21

No bo Coutinho to emeryt przecież..

5

Pięknie :D Teraz czas na kierunek Liverpool :D

1

XD

1

Dembeleeeeee :DDD

0

Skład konkret ;)

7

Ahh Villa, coś pięknego :D

0

No i gitara, krótko i na temat, to lubię.

4

Brawo, zasłużył! Wielki człowiek jak i piłkarz :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No i pięknie, teraz czas na Coutinho, ja wierzę :v

1

W końcu koniec bana, tydzień męczarni do zapomnienia :v Dobrze wrócić hah :D

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

23

"Zaraz cię skręcę jak barana i skończy się babci s*anie".
Tak było, nie kłamie.

0

Dobra skończ pierr i pakuj walizę razem z koleżkami z zarządu.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jak to wgl wygląda jak on żongluje.. hahhaha :DD

0

Uu, widzę sonda wjechała :D Ciekawe ilu da "nie" :vv

2

Nic tylko mu podziękować za to co zrobił dla naszego klubu i życzyć mu szczęścia, a przede wszystkim zdrowia. Legenda!

28

Byłem i jestem przeciwnikiem tego transferu ale chciałbym go zobaczyć w pierwszym składzie na Betis, zwłaszcza że byłby to jego pierwszy mecz i ganiał jak i również walczyłby jak szalony :D Swoją drogą wydaję się sympatycznym gościem, niech mu się wiedzie jak już do nas trafił.

0

Co jak co ale te Audi to bym z chęcią przytulił :D

1

Zobaczysz że zostanie.. XDD

2

Smutne jest to że pierwszy raz od nie pamiętam kiedy wyłączyłem mecz po 20min. bo najzwyczajniej nie miałem ochoty go oglądać..

1

Dziękuję, dobranoc. Idę spać w pi*zdu.

0

Utrecht 1:0 Zenit

18

Przecież on tych jaśków to będzie kręcił jak baranów tam..

0

Też chciałem ale asekuracyjnie trochę

6

Skończcie pierr i wyjazd z klubu!

0

No to fakt, ważne tylko żeby ktokolwiek wygrał bo pierwszy mecz na kuponie ;d

0

Tak się nudzę że oglądam Utrecht vs Zenist.. XD

3

Za długo to wszystko trwa..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?