4

Ten mecz tak naprawdę mógłby się nie odbyć, widać jak im się bardzo chce grać :D

2

Nie oszukujmy się, Vidal w obronie to jest tragedia.. XD

1

Manita is coming :DDD

4

Co to za ustawiona akcja? hahahahahahaha

1

Moje zdanie jest takie że grając w PSG może zapomnieć o ZP, podkreślam to moje zdanie i nie mam zamiaru dyskutować na ten temat ;)

0

Bardzo dobrze, krótka piłka z nimi. Mam do tego klubu coraz gorsze nastawienie, jeszcze trochę i za chwilę będzie tuż obok Realu.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

4

Myślę że w przypadku przyjścia Coutinho obaj będą już zbędni ;)

0

A 3 już są czy mnie coś ominęło? :P

2

Z tego co widzę nasi zagrają z Man United w tych mega niebieskich strojach :D

1

Gardzę taki ludźmi..

0

"W Anderlechcie by weszło" XDD

0

Ten wąs nie jedną.. :v

7


Polecam, humory dopisują :D A pamiętajcie, szczęśliwa Barca = najlepsza Barca :D

1

Warto dopłacić i kupić tak zwane "połówki" bo z tego co widzę te za 180zł są to zwykle amatorskie. Te pierwsze bankowo dłużej wytrzymają.

0

Ostatnio na zgrupowaniu też graliśmy w tę gierkę z rzucaniem do kosza :D

0

Pięknie, dobranoc :D

0

Hahahahahahahahahahahahah

0

Śmiech na sali XDD

0

Co ten Lindelof odpier?! hahahahahah

1

Fellaini XD

18

Pique prezydencie, kocham cię haha :D

33

Szanuję :D Osobiście nie chce u nas Dybali, gość jest przereklamowany ale to tylko moje zdanie ;)

36

XD

5

Info z czterech liter?

0

Polecam 7:06 hah :D Wysłał koleżkę do szatni XD

0

Uwielbiałem oglądać jego grę, chyba bardziej niż El Fenomeno :D

1

I gitara, najważniejsze że bez kontuzji! Dobranoc wszystkim :D

1

Suarez XDDDDDDDD No błagam kurw

0

Pięknie, "drugi" składzik na drugą połowę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?