Właśnie pojechałem obstawić skromny kuponik za 5'taka, do wyciągnięcia 100 zł na dzisiejsze mecze LM.
Qarabag vs Atleti 2
Benfica vs Man Utd 2
CSKA vs Basel 1
Juve vs Sporting 1
Anderlecht vs PSG (Neymar bramka)
Bayern vs Celtic (Lewy bramka)
Barca vs Olympiacos (Messi dwie bramki)
Jak tam? Jest szansa że wygram coś pierwszy raz?
Tak wiem, nawet się nie łudzę XDD
Dobrze że chociaż Pep nasz człowiek jest przy nim, nie chce mi się wierzyć ze za długo będzie siedział w City, także przed odejściem mógłby tam go przekonać co nie co :DD
0
Ehh, szkoda czystego konta ;/
0
Króóóóóllll :DDDD
1
Dzisiaj na trybunach zasiadło 55,026 tys. kibiców.
1
Chinole XDDDDDDDDDD
0
No i po co on drugiego kiwał zamiast od razu grać w pole karne..
1
Suareza wgl nie ma w grze.. Niech wchodzi ten Paco
1
Coś ty Suarez odpierr...
1
Paulinho to jest dzik w polu karnym :D
4
Ajjjj Paulinaa :DD
1
Own goal po raz kolejny haha :D
0
Więcej tych wrzutek Deulo..
1
Na jakim kanale meczyk?
21
Przypau
0
Właśnie pojechałem obstawić skromny kuponik za 5'taka, do wyciągnięcia 100 zł na dzisiejsze mecze LM.
Qarabag vs Atleti 2
Benfica vs Man Utd 2
CSKA vs Basel 1
Juve vs Sporting 1
Anderlecht vs PSG (Neymar bramka)
Bayern vs Celtic (Lewy bramka)
Barca vs Olympiacos (Messi dwie bramki)
Jak tam? Jest szansa że wygram coś pierwszy raz?
Tak wiem, nawet się nie łudzę XDD
2
Ojojoj :D
4
Ten cały APOEL to mi chyba każdy kupon musi spierr.. Ostatni raz stawiam na mecz w którym grają.
0
Żadnego pytania o Leo, szok i niedowierzanie :D
0
Co te Monaco odpierr ostatnio..
0
Hahahahhaha, je*łem XD
1
Flashscore :v
1
Karny dla Napoli :D
Edit, Mertens nie strzela. Ederson broni :D
0
Dobrze że chociaż Pep nasz człowiek jest przy nim, nie chce mi się wierzyć ze za długo będzie siedział w City, także przed odejściem mógłby tam go przekonać co nie co :DD
0
Ej Mati, teraz kibicujemy City :DD
Nie no, co grają chłopaki to miód malina, 2:0 już z Napoli.. :o
Efekt Guardioli :D
1
A jakby tak sprowadzić i Coutinho i Thiago? :D Wiem, wiem nierealne niestety ;/
Ale trzeba przyznać że to byłaby miazga :D
2
Gość dla mnie jest obecnie w top 3. Kwestia czasu u będzie numerem 1 ;)
0
Nie tylko jemu niestety.. ;/
5
Ultimate team/kariera.
0
Tak z czterech liter sobie na dzisiaj mecze obstawiłem za 2zł, do wyjęcia 135.. XD Dzięki Leicester wy..
0
H.Verona vs Benevento 1
Panathinaikos vs AE Larisa 1
Norrkoping vs Malmo 2
Bursaspor vs Osmanilispor 1
Leicester vs WBA 1
Las Palmas vs Celta 2
0
Kur, Leicester wygrajcie to błagam.. Ostatni mecz klasycznie XD