Przyznaje bez bicia że nadzwyczajnie smutno z powodu jego odejścia. Chciałem żeby w przyszłości zastąpił w jakimś stopniu Leo i przejął po nim 10. Cóż, z drugiej strony jest to Brazylijczyk, wszyscy wiemy że ciężko z nimi aby siedzieli w jednym miejscu. Nie wyobrażam sobie siebie w przypadku odejścia Leo..
Ciężko jest mi się trochę pogodzić z jego odejściem. Najbardziej szkoda mi tego wspaniałego tridente które według mnie było najlepsze w historii tego sportu. Druga sprawa to to, że Ney ma najlepsze lata gry dopiero przed sobą ;/
Tebas cwaniaczek wie że Barca się solidnie wzmocnić może, dlatego tak to wszystko przedłuża. Skończy się tak że Barca dostanie hajs pod koniec miesiąca i nie będzie czasu na wzmocnienia ;)
0
Niesamowicie będę tęsknił za tym trio.. :/
0
Odpoczywają.
3
Znając życie będzie tak że sprowadzą tylko Inigo i tyle z naszej podniety xd
Nie łykam nic póki nie będzie "Oficjalnie". Starczy tego wszystkiego.
0
Co to za fikołek? XD
0
Dawaj Erni tego Deulofeu i Gomesa.. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ajajaj Digne, tak blisko ;/
0
Myślę że nie tylko ty ;)
4
Tak zerkam na ten mecz i myślę że co przy niektórych tak bardzo bym nie odstawał dzisiaj xd
0
Już po.. :P
0
I za to przede wszystkim go kocham :D
#nohomo xd
0
Za paczkę szlugów xd
8
Przykro że odszedł, ale myślę o Messim i mi szybko przechodzi :D
14
Równy gość się z niego wydaje :)
12
Szanuje.
0
Dawać te 100 bańki póki "tylko" chcą na razie.. Zaraz się ockną i podwyższą do 150 jak to ostatnio bywa..
0
I tak by dostali bęcki.. xd
9
Z każdym kolejnym zdaniem coraz mniej jest mi smutno że odszedł xd
Dawać mnie tutaj tych Dembele, Coutinho i Inigo :D
8
Powiem tak, jak pocałuje herb P$G na prezentacji to stracę do niego jakikolwiek szacunek.
0
Gość jest niesamowity..
1
Swoją drogą koszuleczka ładna ;)
1
Przyznaje bez bicia że nadzwyczajnie smutno z powodu jego odejścia. Chciałem żeby w przyszłości zastąpił w jakimś stopniu Leo i przejął po nim 10. Cóż, z drugiej strony jest to Brazylijczyk, wszyscy wiemy że ciężko z nimi aby siedzieli w jednym miejscu. Nie wyobrażam sobie siebie w przypadku odejścia Leo..
3
Ciężko jest mi się trochę pogodzić z jego odejściem. Najbardziej szkoda mi tego wspaniałego tridente które według mnie było najlepsze w historii tego sportu. Druga sprawa to to, że Ney ma najlepsze lata gry dopiero przed sobą ;/
0
Bartek, nie spierr tego..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
U mnie to samo, okolice Olsztyna. Dokładniej Bartoszyce ;)
1
Prawnicy Neymara już w biurach Barcelony. Dopinają transakcję.
12
No i gitara. Dawać już tych Dembele i Cou.. :D
0
Koniec sagi z Neymarem :v
1
Tebas cwaniaczek wie że Barca się solidnie wzmocnić może, dlatego tak to wszystko przedłuża. Skończy się tak że Barca dostanie hajs pod koniec miesiąca i nie będzie czasu na wzmocnienia ;)