Wytłumaczy mi ktoś czemu jest zawsze tak, że jak dochodzi do meczu na Anoeta to każdy kolejny trener od nas musi kombinować ze składem mając na uwagę wyniki Barcelony na tym obiekcie?
Ludzie.. Luźna guma.. Przecież oni padną niedługo jak będą grać na takiej intensywności. Do tego dochodzi druga połowa, gdzie zawsze wyglądamy dużo lepiej ;) Remis biorę w ciemno :)
1
Ale będzie wpier na Camp Nou :)
0
Bydło jeba..
0
Kur latają w 11 do tego sędziego non stop jak te piz.. Karny ewidentny.
0
Aż mnie zabolało xd
2
Pierr.. Jak ja nie trawię tego Espanyolu.. Są na równi z białymi.
0
Wyczuwam zmianę Leo w drugiej połowie, zapewne wejdzie za niego Suarez.
9
Alena, klasa xd
0
Stream bez opóźnienia, ktoś ma? Z góry dzięki :)
1
Podaj ig hah :D
13
Jedno jest pewne. Deulofeu już sobie w koszulce Barcelony nie pogra :)
Nareszcie wraca Rafa, liczę na trochę minut jutro w jego wykonaniu :D
34
Jak PSG przystanie na taką wymianą skompromituje się bardziej niż po 6:1 z nami XD
4
Kobieta idealna według mnie :D
18
Umtiti?
2
I ten Wenger XD
92
Krótko mówiąc. Zamknął mi mordę, dziękuję.
0
Po aktualizacji, Suarez przed Zazą :v
4
Co on teraz odje?! :O
0
Też tak uważam.
0
Kur.. Bez zmian.
13
Nie. Trzeba mówić jak jest, ten typ nie daje nam w grze kompletnie nic.
0
Ma ktoś jakiegoś stream'a bez opóźnienia? Z góry wielkie dzięki ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Roberto chociaż jest w jakimś stopniu widoczny xd
0
Iniesta za Gomesa koniecznie. Potem modlić się o chociażby jeden punkt.
0
Dlatego wyłączyłem dźwięk w transmisji xd
41
Nie chce już jeździć po tym Gomes'ie ale przyglądam się mu od początku tego meczu i kilku innych wcześniej i tak, ten gość to jest jakaś parodia.
0
Wytłumaczy mi ktoś czemu jest zawsze tak, że jak dochodzi do meczu na Anoeta to każdy kolejny trener od nas musi kombinować ze składem mając na uwagę wyniki Barcelony na tym obiekcie?
0
Po meczu, dziękuję.
0
Pół godziny meczu i człowieka zaczyna łapać wkur...
3
Ludzie.. Luźna guma.. Przecież oni padną niedługo jak będą grać na takiej intensywności. Do tego dochodzi druga połowa, gdzie zawsze wyglądamy dużo lepiej ;) Remis biorę w ciemno :)