.
2
Czy tylko mnie nerw łapie jak widzę/słyszę "CR7"? xd
0
No i uj, no i cześć.. xd
0
Naajak :D
0
Valencia, wygrajcie proszę.. :D
0
Munir co wejście.. 1:0 :D Szkoda tylko że Valencia du.. daje bo kupony psują xd
3
Napisałeś oczywistą oczywistość. Każdy trzeźwo myślący człowiek to wie, rozumiem że chciałeś napisać jakieś mądrości żeby zielone zdobyć, nie ma problemu :)
0
Kurde, dwa kozak meczyki o tej samej godzinie.. Derby Londynu i Monaco vs Lyon.
0
Komentarz usunięty
6
Już skończcie pier.. o tych "rozdartych sercach", proszę.
0
Jakieś ciekawe typy u buka na dzisiaj? :D
0
Eh.. Właśnie skończyłem oglądać Skazanego na Śmierć. Ktoś coś wie kiedy i czy w ogóle wyjdzie 6 sezon? :D
Swoją drogą jakiś fajny nowy serial polecić możecie ;)
5
Kibice Betisu.. Coś pięknego, brak słów :D Jak niegdyś kibice Realu w stronę Ronaldinho na Bernabeu :D
0
Leo.. Kocham cię :D
1
"Nawet naje.. byłby najlepszy na boisku" :v
1
Messi, Suarez, Dembele, Coutinho, Iniesta, Busquets, Griezmann?
Kur, jak to w ogóle wygląda.. Bajka :D
0
Już nie Caroll albo Crouch? :v
0
No właśnie wmawiam sobie żeby nie świrować lekko mówiąc z alkoholem jutro ;D
0
Jakieś dobre rady? haha
1
Ah, już jutro studniówka :D
2
Ja tam bym Matsa wysyłał na 11'stki :v
1
No w końcu, już się nie mogę doczekać :D
0
3:0 w rewanżu, dziękuję.