1

Poszukuje jakiejś stronki albo stream'a sprawdzonego (może być płatny) na dzisiejszy klasyk żeby w spokoju obejrzeć bez żadnego przerywania i opóźnienia :)

0

Widziałem już nie jeden tego typu komentarz ale osobiście również nie czuję dzisiejszego klasyku ;/ Mimo wszystko, pewnie godzinkę przed meczem zacznie się tak zwana "podnieta" i miejmy nadzieję że nasi wygrają. Nic innego nie wchodzi w grę niż 3pkt dzisiaj. Walczyć i biegać do końca ile fabryka dała bo bez Neymara na skrzydle może być ciężko. Miejmy nadzieję że Leo się w końcu przełamie i strzeli coś bo bodajże od 3 lat nie strzelił żadnej bramki w klasyku. To samo Suarez musi spiąć poślady i grać swoje bo ostatnio cienko. Jedyne czego się boję to środek pola ale wierzę że na taki mecz się przełamią. Szczególnie Andres, o niego jakoś dziwnie jestem spokojny. Chciałbym zobaczyć dzisiaj w środku pola jeszcze Busiego i Roberto albo Rakiticia. Żadne Gomesy, Denisy czy Ardy. Środek obrony bez zastrzeżeń. Vamos Barca! :D

1

Jaki kozak film na wieczór? :D

0

MBKS Victoria Bartoszyce - II LIGA WOJEWÓDZKA A1 JUNIOR GRUPA 1 (

0

Prawe skrzydło i środek pola

0

Nareszcie nadszedł ten dzień gdzie w pełni wyleczyłem kontuzje i dostałem zielone światło od lekarza :D Pół roku bez piłki.. :/ Niesamowicie ciężki czas, a już jutro mecz jaram się :DD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

xXx wczoraj obejrzałem, spoko film ;) Trochę bajeczka, alee :DD

0

Bardziej chodzi o obecną grę, ale no masz racje w tym co napisałeś :D

0

Siemanko. Mianowicie strasznie się nudzę i z chęcią obejrzałbym jakiś film :D Obejrzałem już setki razy takie filmy jak Szybcy i Wściekli każdą część, to samo Jump Street, Need for Speed'a, Project X, Taxi i inne tego typu :PJak ktoś ma jakiś fajny do polecenia, najlepiej jakiś film akcji, komedia, wojenny(typu misja gdzieś w Afghanistanie, Iraku itp.) Propozycje możecie dawać w odpowiedziach, ewentualnie na privie, jak kto woli ;)

1

Historia pokazuje że zawsze się podnosiliśmy, także jestem spokojny :D

11

Coś z nowości? :v

0

Nie ma co gdybać i czas zapomnieć o tym meczu jak i całej LM. Czas spiąć poślady na końcówkę tego sezonu na maksa. Każdy mecz w lidze grać na pełnej i wygrywać ile Bozia da :D Szczególnie najbliższe El Clasico bo to ostatnia deska ratunku. Vamos!

0

Dobra nie ma co drążyć tematu. Juve było lepsze w dwumeczu i zasłużenie awansowało. Czas spiąć poślady na maksa, na końcówkę tego sezonu i grać na pełnej każdy mecz w lidze do końca. Szczególnie wygrać trzeba najbliższe El Clasico. Nie pozostało nam nic, Puchar Króla to myślę formalność.

0

Popłakałem się ze śmiechu hahah :DD

3

Niestety ale w następnym sezonie trzeba zrobić w drużynie "remont". Przede wszystkim sprowadzić jednego albo dwóch klasowych ŚP. Jest jeszcze to nieszczęsne PO ale wierzę w Vidala po powrocie. Przydałby się ktoś za niego w razie w.

1

Brawa dla Juve. Życzę im wygranej w LM albo Atleti.

0

Eh, powiem szczerze że jakoś szczególnie nie jestem zaskoczony naszą grą.. :/ Przykre.

0

Coś się kończy :/

0

Żegnaj LM, gdzie z taką grą na Europę..

0

Tragedia. Myślę że to jedno słowo wystarczy.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

No ja wy nie wykorzystujecie takich setek to życzę powodzenia..

1

Dani haahahahahahah

2

Poszukuje jakiegoś w miarę dobrego stream'u do meczu. Najlepiej z polskim komentarzem, a jak nie to może być angielski, byleby nie zacinało i było bez opóźnienia (tak wiem, trochę wymagający jestem :D). Możecie dać tutaj w odpowiedzi albo na privie, jak kto woli ;) Z góry wielkie dzięki :D

4

Zdrowaśka zrobiona, teraz jazda na pełnej cały mecz! Vamos!

0

Wstyd.

0

Przykro się na to patrzy, niestety ale z taką grą nie na Europę.. :/

0

Ma ktoś jakiegoś dobrego stream'a do meczu? Może być i nawet z angielskim komentarzem, byleby nie zacinało :D Z góry wielkie dzięki ;)

0

Leo skręcił Dybale jak juniora XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?