2

Nie.

7

Tak sobie teraz pomyślałem że w Liverpool'u z chęcią bym widział w bramce Fabiańskiego. Gość się marnuje w tym Swansea, a myślę że w The Reds śmiało mógłby być pierwszym wyborem :D

0

Salah druga bramka 2:1.. Niesamowity gość jest.

25

Ten cały Goretzka to mnie w żaden sposób nie przekonuje.. Mam wrażenie że gość jest jak drugi Gomes.

1

Wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z tym Jorginho bo nie w temacie?

1



Dla tych co jeszcze nie obejrzeli, polecam bardzo.
To jak mi go brakuje jeśli chodzi o umiejętności czysto piłkarskie to szok.. Niesamowicie się bawi piłką.

0

-Strzały
-Strzały celne
-Podania
-Podania celne
-Drybling
itp itd

12

Nie oszukujmy się, główną przyczyną jest odejście zawodnika takiej klasy jak Neymar. Brakuje jego piłkarskiej magii, mowa tu głównie o jego skill'u.

20

Przed chwilą obejrzałem to wideo jak składał mu te życzenia przy stole, no padłem :D

57

Może śmieszne ale prawda jest taka że przez tego typu rzeczy właśnie dlatego jest tak niedoceniany w świecie piłki, niestety. Swoją drogą szacunek dla niego za to, normalny gość.

1

Ja to tak ostatnio zwróciłem uwagę, że kolega to chce wdać w takiego drugiego Barcainfo co? :v

0

Hahah, uwielbiam tego typu komentarze XD

0

De Bruyne co asysta do Sterlinga.. *.*
Swoją drogą wykończenie Sterlinga mistrzostwo, co do milimetra :D

3

Swego czasu chciałem go u nas ;)

0

Sztosik, dziękówa :D

0

No czy pewne to nie byłbym taki pewny xd

0

Do jakiej ceny?

5

Coutinho 1:0.. Klasyczna bramka z dystansu. Błagam Bartek sprowadź go już zimą..

1

Polecam meczyk który właśnie się zaczyna - Liverpool vs Swansea. Coutinho i Fabian w pierwszym składzie ;)

5

A ja chciałbym żebyś biegał w koszulce Barcelony na Camp Nou ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rozumiem że z kompem przy stole? :v

1

Polecam francuskie i niemieckie :v

16

Tak z ciekawości. Ty obchodzi święta? xd

6

Wesołych i zdrowych świąt wszystkim! :D

5


Nie no, nie mogę. Dissblaster trolluje niejakiego "Żiżeja" w pięknym stylu hah :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

hhahahahahahahahahahah

0

Kabaret.

0

Zna ktoś nutę Wrzoska na wyjściu? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?