Casemiro fauluje non stop, popycha Aduriza, depcze - komentatorzy cisza.
Aduriz nadepnął na stopę Casemiro(takie sytuacje zdarzają się w meczu z 5'cio krotnie) podniecają się i już sapią że Aduriz powinien wylecieć.. Szkoda gadać.
Tęsknie za nim tak samo jak za Puyolem i Xavim :/ Dla mnie najlepszy PO w historii piłki nożnej. Bramki z Realem w samo okienko nigdy nie zapomnę, tak samo jak legendarnych "klepek" na prawej flance z Leo :)
Ależ mnie śmieszą te komentarze na fb w kierunku Barcy po dzisiejszej przegranej :DD Każdy kolejny komentarz dotyczy sędziowania w meczu PSG :DD Ich ból dupy jest jak mód na me serce :D
13
Oficjalnie po tym meczu mogę stwierdzić jedno - Casemiro to pajac, żegnam :)
8
Wchodzi gość który dziś byłby u nas podstawowym zawodnikiem u boku Busquetsa i Iniesty..
0
Ja pierdo..
0
Gooooooooll :DDD
0
No jak oni takich sytuacji nie wykorzystują to powodzenia..
0
Druga połowa się nie zaczęła a już wspomnieli że Aduriz i Raul Garcia najostrzej grają.. Czas wyłącz komentarz chyba :D
9
Casemiro fauluje non stop, popycha Aduriza, depcze - komentatorzy cisza.
Aduriz nadepnął na stopę Casemiro(takie sytuacje zdarzają się w meczu z 5'cio krotnie) podniecają się i już sapią że Aduriz powinien wylecieć.. Szkoda gadać.
8
Tęsknie za nim tak samo jak za Puyolem i Xavim :/ Dla mnie najlepszy PO w historii piłki nożnej. Bramki z Realem w samo okienko nigdy nie zapomnę, tak samo jak legendarnych "klepek" na prawej flance z Leo :)
11
Ostatnie zdanie 100% racji. Gdyby nie piłkarze z Katalonii podejrzewam że Hiszpania nie wygrałaby MŚ i dwa razy ME :)
5
Ostatnie zdanie to twoja odpowiedź.
1
Czyżby powrót? :) Moje małe marzenie zobaczyć go znowu w koszulce Barcy :D
0
Marzonko moje żeby wrócił, jestem wielkim fanem jego talentu i gry :D Rafa mógłby tam zagadać też, kto jak nie on :DD
23
Skompromitowali się w meczu, a to już jest wisienka na torcie :)
2
Ja pierr.. Naprawdę tak ciężko go pokryć.. To już jest żenujące..
0
Ładnie pokryte, klask, klask XD
A właśnie miałem pisać że się nawet nie podpalam że Real straci punkty w tym meczu :D
26
Ależ mnie śmieszą te komentarze na fb w kierunku Barcy po dzisiejszej przegranej :DD Każdy kolejny komentarz dotyczy sędziowania w meczu PSG :DD Ich ból dupy jest jak mód na me serce :D
4
I teraz czekać calutki tydzień na kolejny mecz Barcy z myślą o tej porażce, ehh..
8
No trudno, trzeba liczyć na Betis teraz XD
0
Już mam w wyobraźni te komentarzy hala dzieci w necie typu "Karma wraca" hahahah
0
Jednak Umtiti to jest talizman :/ :D
0
Usprawiedliwienie jest niby takie że cały bez od 1min. do ostatniej z PSG na pełnej w nogach ale no kurw.. To jest Deportivo.. XD
6
Ktoś mi wyjaśni jak oni tego nie strzelili? hahahahah
0
Ten pizduś będzie leżał teraz.. O Jezuu jak ja tego nienawidzę.. XD
0
No nic.. Sami sobie winni są :/ 3pkt dla Deportivo :/
8
A Neymar pewnie na*ebany jak szpak tańczy teraz z siostrą XDD
0
A idźie w pizdu..
0
Niestety ale jak tak dalej ma to wyglądać to strata punktów dzisiaj jak nic.. :/
0
Mówiłem.. Jeszcze z trójkę im wpierr.. :DD
0
Andrzej i Ivan się grzeją, jest dobrze, bez paniki :D
0
Więcej zabawy.. Klask, klask XD