0

Niesamowicie będę tęsknił za tym trio.. :/

0

Odpoczywają.

3

Znając życie będzie tak że sprowadzą tylko Inigo i tyle z naszej podniety xd
Nie łykam nic póki nie będzie "Oficjalnie". Starczy tego wszystkiego.

0

Co to za fikołek? XD

0

Dawaj Erni tego Deulofeu i Gomesa.. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ajajaj Digne, tak blisko ;/

0

Myślę że nie tylko ty ;)

4

Tak zerkam na ten mecz i myślę że co przy niektórych tak bardzo bym nie odstawał dzisiaj xd

0

Już po.. :P

0

I za to przede wszystkim go kocham :D
#nohomo xd

0

Za paczkę szlugów xd

8

Przykro że odszedł, ale myślę o Messim i mi szybko przechodzi :D

14

Równy gość się z niego wydaje :)

12

Szanuje.

0

Dawać te 100 bańki póki "tylko" chcą na razie.. Zaraz się ockną i podwyższą do 150 jak to ostatnio bywa..

0

I tak by dostali bęcki.. xd

9

Z każdym kolejnym zdaniem coraz mniej jest mi smutno że odszedł xd

Dawać mnie tutaj tych Dembele, Coutinho i Inigo :D

8

Powiem tak, jak pocałuje herb P$G na prezentacji to stracę do niego jakikolwiek szacunek.

0

Gość jest niesamowity..

1

Swoją drogą koszuleczka ładna ;)

1

Przyznaje bez bicia że nadzwyczajnie smutno z powodu jego odejścia. Chciałem żeby w przyszłości zastąpił w jakimś stopniu Leo i przejął po nim 10. Cóż, z drugiej strony jest to Brazylijczyk, wszyscy wiemy że ciężko z nimi aby siedzieli w jednym miejscu. Nie wyobrażam sobie siebie w przypadku odejścia Leo..

3

Ciężko jest mi się trochę pogodzić z jego odejściem. Najbardziej szkoda mi tego wspaniałego tridente które według mnie było najlepsze w historii tego sportu. Druga sprawa to to, że Ney ma najlepsze lata gry dopiero przed sobą ;/

0

Bartek, nie spierr tego..

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

U mnie to samo, okolice Olsztyna. Dokładniej Bartoszyce ;)

1

Prawnicy Neymara już w biurach Barcelony. Dopinają transakcję.

12

No i gitara. Dawać już tych Dembele i Cou.. :D

0

Koniec sagi z Neymarem :v

1

Tebas cwaniaczek wie że Barca się solidnie wzmocnić może, dlatego tak to wszystko przedłuża. Skończy się tak że Barca dostanie hajs pod koniec miesiąca i nie będzie czasu na wzmocnienia ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?