"Japoński Messi" w wieku zaledwie 15 lat 10 miesięcy i 30 dni zadebiutował w FC Tokyo!
Takefusa Kubo, który w wieku 13 lat musiał opuścić popularną FCB Masia z powodu banu jaki na kataloński klub nałożyła FIFA, powrócił do ojczyzny związując się z tamtejszym FC Tokyo.
Zaliczając wczoraj debiut, po niespełna dwóch latach treningów z FC Tokyo, w wieku 15 lat 10 miesięcy i 30 dni, Kubo został drugim najmłodszym piłkarzem w historii J.League (Japan Professional Football League)/Jリーグ(najmłodszym zawodnikiem, który zadebiutował w J.League pozostaje Takayuki Morimoto, który w 2004 roku wbiegł na boisko najwyższej klasy rozgrywkowej w Japonii w wieku 15 lat 10 miesięcy i 6 dni).
Co ciekawe, 5 miesięcy wcześniej Kubo zaliczył swój debiut w drużynie U23 tokijskiego potentata. Widać zatem, że kariera byłego juniora FC Barcelona nabiera rozpędu i już wkrótce ponownie może być o nim głośno w europejskich gazetach.
Szczerze? Chyba z tej trójki Reus, Di Maria, Vitolo najbardziej chciałbym u nas właśnie tego ostatniego. Reus szklanka, Di Maria nie przyjdzie na bank.
Z tego co słyszałem, nie tak dawno 'chyba' mówił coś że karierę chce zakończyć w domu, w Barcelonie. Osobiście bardzo bym tego chciał ale nie zdziwię się jeśli wybierze drogę taką jak inna wielka legenda naszego klubu Xavi.
4
"Japoński Messi" w wieku zaledwie 15 lat 10 miesięcy i 30 dni zadebiutował w FC Tokyo!
Takefusa Kubo, który w wieku 13 lat musiał opuścić popularną FCB Masia z powodu banu jaki na kataloński klub nałożyła FIFA, powrócił do ojczyzny związując się z tamtejszym FC Tokyo.
Zaliczając wczoraj debiut, po niespełna dwóch latach treningów z FC Tokyo, w wieku 15 lat 10 miesięcy i 30 dni, Kubo został drugim najmłodszym piłkarzem w historii J.League (Japan Professional Football League)/Jリーグ(najmłodszym zawodnikiem, który zadebiutował w J.League pozostaje Takayuki Morimoto, który w 2004 roku wbiegł na boisko najwyższej klasy rozgrywkowej w Japonii w wieku 15 lat 10 miesięcy i 6 dni).
Co ciekawe, 5 miesięcy wcześniej Kubo zaliczył swój debiut w drużynie U23 tokijskiego potentata. Widać zatem, że kariera byłego juniora FC Barcelona nabiera rozpędu i już wkrótce ponownie może być o nim głośno w europejskich gazetach.
https://www.google.pl/search?q=takefusa+kubo&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjNi4aTmOLTAhXBVSwKHecPBgAQ_AUICygC&biw=1344&bih=744#tbm=isch&q=takefusa+kubo+2017&imgrc=FZHRwARkwacAkM:
2
Szczerze? Chyba z tej trójki Reus, Di Maria, Vitolo najbardziej chciałbym u nas właśnie tego ostatniego. Reus szklanka, Di Maria nie przyjdzie na bank.
2
Chyba się zakochałem haha :D
0
Hehehehehehe..
0
Daj Boże żeby tak się stało.. Ale pewnie skończymy z jakimś Unzue albo Valverde, dam sobie rękę uciąć.. :P
6
Beka z United XD
2
To też jest spoko :D
A to już niedługo też będzie legendarna piosenka :D
9
Niech ten gość wypad robi już z tego klubu, tak chyba będzie najlepiej..
6
Jeszcze Panenką dał.. haha :DDD
0
Neymar jak juniora XDDD
1
No i siadła 100 brameczka :D MSN w komplecie :D
0
I tak oto tym golem Leo zdobył 50 bramkę w tym sezonie, a także MSN dobiło do 100 bramek, również w tym sezonie oczywiście :v
0
Gooooooooooooooooool! :DDD
6
Nie oszukujmy się.. Narazie grają jedno wielki gó... Jedyny pozytyw jest taki że w drugich połowach zawsze gramy lepiej :P
2
Nie wierzę...
1
?
0
Neymaaaarrrr! :D
0
Jak mnie irytuje to opóźnienie na sportlive..
0
Suarez XDD
0
Czasami jak oglądam tych niektórych ludzi to przychodzi mi myśl po co ja się wgl stresuje tą maturą.. xdd
1
Chyba sam w to nie wierzysz.. :v Jeszcze ta cena haha :D
4
Zaraz będzie ból czterech liter u hala wojowników o to "zobaczmy kto ma najwięcej wygranych lig w historii" i inne tego typu.. :v
1
Tak.
0
Alves.. Płaczę.. ;'(
0
Z kolei Higuain to jakaś pomyłka XD
3
Ten Mbappe to jest kot..
0
Powiem ci że są nawet spoko :D
1
Oj tak, wczoraj karierę zacząłem, od razu Ronaldinho sprowadzony :D
11
Czy tylko ja mam jakiś dziwny problem ze znalezieniem sobie butów w tym roku na wiosnę i lato..? No gorzej niż baba xd
0
Z tego co słyszałem, nie tak dawno 'chyba' mówił coś że karierę chce zakończyć w domu, w Barcelonie. Osobiście bardzo bym tego chciał ale nie zdziwię się jeśli wybierze drogę taką jak inna wielka legenda naszego klubu Xavi.