2

Z 7 meczów jakie dzisiaj obstawiłem, mogą wejść mi w tej chwili tylko dwa - City i Real.. Mistrz buka XD

2

Correa gol i Sevilla wyrównuje! :D

0

Milik gol :D Napoli pomału odrabia :D

0

Kupon już mogę powoli chyba rwać xd

49

Typowy Ronaldo - pustak, karny XD Jeszcze jak biegnie z piłką na środek, jakby miał comeback'a robić jak Barca z PSG hah :D Niesamowicie śmieszy mnie ten gość :D

0

Liverpool 2:1

0

Brawo Liverpool, muszą wygrać! :D

4

No i zaje*iście.. Postawiłem na BVB i Liverpool, już w kapę dostają.. XDD

6

Klasyk XD Mimo wszystko jestem spokojny. Z tego co kojarzę mówił że jego marzeniem jest gra dla Barcy :D

19

500 razy jeszcze to napiszcie XD

1

3.00 także spoko :D Do wyciągnięcia na kuponie 310zł :v

1

Dokładnie mam taki sam tok myślenia, stawiam na BVB, ryzyk fizyk :D

0

Z pewnością xd

0

Kuponik sklejam i myślę nad meczem Totki vs BVB, jakieś rady?

1

Gamonie..

0

355zł..

5

No tak, czego ja się spodziewałem.. Kupon do kosza.. Dziękuję Benfica i Atleti/Roma XD

0

Będzie hattrick na dzień dobry? :D

0

Rakietaaaaa!!! :D

0

Ta kartka to jakiś żart? XD

0

Fatum...

0

King Leo! Nareszcie Gigi pokonany :D

0

Leo sporo strat jak nigdy ;/

0

Buffon klasa :D

1

Podbijam, zaraz coś rozpierr XD

1

Oglądanie na necie to jest istny kabaret.. Każdy link mi tnie, nosz kurw

0

Stream'a dobrego poproszę :D

0

Z tego co kojarzę, już chyba odebrał.

32

Niesamowite, polubił zdjęcie kumpla z drużyny :o

8

Takiego Albe uwielbiam oglądać :D Miejmy nadzieje że to dobry prognostyk na dalszą część sezonu. Mimo wszystko też trzeba rotować z Digne żeby chłop się nie zasapał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?