Tak sobie teraz pomyślałem że w Liverpool'u z chęcią bym widział w bramce Fabiańskiego. Gość się marnuje w tym Swansea, a myślę że w The Reds śmiało mógłby być pierwszym wyborem :D
Dla tych co jeszcze nie obejrzeli, polecam bardzo.
To jak mi go brakuje jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie to szok.. Niesamowicie się bawi piłką.
Może śmieszne ale prawda jest taka że przez tego typu rzeczy właśnie dlatego jest tak niedoceniany w świecie piłki, niestety. Swoją drogą szacunek dla niego za to, normalny gość.
2
Nie.
7
Tak sobie teraz pomyślałem że w Liverpool'u z chęcią bym widział w bramce Fabiańskiego. Gość się marnuje w tym Swansea, a myślę że w The Reds śmiało mógłby być pierwszym wyborem :D
0
Salah druga bramka 2:1.. Niesamowity gość jest.
25
Ten cały Goretzka to mnie w żaden sposób nie przekonuje.. Mam wrażenie że gość jest jak drugi Gomes.
1
Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym Jorginho bo nie w temacie?
1
Dla tych co jeszcze nie obejrzeli, polecam bardzo.
To jak mi go brakuje jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie to szok.. Niesamowicie się bawi piłką.
0
-Strzały
-Strzały celne
-Podania
-Podania celne
-Drybling
itp itd
12
Nie oszukujmy się, główną przyczyną jest odejście zawodnika takiej klasy jak Neymar. Brakuje jego piłkarskiej magii, mowa tu głównie o jego skill'u.
20
Przed chwilą obejrzałem to wideo jak składał mu te życzenia przy stole, no padłem :D
57
Może śmieszne ale prawda jest taka że przez tego typu rzeczy właśnie dlatego jest tak niedoceniany w świecie piłki, niestety. Swoją drogą szacunek dla niego za to, normalny gość.
1
Ja to tak ostatnio zwróciłem uwagę, że kolega to chce wdać w takiego drugiego Barcainfo co? :v
0
Hahah, uwielbiam tego typu komentarze XD
0
De Bruyne co asysta do Sterlinga.. *.*
Swoją drogą wykończenie Sterlinga mistrzostwo, co do milimetra :D
3
Swego czasu chciałem go u nas ;)
0
Sztosik, dziękówa :D
0
No czy pewne to nie byłbym taki pewny xd
0
Do jakiej ceny?
5
Coutinho 1:0.. Klasyczna bramka z dystansu. Błagam Bartek sprowadź go już zimą..
1
Polecam meczyk który właśnie się zaczyna - Liverpool vs Swansea. Coutinho i Fabian w pierwszym składzie ;)
5
A ja chciałbym żebyś biegał w koszulce Barcelony na Camp Nou ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rozumiem że z kompem przy stole? :v
1
Polecam francuskie i niemieckie :v
16
Tak z ciekawości. Ty obchodzi święta? xd
6
Wesołych i zdrowych świąt wszystkim! :D
5
Nie no, nie mogę. Dissblaster trolluje niejakiego "Żiżeja" w pięknym stylu hah :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
hhahahahahahahahahahah
0
Kabaret.
0
Zna ktoś nutę Wrzoska na wyjściu? :D