La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1487 Culés

0

Widziałem już nie jeden tego typu komentarz ale osobiście również nie czuję dzisiejszego klasyku ;/ Mimo wszystko, pewnie godzinkę przed meczem zacznie się tak zwana "podnieta" i miejmy nadzieję że nasi wygrają. Nic innego nie wchodzi w grę niż 3pkt dzisiaj. Walczyć i biegać do końca ile fabryka dała bo bez Neymara na skrzydle może być ciężko. Miejmy nadzieję że Leo się w końcu przełamie i strzeli coś bo bodajże od 3 lat nie strzelił żadnej bramki w klasyku. To samo Suarez musi spiąć poślady i grać swoje bo ostatnio cienko. Jedyne czego się boję to środek pola ale wierzę że na taki mecz się przełamią. Szczególnie Andres, o niego jakoś dziwnie jestem spokojny. Chciałbym zobaczyć dzisiaj w środku pola jeszcze Busiego i Roberto albo Rakiticia. Żadne Gomesy, Denisy czy Ardy. Środek obrony bez zastrzeżeń. Vamos Barca! :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?