I tym oto sposobem wygrałem swój pierwszy kupon w życiu :D Co najlepsze, poszedłem tak z d*py do buka i obstawiłem za 3zł tasiemkę (10 meczy). 170zł w kieszeni :) W końcu, doczekałem się :D
Jak nie on to kto? Osobiście nie widzę tam obok Umtitiego np. Busiego. Jedyną opcją jest ktoś z Barcy B, przypuśćmy David Costas o ile będzie mógł zagrać.
3
Gomes..
Weź ty już sp.. idź do domu..
0
No kocham go
#Nohomo xd
0
Kur, drugi Espanyol. Zaczyna się koszonko..
6
Boże mógłbym oglądać Messiego z piłką przy nodze 24 na dobę.. :D
0
Strzał Leo i ta piękna cisza na stadionie :D
13
Dalej brońcie Gomesa, gość jest na poziomie Betisu z całym szacunkiem do tego klubu, a nie Barcelony.
0
Gomes właśnie załatwił sobie granie z głowy na najbliższy czas patrząc na reakcje Valverde :)
0
I w tym momenco Erni się chyba wku.. zdenerwował na Gomesa XD
0
Jaki faul Mallenco co ty od..
2
Zakończył karierę XD
3
Umtiti wyjaśnia Zaze jak młodego xd
0
Ma ktoś stream'a do opóźnienia? Z góry wielkie dzięki ;)
0
https://sklep466452.shoparena.pl/pl/p/Buty-Adidas-NMD-R1-Runner-Mesh-Monochrome-%E2%80%98Core-Black-S79165/16292
https://shoegallery.com.pl/pl/p/Adidas-NMD-R1-Runner-Mesh-Monochrome-%E2%80%98Core-Black-S79165/95
https://footstore.com.pl/pl/p/ADIDAS-NMD-R1-RUNNER-MESH-MONOCHROME-%E2%80%98CORE-BLACK-S79165/66
Ktoś wie czy któraś z tych stronek jest warta zaufania i towar przyjdzie bez żadnych problemów?
0
Cienki Bolek :v
28
I tym oto sposobem wygrałem swój pierwszy kupon w życiu :D Co najlepsze, poszedłem tak z d*py do buka i obstawiłem za 3zł tasiemkę (10 meczy). 170zł w kieszeni :) W końcu, doczekałem się :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Jak nie on to kto? Osobiście nie widzę tam obok Umtitiego np. Busiego. Jedyną opcją jest ktoś z Barcy B, przypuśćmy David Costas o ile będzie mógł zagrać.
0
No Deulo kocur dzisiaj, brawo :D Oby tak dalej :D
0
Co ich rozklepali hahah
0
No brameczka ładna, typowy Hazard. Graj gó.. cały mecz i strzel bramkę z du.. :v
0
Wiedz że Chelsea jest cienkie jak sik pająka, że nawet Deulofeu kręci nimi jak młodymi :P
8
Tebas ty ku.. dzbanie.. Szkoda mi tego typa jakim jest.. A z resztą, nie chce dostać bana.
0
Wiemy z artykułu :)
1
Przynajmniej gra chłopak.
10
Rozumiem że idealnie się układał. Przecież ustawienie autobusu we własnym polu karnym to niesamowity wyczyn.
2
No i wyjaśnił.
14
Toć Umtiti by zabił tego kiepa jednego z drugim.. xD
5
Moreno zwykły dzban z bólem pewnej części ciała..
0
Hahahaha :D
1
Straszne.