0

Andrzej coś ty odpierr.?! XD

0

Zaczyna się :D

0

Najlepszy bramkarz w historii tego sportu! Legenda.

53

Dla mnie najlepszy PO w historii tego sportu. Legenda naszego klubu! Uwielbiam typa :D

0

Tego co ciągnie coś do Barcelony, oby tylko obyło się bez powtórki z Paryża :v

1

Nie ty jeden.. Zwłaszcza że Arda i Rafa kontuzjowani.. :/ Ahh, nie chce mi się nawet o tym myśleć.

4

Bo przyklaskiwał w stronę sędziego? No błagam.. Takie sceny są w co drugim/trzecim meczu.

20

Jestem pewien że pewni ludzie zrobią wszystko żeby nie wystąpił w klasyku ;)

0

Idealne XD

0

Słuchaj rozumiem twoje wkurwienie po tym meczu, każdy na tej stronie podejrzewam je ma ale nie sugeruj się jednym złym meczem Leo bo cała drużyna zagrała jedno wielkie g*wno. Ten gość jest najlepszym strzelcem ligi, LM, tego całego sezonu i tego roku.

0

Klasyk :D

0

Bo jest najlepszym piłkarzem w historii, żegnam.

2

Wyjdź człowieku, wyjdź..

2

Ludzie zrozumcie że nie będziemy wygrywać ligi co roku..

0

Co ty pierdolisz.. Messi owszem dzisiaj nic nie pokazał, jak każdy może prócz Masche ale sezon pod względem indywidualnym jest najlepszy na świecie..

5

Niech ten sezon się już skończy..

0

Przecież to jest kurwa karny.. Jak już nie mam siły.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Byłem pewien że Sergi wejdze za Gomesa na ŚP XDD

0

Andrzej błagam wejdź i zrób coś.. To same Leo

5

Ja już nie mam siły na tego Gomesa naprawdę.. Nie piszcie mi że odpali albo mam go wspierać bo gra u nas.. Kurw, ten typ to jest jakieś nieporozumienie.. Zero zwrotności, siły, finezji, przeglądu pola. Już nawet Leo zachowanie gdy ten spieprzył setkę mówi wszystko..

0

...

0

Ja pierrrrrr

3

Już nawet Leo nie ma na niego siły.. XD

0

To niezły "spalony"..

0

Żeby tylko sędzia nie popsuł widowiska(tak, wiem w Hiszpanii to mało realne :v) i nie zabrał nam pkt jak to miało miejsce w 1 rundzie na Camp Nou :)

13

Tymczasem w Realu:
Kontuzjowani Varane i Pepe. Jeśli Ramos dostanie żółtą w środę, nie zagra w rewanżu. Jeśli Nacho dostanie w sobotę żółtą, nie zagra z Barcą XDD

0

Lewy 4:1! Te karne to on ma perfekcyjne :D
Niestety jakiegoś urazu w barku doznał i prosi o zmianę :/

0

Robben 3:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?