Jakie te życie byłoby bez ciebie nudne.. :D Idol od od zawsze i na zawsze. Najlepszy piłkarz w historii. Wszystkiego najlepszego królu, więcej sukcesów, zwłaszcza to upragnione zwycięstwo na Mundialu bo nikt jak ty na to nie zasługuje i zdrowia bo to jest najważniejsze :D
Osobiście wątpię w ten transfer, z drugiej strony to Ibra i pewnie chciałby zagrać jeszcze w Bundeslidze. Grałby w każdej najlepszej lidze na świecie :D Coś tam słyszałem że coś mówił niby o chęci powrotu do Włoch także będzie ciekawie :D
0
Ale mnie ten Iwański wkur.. Pół meczu o Ronaldo :P
1
Gomes właśnie starł się z legendą naszego klubu - Rafą Marquezem :v
71
"Powiedziałbym, że to nierozerwalnie wiąże się z zyskaniem sławy. Nagle pojawiają się przyjaciele i rzekomi kuzyni." Jakie to prawdziwe..
0
Jest gdzieś transmisja meczu legend Barcy i Man Utd? I o której zaczyna się?
0
Pozdo z Bartoszyc :DD
0
Skąd jesteś jak mogę zapytać? Bo też robię właśnie w Olsztynie :D
2
Z jednej strony chciałbym go zobaczyć na boiskach La Liga, a z drugiej Rosjanie pewnie byliby wyłożyć większy hajs. Zobaczymy co z tego będzie.
0
Nie chce mi się w to wierzyć, zwłaszcza że Arda to wychowanek Galaty ;)
6
De Gea, Bellerin, Verratti, Dembele.
1
Ten to był grajek.. :D
0
On ma nawet drybling lepszy od niego xd
0
W klubie głównie skrzydła, środek pola jak ktoś kontuzja albo zawieszony. Czasami z konieczności też lewa obrona ;)
0
Podejrzewam że niedługo pobije rekord zdobytych goli w LM :D
5
Jakie te życie byłoby bez ciebie nudne.. :D Idol od od zawsze i na zawsze. Najlepszy piłkarz w historii. Wszystkiego najlepszego królu, więcej sukcesów, zwłaszcza to upragnione zwycięstwo na Mundialu bo nikt jak ty na to nie zasługuje i zdrowia bo to jest najważniejsze :D
22
Widać że mu zależy i klub ma w sercu jak wszyscy z nas tutaj obecni. Doceniam to bardzo i wierzę że odpali, pokazał to już w Villarrealu :D
4
Polecam 3:19 :v
0
Można gdzieś obejrzeć mecz Barcy B?
0
2:2 Pięknie :DDDDD
5
"Tym strzałem postraszył gołębie na stadionie".
4
Hahahah, dziękuję za te powtórki, coś pięknego! :D
29
Ten Emery to żart prawda? XD
0
Teraz porównajcie sobie taki skład Hiszpanii do Polski.. :PP
38
Bo taka jest prawda.. Zaraz się hala wojownicy zlecą i nic konkretnego nie napiszą niż typowy "ból d*py". Tylko na to ich stać.
2
Osobiście wątpię w ten transfer, z drugiej strony to Ibra i pewnie chciałby zagrać jeszcze w Bundeslidze. Grałby w każdej najlepszej lidze na świecie :D Coś tam słyszałem że coś mówił niby o chęci powrotu do Włoch także będzie ciekawie :D
0
Czyli zapewne teraz już MLS..
68
Parodia.
2
Graty, mnie też to czego niedługo :v
0
Bit sztosiwo :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Podbijam :D