Słuchaj rozumiem twoje wkurwienie po tym meczu, każdy na tej stronie podejrzewam je ma ale nie sugeruj się jednym złym meczem Leo bo cała drużyna zagrała jedno wielkie g*wno. Ten gość jest najlepszym strzelcem ligi, LM, tego całego sezonu i tego roku.
Ja już nie mam siły na tego Gomesa naprawdę.. Nie piszcie mi że odpali albo mam go wspierać bo gra u nas.. Kurw, ten typ to jest jakieś nieporozumienie.. Zero zwrotności, siły, finezji, przeglądu pola. Już nawet Leo zachowanie gdy ten spieprzył setkę mówi wszystko..
Tymczasem w Realu:
Kontuzjowani Varane i Pepe. Jeśli Ramos dostanie żółtą w środę, nie zagra w rewanżu. Jeśli Nacho dostanie w sobotę żółtą, nie zagra z Barcą XDD
0
Andrzej coś ty odpierr.?! XD
0
Zaczyna się :D
0
Najlepszy bramkarz w historii tego sportu! Legenda.
53
Dla mnie najlepszy PO w historii tego sportu. Legenda naszego klubu! Uwielbiam typa :D
0
Tego co ciągnie coś do Barcelony, oby tylko obyło się bez powtórki z Paryża :v
1
Nie ty jeden.. Zwłaszcza że Arda i Rafa kontuzjowani.. :/ Ahh, nie chce mi się nawet o tym myśleć.
4
Bo przyklaskiwał w stronę sędziego? No błagam.. Takie sceny są w co drugim/trzecim meczu.
20
Jestem pewien że pewni ludzie zrobią wszystko żeby nie wystąpił w klasyku ;)
0
Idealne XD
0
Słuchaj rozumiem twoje wkurwienie po tym meczu, każdy na tej stronie podejrzewam je ma ale nie sugeruj się jednym złym meczem Leo bo cała drużyna zagrała jedno wielkie g*wno. Ten gość jest najlepszym strzelcem ligi, LM, tego całego sezonu i tego roku.
0
Klasyk :D
0
Bo jest najlepszym piłkarzem w historii, żegnam.
2
Wyjdź człowieku, wyjdź..
2
Ludzie zrozumcie że nie będziemy wygrywać ligi co roku..
0
Co ty pierdolisz.. Messi owszem dzisiaj nic nie pokazał, jak każdy może prócz Masche ale sezon pod względem indywidualnym jest najlepszy na świecie..
5
Niech ten sezon się już skończy..
0
Przecież to jest kurwa karny.. Jak już nie mam siły.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Byłem pewien że Sergi wejdze za Gomesa na ŚP XDD
0
Andrzej błagam wejdź i zrób coś.. To same Leo
0
https://www.google.pl/search?q=ja+pierdole&espv=2&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjj6anwzZXTAhWKJZoKHSHaAsEQ_AUIBigB&biw=1344&bih=744#imgrc=1RE-oaakjpvCjM:
5
Ja już nie mam siły na tego Gomesa naprawdę.. Nie piszcie mi że odpali albo mam go wspierać bo gra u nas.. Kurw, ten typ to jest jakieś nieporozumienie.. Zero zwrotności, siły, finezji, przeglądu pola. Już nawet Leo zachowanie gdy ten spieprzył setkę mówi wszystko..
0
...
0
Ja pierrrrrr
3
Już nawet Leo nie ma na niego siły.. XD
0
To niezły "spalony"..
0
Żeby tylko sędzia nie popsuł widowiska(tak, wiem w Hiszpanii to mało realne :v) i nie zabrał nam pkt jak to miało miejsce w 1 rundzie na Camp Nou :)
13
Tymczasem w Realu:
Kontuzjowani Varane i Pepe. Jeśli Ramos dostanie żółtą w środę, nie zagra w rewanżu. Jeśli Nacho dostanie w sobotę żółtą, nie zagra z Barcą XDD
0
Lewy 4:1! Te karne to on ma perfekcyjne :D
Niestety jakiegoś urazu w barku doznał i prosi o zmianę :/
0
Robben 3:1