Wie ktoś co się stało ze sportlive.tv na meczykach że ich nie ma? :/ Zawsze tam mecze oglądałem.. Jak ktoś ma sprawdzonego stream'a do meczu z polskim komentarzem to poprosiłbym ;)
Nikt się nie boi ale zgaduje że maleńki strach w środku jest, zwłaszcza że mecz jest na Camp Nou i Barca jest zmotywowana podwójnie. Po ostatniej porażce z Depo i wczorajszej wygranej Realu :D W sumie logiczne że nie powie że jedzie tam z pełnymi majtami.. :v Wyczuwam dzisiaj ze 4 brameczki dla nas :D
Siemanko. Poszukuję jakiś fajnych butów na wiosne-lato z Nike albo Adidasa. Jeśli ktoś jakieś fajne modele zna to proszę o propozycje bo mi szukanie coś średnio wychodzi :P
28
Neymar jest niesamowity, chyba znamy dominację w złotej piłce po erze Leo..
1
O kurw* :O
3
Messi się wykartkował, pięknie :D
3
Podejrzewam że od Gomesa to i Xavi Simons by zagrał lepiej.. XD
2
Więcej się bawcie, więcej - klask, klask..
15
Niesamowite są te wolne Neymara ostatnio :D
14
Jeszcze Gomes się rozgrzewa.. Błagam strzelcie szybko jeszcze jedną.. XD
3
Przecież ile oni setek z*ebali już w tym meczu to się w głowie nie mieści..
2
Suarez to naprawdę ma coś z bańką chyba XD
0
Suarez hahahahahahahaha XDDD
0
Unzue nowym trenerem coś wyczuwam, zobaczcie jak się zachowuje przy linii :D
0
King LEO!
0
No kurw jak oni takich setek nie wykorzystują to pozdro 600..
0
Nie oszukujmy się, obrona to jest parodia w tym meczu :v
0
2:2 XDDD
1
Ten mu nagadał a Leo go wyśmiał hahahahah :DDD
0
Mangala ahahhahahahahahahahaha
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Muszą to odrobić do przerwy bo będzie nie ciekawie..
1
Rakitić dał dupy a nie MATS..
0
Ja pierr.. Zaczyna się..
1
Przecież to jest męczarnia z tymi streamami teraz..
0
Dawaj normalnie.. :D
0
Przecież to jest kabaret.. Odpaliłem Livemecz teraz, tnie że bania mała..
0
Wie ktoś co się stało ze sportlive.tv na meczykach że ich nie ma? :/
Zawsze tam mecze oglądałem.. Jak ktoś ma sprawdzonego stream'a do meczu z polskim komentarzem to poprosiłbym ;)
0
Nikt się nie boi ale zgaduje że maleńki strach w środku jest, zwłaszcza że mecz jest na Camp Nou i Barca jest zmotywowana podwójnie. Po ostatniej porażce z Depo i wczorajszej wygranej Realu :D W sumie logiczne że nie powie że jedzie tam z pełnymi majtami.. :v Wyczuwam dzisiaj ze 4 brameczki dla nas :D
1
"Crisa" jak to pedalsko brzmi XD
0
Też już mam dwie pary i chyba się skuszę na 3 bo są idealne do chodzenia do tego ładnie wyglądają :D
0
Takie to 400/450zł :D
0
Siemanko. Poszukuję jakiś fajnych butów na wiosne-lato z Nike albo Adidasa. Jeśli ktoś jakieś fajne modele zna to proszę o propozycje bo mi szukanie coś średnio wychodzi :P