Typowy Ronaldo - pustak, karny XD Jeszcze jak biegnie z piłką na środek, jakby miał comeback'a robić jak Barca z PSG hah :D Niesamowicie śmieszy mnie ten gość :D
Takiego Albe uwielbiam oglądać :D Miejmy nadzieje że to dobry prognostyk na dalszą część sezonu. Mimo wszystko też trzeba rotować z Digne żeby chłop się nie zasapał :D
2
Z 7 meczów jakie dzisiaj obstawiłem, mogą wejść mi w tej chwili tylko dwa - City i Real.. Mistrz buka XD
2
Correa gol i Sevilla wyrównuje! :D
0
Milik gol :D Napoli pomału odrabia :D
0
Kupon już mogę powoli chyba rwać xd
49
Typowy Ronaldo - pustak, karny XD Jeszcze jak biegnie z piłką na środek, jakby miał comeback'a robić jak Barca z PSG hah :D Niesamowicie śmieszy mnie ten gość :D
0
Liverpool 2:1
0
Brawo Liverpool, muszą wygrać! :D
4
No i zaje*iście.. Postawiłem na BVB i Liverpool, już w kapę dostają.. XDD
6
Klasyk XD Mimo wszystko jestem spokojny. Z tego co kojarzę mówił że jego marzeniem jest gra dla Barcy :D
19
500 razy jeszcze to napiszcie XD
1
3.00 także spoko :D Do wyciągnięcia na kuponie 310zł :v
1
Dokładnie mam taki sam tok myślenia, stawiam na BVB, ryzyk fizyk :D
0
Z pewnością xd
0
Kuponik sklejam i myślę nad meczem Totki vs BVB, jakieś rady?
1
Gamonie..
0
355zł..
5
No tak, czego ja się spodziewałem.. Kupon do kosza.. Dziękuję Benfica i Atleti/Roma XD
0
Będzie hattrick na dzień dobry? :D
0
Rakietaaaaa!!! :D
0
Ta kartka to jakiś żart? XD
0
Fatum...
0
King Leo! Nareszcie Gigi pokonany :D
0
Leo sporo strat jak nigdy ;/
0
Buffon klasa :D
1
Podbijam, zaraz coś rozpierr XD
1
Oglądanie na necie to jest istny kabaret.. Każdy link mi tnie, nosz kurw
0
Stream'a dobrego poproszę :D
0
Z tego co kojarzę, już chyba odebrał.
32
Niesamowite, polubił zdjęcie kumpla z drużyny :o
8
Takiego Albe uwielbiam oglądać :D Miejmy nadzieje że to dobry prognostyk na dalszą część sezonu. Mimo wszystko też trzeba rotować z Digne żeby chłop się nie zasapał :D