3

Gomes..


Weź ty już sp.. idź do domu..

0

No kocham go


#Nohomo xd

0

Kur, drugi Espanyol. Zaczyna się koszonko..

6

Boże mógłbym oglądać Messiego z piłką przy nodze 24 na dobę.. :D

0

Strzał Leo i ta piękna cisza na stadionie :D

13

Dalej brońcie Gomesa, gość jest na poziomie Betisu z całym szacunkiem do tego klubu, a nie Barcelony.

0

Gomes właśnie załatwił sobie granie z głowy na najbliższy czas patrząc na reakcje Valverde :)

0

I w tym momenco Erni się chyba wku.. zdenerwował na Gomesa XD

0

Jaki faul Mallenco co ty od..

2

Zakończył karierę XD

3

Umtiti wyjaśnia Zaze jak młodego xd

0

Ma ktoś stream'a do opóźnienia? Z góry wielkie dzięki ;)

0

Cienki Bolek :v

28

I tym oto sposobem wygrałem swój pierwszy kupon w życiu :D Co najlepsze, poszedłem tak z d*py do buka i obstawiłem za 3zł tasiemkę (10 meczy). 170zł w kieszeni :) W końcu, doczekałem się :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Jak nie on to kto? Osobiście nie widzę tam obok Umtitiego np. Busiego. Jedyną opcją jest ktoś z Barcy B, przypuśćmy David Costas o ile będzie mógł zagrać.

0

No Deulo kocur dzisiaj, brawo :D Oby tak dalej :D

0

Co ich rozklepali hahah

0

No brameczka ładna, typowy Hazard. Graj gó.. cały mecz i strzel bramkę z du.. :v

0

Wiedz że Chelsea jest cienkie jak sik pająka, że nawet Deulofeu kręci nimi jak młodymi :P

8

Tebas ty ku.. dzbanie.. Szkoda mi tego typa jakim jest.. A z resztą, nie chce dostać bana.

0

Wiemy z artykułu :)

1

Przynajmniej gra chłopak.

10

Rozumiem że idealnie się układał. Przecież ustawienie autobusu we własnym polu karnym to niesamowity wyczyn.

2

No i wyjaśnił.

14

Toć Umtiti by zabił tego kiepa jednego z drugim.. xD

5

Moreno zwykły dzban z bólem pewnej części ciała..

0

Hahahaha :D

1

Straszne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?