Agent Diego Costy mówi, że Diego złożył "transfer resquets" i że nie zaakceptuje transferu do innego klubu niż Atletico. [Jakub Kręcidło].
Jeszcze tego pana brakowało w La Liga.. :P
Przyznam szczerze. Jak nie ruszało mnie za bardzo to że on odchodzi tak po zobaczeniu tych zdjęć wspólnych z Neymarem łezka w oku się zakręciła. Jedno jest pewne będę za nim tęsknił za to co dał nam pod względem sportowym :/
Niesamowite to jest to żeby takie legendy klubu jak Leo, Andres i Geri musieli go wgl przekonywać.. ;/ Droga wolna, będzie żałował. Jestem tego pewien ;)
No trochę poczekam, 7 sierpnia mam się udać po plastik :D Niby można z kwitkiem jeździć, najwyżej jak złapią to będę bulił :P Nie ma co, czekałem już tyle to wytrzymam te parę dni ;)
Logiczne, co było to zostało zapewne daleko w tyle. Tak powinno być. Każdy kto gra, a szczególnie chodzi regularnie na treningi (bo ta akcja właśnie wydarzyła się na treningu) wie że tego typu sytuacje mogą się zdarzyć, męski sport, gra kontaktowa. Sprawa moim zdaniem do zapomnienia. A ja jak i pewnie niektórzy z was liczą jeszcze po cichu że Ney zostanie :D
1
Możecie dorzucić również Arde i Ivana :)
3
On już wtedy wiedział że Leo to będzie kocur na miarę najlepszego w historii ;)
1
Ivan Rakitić i Arda Turan również pożegnali Neymara na mediach społecznościowych.
0
Dokładnie tak samo bym to ułożył ;)
5
Agent Diego Costy mówi, że Diego złożył "transfer resquets" i że nie zaakceptuje transferu do innego klubu niż Atletico. [Jakub Kręcidło].
Jeszcze tego pana brakowało w La Liga.. :P
29
Błagam oby te doniesienia prasy dotyczące rzekomego przejścia Cou i Dembele się spełniły.. Najlepsze wyjścia w tej chwili. Dobranoc wszystkim ;)
0
Nie zdajesz sobie nawet sprawy jak bardzo ;) To samo tyczy się Ronaldinho czy Daniego Alvesa ;/
2
Najbardziej będzie mi brakować tego tridente.. Najlepsze w historii bez dwóch zdań :/
26
Dembele & Coutinho.
9
XD
24
Jestem ciekaw czy Pique walnął mu coś tekstem tuż przed wyjściem xd
52
Przyznam szczerze. Jak nie ruszało mnie za bardzo to że on odchodzi tak po zobaczeniu tych zdjęć wspólnych z Neymarem łezka w oku się zakręciła. Jedno jest pewne będę za nim tęsknił za to co dał nam pod względem sportowym :/
2
Wiecie co mnie najbardziej boli i martwi?
1. Neymar mam 25 lat i najlepsze gry kariery dopiero przed nim
2. 222 bańki w rękach tylko ludzi od nas zarządu to jest strach.
3. Rozpadło się właśnie najlepsze trio w historii futbolu :/
3
https://www.instagram.com/p/BXSt62SFYWj/?taken-by=leomessi
Leo.. Łezka jest nie powiem ;/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mogli pojechać teraz do Monachium i go po cichu zawinąć :v
1
Ronnie ikoną w Fifie 18 :D
1
Oni sobie żarty robią na tym Eurosporcie z tymi reklamami? Bramka pada a ci reklamę dają no kur haha XD Swoją drogą brameczka ładna :D
58
Niesamowite to jest to żeby takie legendy klubu jak Leo, Andres i Geri musieli go wgl przekonywać.. ;/ Droga wolna, będzie żałował. Jestem tego pewien ;)
1
Nie siedziałby tam tylko w więzieniu ;)
3
Uwierz mi że odczujesz ;)
0
Upatruje coś ale zdecydować się nie mogę, nie ma co szaleć na początek :D
3
No trochę poczekam, 7 sierpnia mam się udać po plastik :D Niby można z kwitkiem jeździć, najwyżej jak złapią to będę bulił :P Nie ma co, czekałem już tyle to wytrzymam te parę dni ;)
67
A co tam pochwalę się, prawko zdane, niesamowita ulga :D
3
A niech pakuje walizę..
2
Logiczne, co było to zostało zapewne daleko w tyle. Tak powinno być. Każdy kto gra, a szczególnie chodzi regularnie na treningi (bo ta akcja właśnie wydarzyła się na treningu) wie że tego typu sytuacje mogą się zdarzyć, męski sport, gra kontaktowa. Sprawa moim zdaniem do zapomnienia. A ja jak i pewnie niektórzy z was liczą jeszcze po cichu że Ney zostanie :D
1
Ten sędzia to zaraz od Suareza chyba baty dostanie hahaha
0
Gdyby się starali na poważnie to lekko z 7 bramek powinni strzelić.. XD
0
El Preeesidenteeeee! :DDDD
5
Kur, ci komentatorzy nawet nie wiedzą kto jest kto.. XDD