Przyznam szczerze że do tej pory nie rozumiem jaką rolę odgrywa na boisku Suarez. Jak taką że powinien grać na skrzydle i schodzić do środka to ja dziękuję. To samo tyczy się Semedo. Przychodzi nareszcie PO z prawdziwego zdarzenia, a kolejny trener męczy tego Roberto na obronie.
Co się kur dzieje z tymi streamami..?! Z każdym kolejnym meczem jest coraz gorzej. Jak nie zacina non stop, opóźnienie meczu to opóźnienie komentatorów..
Człowiek wstaję, zjadł śniadanko, odpala La Ramble i nasuwają się filmiki z udziałem policji w Katalonii. Gdy zobaczyłem jak pewien skur zrzuca ze schodów starszą panią, a potem za włosy ciągnie ją do wyjścia to aż się zagotowałem i pięść się sama zaciska.
1
Buuusiiiiii!!!
0
Oczy bolą.
1
Przyznam szczerze że do tej pory nie rozumiem jaką rolę odgrywa na boisku Suarez. Jak taką że powinien grać na skrzydle i schodzić do środka to ja dziękuję. To samo tyczy się Semedo. Przychodzi nareszcie PO z prawdziwego zdarzenia, a kolejny trener męczy tego Roberto na obronie.
0
Mogliby coś strzelić do przerwy..
1
Nie tylko ty :v
2
Co się kur dzieje z tymi streamami..?! Z każdym kolejnym meczem jest coraz gorzej. Jak nie zacina non stop, opóźnienie meczu to opóźnienie komentatorów..
2
Dziwnie się czuję oglądając ten mecz. Pierwsza taka sytuacja w życiu. Mowa tu o meczu Barcy. No nic, po 3pkt!
0
O tym samym pomyślałem XDD
32
Na TVN24 dalej twierdzą że mecz się nie odbędzie, za kur chora stacja.. XD
0
Vamos! :D
3
Przecież to oczywiste.
0
Ale bym chociaż jednemu takiego soczystego sierpa wykur.. XD
4
Żałośni są.
5
Mierdy zaczynają zabawę :)
1
hahahahahahhahaha
6
Człowiek wstaję, zjadł śniadanko, odpala La Ramble i nasuwają się filmiki z udziałem policji w Katalonii. Gdy zobaczyłem jak pewien skur zrzuca ze schodów starszą panią, a potem za włosy ciągnie ją do wyjścia to aż się zagotowałem i pięść się sama zaciska.
4
Eh Puyol, jak mi cię brakuje..
1
Xd
0
Mecz do zapomnienia, dobranoc.
0
MATS co obronił :O
0
Co w tej chwili odpierr Alba że nie szedł za gościem do końca..?!
0
Rudy co mecz :D
0
Jako że jest przerwa to prosiłbym o jakiś link do meczu. Może być nawet po chińsku, byleby nie zacinało i była dobra jakość ;)
1
Oglądanie przez neta to jest dramat.
0
"Tak naprawdę jakby się sędzia uparł to Pique nie powinni być już na boisku"
Co ten gościu tam pie*rzy..
4
Suarez ja pierr.. Obudź się chłopie..
0
Link do meczu proszę bo zaraz coś rozpierr.. xd
0
Polecam stronkę "sport365" ;)
0
A kto w studio?
0
Nie no kur nie mogę z gościa nie XDD