Byłem i jestem przeciwnikiem tego transferu ale chciałbym go zobaczyć w pierwszym składzie na Betis, zwłaszcza że byłby to jego pierwszy mecz i ganiał jak i również walczyłby jak szalony :D Swoją drogą wydaję się sympatycznym gościem, niech mu się wiedzie jak już do nas trafił.
21
No bo Coutinho to emeryt przecież..
5
Pięknie :D Teraz czas na kierunek Liverpool :D
1
XD
1
Dembeleeeeee :DDD
0
Skład konkret ;)
7
Ahh Villa, coś pięknego :D
0
No i gitara, krótko i na temat, to lubię.
4
Brawo, zasłużył! Wielki człowiek jak i piłkarz :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No i pięknie, teraz czas na Coutinho, ja wierzę :v
1
W końcu koniec bana, tydzień męczarni do zapomnienia :v Dobrze wrócić hah :D
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
23
"Zaraz cię skręcę jak barana i skończy się babci s*anie".
Tak było, nie kłamie.
0
Dobra skończ pierr i pakuj walizę razem z koleżkami z zarządu.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jak to wgl wygląda jak on żongluje.. hahhaha :DD
0
Uu, widzę sonda wjechała :D Ciekawe ilu da "nie" :vv
2
Nic tylko mu podziękować za to co zrobił dla naszego klubu i życzyć mu szczęścia, a przede wszystkim zdrowia. Legenda!
28
Byłem i jestem przeciwnikiem tego transferu ale chciałbym go zobaczyć w pierwszym składzie na Betis, zwłaszcza że byłby to jego pierwszy mecz i ganiał jak i również walczyłby jak szalony :D Swoją drogą wydaję się sympatycznym gościem, niech mu się wiedzie jak już do nas trafił.
0
Co jak co ale te Audi to bym z chęcią przytulił :D
1
Zobaczysz że zostanie.. XDD
2
Smutne jest to że pierwszy raz od nie pamiętam kiedy wyłączyłem mecz po 20min. bo najzwyczajniej nie miałem ochoty go oglądać..
1
Dziękuję, dobranoc. Idę spać w pi*zdu.
0
Utrecht 1:0 Zenit
18
Przecież on tych jaśków to będzie kręcił jak baranów tam..
0
Też chciałem ale asekuracyjnie trochę
6
Skończcie pierr i wyjazd z klubu!
0
No to fakt, ważne tylko żeby ktokolwiek wygrał bo pierwszy mecz na kuponie ;d
0
Tak się nudzę że oglądam Utrecht vs Zenist.. XD
3
Za długo to wszystko trwa..