30 lipca 2017, 02:52
4
Ten mecz tak naprawdę mógłby się nie odbyć, widać jak im się bardzo chce grać :D
30 lipca 2017, 02:45
2
Nie oszukujmy się, Vidal w obronie to jest tragedia.. XD
30 lipca 2017, 02:14
1
Manita is coming :DDD
30 lipca 2017, 02:09
Co to za ustawiona akcja? hahahahahahaha
29 lipca 2017, 19:40
Moje zdanie jest takie że grając w PSG może zapomnieć o ZP, podkreślam to moje zdanie i nie mam zamiaru dyskutować na ten temat ;)
29 lipca 2017, 18:14
0
Bardzo dobrze, krótka piłka z nimi. Mam do tego klubu coraz gorsze nastawienie, jeszcze trochę i za chwilę będzie tuż obok Realu.
27 lipca 2017, 00:46
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
26 lipca 2017, 21:48
Myślę że w przypadku przyjścia Coutinho obaj będą już zbędni ;)
26 lipca 2017, 19:17
A 3 już są czy mnie coś ominęło? :P
26 lipca 2017, 19:05
Z tego co widzę nasi zagrają z Man United w tych mega niebieskich strojach :D
26 lipca 2017, 18:54
Gardzę taki ludźmi..
26 lipca 2017, 18:52
"W Anderlechcie by weszło" XDD
26 lipca 2017, 18:30
Ten wąs nie jedną.. :v
24 lipca 2017, 20:23
7
24 lipca 2017, 14:27
Warto dopłacić i kupić tak zwane "połówki" bo z tego co widzę te za 180zł są to zwykle amatorskie. Te pierwsze bankowo dłużej wytrzymają.
24 lipca 2017, 12:56
Ostatnio na zgrupowaniu też graliśmy w tę gierkę z rzucaniem do kosza :D
24 lipca 2017, 01:11
Pięknie, dobranoc :D
24 lipca 2017, 01:09
Hahahahahahahahahahahahah
24 lipca 2017, 01:07
Śmiech na sali XDD
24 lipca 2017, 01:01
Co ten Lindelof odpier?! hahahahahah
24 lipca 2017, 00:49
Fellaini XD
23 lipca 2017, 22:55
18
Pique prezydencie, kocham cię haha :D
23 lipca 2017, 21:05
33
Szanuję :D Osobiście nie chce u nas Dybali, gość jest przereklamowany ale to tylko moje zdanie ;)
23 lipca 2017, 19:32
36
XD
23 lipca 2017, 19:29
5
Info z czterech liter?
23 lipca 2017, 17:39
Polecam 7:06 hah :D Wysłał koleżkę do szatni XD
23 lipca 2017, 17:37
Uwielbiałem oglądać jego grę, chyba bardziej niż El Fenomeno :D
23 lipca 2017, 01:55
I gitara, najważniejsze że bez kontuzji! Dobranoc wszystkim :D
23 lipca 2017, 01:33
Suarez XDDDDDDDD No błagam kurw
23 lipca 2017, 01:06
Pięknie, "drugi" składzik na drugą połowę :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Ten mecz tak naprawdę mógłby się nie odbyć, widać jak im się bardzo chce grać :D
2
Nie oszukujmy się, Vidal w obronie to jest tragedia.. XD
1
Manita is coming :DDD
4
Co to za ustawiona akcja? hahahahahahaha
1
Moje zdanie jest takie że grając w PSG może zapomnieć o ZP, podkreślam to moje zdanie i nie mam zamiaru dyskutować na ten temat ;)
0
Bardzo dobrze, krótka piłka z nimi. Mam do tego klubu coraz gorsze nastawienie, jeszcze trochę i za chwilę będzie tuż obok Realu.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
4
Myślę że w przypadku przyjścia Coutinho obaj będą już zbędni ;)
0
A 3 już są czy mnie coś ominęło? :P
2
Z tego co widzę nasi zagrają z Man United w tych mega niebieskich strojach :D
1
Gardzę taki ludźmi..
0
"W Anderlechcie by weszło" XDD
0
Ten wąs nie jedną.. :v
7
Polecam, humory dopisują :D A pamiętajcie, szczęśliwa Barca = najlepsza Barca :D
1
Warto dopłacić i kupić tak zwane "połówki" bo z tego co widzę te za 180zł są to zwykle amatorskie. Te pierwsze bankowo dłużej wytrzymają.
0
Ostatnio na zgrupowaniu też graliśmy w tę gierkę z rzucaniem do kosza :D
0
Pięknie, dobranoc :D
0
Hahahahahahahahahahahahah
0
Śmiech na sali XDD
0
Co ten Lindelof odpier?! hahahahahah
1
Fellaini XD
18
Pique prezydencie, kocham cię haha :D
33
Szanuję :D Osobiście nie chce u nas Dybali, gość jest przereklamowany ale to tylko moje zdanie ;)
36
XD
5
Info z czterech liter?
0
Polecam 7:06 hah :D Wysłał koleżkę do szatni XD
0
Uwielbiałem oglądać jego grę, chyba bardziej niż El Fenomeno :D
1
I gitara, najważniejsze że bez kontuzji! Dobranoc wszystkim :D
1
Suarez XDDDDDDDD No błagam kurw
0
Pięknie, "drugi" składzik na drugą połowę :D