1

Buuusiiiiii!!!

0

Oczy bolą.

1

Przyznam szczerze że do tej pory nie rozumiem jaką rolę odgrywa na boisku Suarez. Jak taką że powinien grać na skrzydle i schodzić do środka to ja dziękuję. To samo tyczy się Semedo. Przychodzi nareszcie PO z prawdziwego zdarzenia, a kolejny trener męczy tego Roberto na obronie.

0

Mogliby coś strzelić do przerwy..

1

Nie tylko ty :v

2

Co się kur dzieje z tymi streamami..?! Z każdym kolejnym meczem jest coraz gorzej. Jak nie zacina non stop, opóźnienie meczu to opóźnienie komentatorów..

2

Dziwnie się czuję oglądając ten mecz. Pierwsza taka sytuacja w życiu. Mowa tu o meczu Barcy. No nic, po 3pkt!

0

O tym samym pomyślałem XDD

32

Na TVN24 dalej twierdzą że mecz się nie odbędzie, za kur chora stacja.. XD

0

Vamos! :D

3

Przecież to oczywiste.

0

Ale bym chociaż jednemu takiego soczystego sierpa wykur.. XD

4

Żałośni są.

5

Mierdy zaczynają zabawę :)

1

hahahahahahhahaha

6

Człowiek wstaję, zjadł śniadanko, odpala La Ramble i nasuwają się filmiki z udziałem policji w Katalonii. Gdy zobaczyłem jak pewien skur zrzuca ze schodów starszą panią, a potem za włosy ciągnie ją do wyjścia to aż się zagotowałem i pięść się sama zaciska.

4

Eh Puyol, jak mi cię brakuje..

1

Xd

0

Mecz do zapomnienia, dobranoc.

0

MATS co obronił :O

0

Co w tej chwili odpierr Alba że nie szedł za gościem do końca..?!

0

Rudy co mecz :D

0

Jako że jest przerwa to prosiłbym o jakiś link do meczu. Może być nawet po chińsku, byleby nie zacinało i była dobra jakość ;)

1

Oglądanie przez neta to jest dramat.

0

"Tak naprawdę jakby się sędzia uparł to Pique nie powinni być już na boisku"
Co ten gościu tam pie*rzy..

4

Suarez ja pierr.. Obudź się chłopie..

0

Link do meczu proszę bo zaraz coś rozpierr.. xd

0

Polecam stronkę "sport365" ;)

0

A kto w studio?

0

Nie no kur nie mogę z gościa nie XDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?