0

Ale mnie ten Iwański wkur.. Pół meczu o Ronaldo :P

1

Gomes właśnie starł się z legendą naszego klubu - Rafą Marquezem :v

71

"Powiedziałbym, że to nierozerwalnie wiąże się z zyskaniem sławy. Nagle pojawiają się przyjaciele i rzekomi kuzyni." Jakie to prawdziwe..

0

Jest gdzieś transmisja meczu legend Barcy i Man Utd? I o której zaczyna się?

0

Pozdo z Bartoszyc :DD

0

Skąd jesteś jak mogę zapytać? Bo też robię właśnie w Olsztynie :D

2

Z jednej strony chciałbym go zobaczyć na boiskach La Liga, a z drugiej Rosjanie pewnie byliby wyłożyć większy hajs. Zobaczymy co z tego będzie.

0

Nie chce mi się w to wierzyć, zwłaszcza że Arda to wychowanek Galaty ;)

6

De Gea, Bellerin, Verratti, Dembele.

1

Ten to był grajek.. :D

0

On ma nawet drybling lepszy od niego xd

0

W klubie głównie skrzydła, środek pola jak ktoś kontuzja albo zawieszony. Czasami z konieczności też lewa obrona ;)

0

Podejrzewam że niedługo pobije rekord zdobytych goli w LM :D

5

Jakie te życie byłoby bez ciebie nudne.. :D Idol od od zawsze i na zawsze. Najlepszy piłkarz w historii. Wszystkiego najlepszego królu, więcej sukcesów, zwłaszcza to upragnione zwycięstwo na Mundialu bo nikt jak ty na to nie zasługuje i zdrowia bo to jest najważniejsze :D

22

Widać że mu zależy i klub ma w sercu jak wszyscy z nas tutaj obecni. Doceniam to bardzo i wierzę że odpali, pokazał to już w Villarrealu :D

4


Polecam 3:19 :v

0

Można gdzieś obejrzeć mecz Barcy B?

0

2:2 Pięknie :DDDDD

5

"Tym strzałem postraszył gołębie na stadionie".

4

Hahahah, dziękuję za te powtórki, coś pięknego! :D

29

Ten Emery to żart prawda? XD

0

Teraz porównajcie sobie taki skład Hiszpanii do Polski.. :PP

38

Bo taka jest prawda.. Zaraz się hala wojownicy zlecą i nic konkretnego nie napiszą niż typowy "ból d*py". Tylko na to ich stać.

2

Osobiście wątpię w ten transfer, z drugiej strony to Ibra i pewnie chciałby zagrać jeszcze w Bundeslidze. Grałby w każdej najlepszej lidze na świecie :D Coś tam słyszałem że coś mówił niby o chęci powrotu do Włoch także będzie ciekawie :D

0

Czyli zapewne teraz już MLS..

68

Parodia.

2

Graty, mnie też to czego niedługo :v

0

Bit sztosiwo :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Podbijam :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?