13

Oficjalnie po tym meczu mogę stwierdzić jedno - Casemiro to pajac, żegnam :)

8

Wchodzi gość który dziś byłby u nas podstawowym zawodnikiem u boku Busquetsa i Iniesty..

0

Ja pierdo..

0

Gooooooooll :DDD

0

No jak oni takich sytuacji nie wykorzystują to powodzenia..

0

Druga połowa się nie zaczęła a już wspomnieli że Aduriz i Raul Garcia najostrzej grają.. Czas wyłącz komentarz chyba :D

9

Casemiro fauluje non stop, popycha Aduriza, depcze - komentatorzy cisza.
Aduriz nadepnął na stopę Casemiro(takie sytuacje zdarzają się w meczu z 5'cio krotnie) podniecają się i już sapią że Aduriz powinien wylecieć.. Szkoda gadać.

8

Tęsknie za nim tak samo jak za Puyolem i Xavim :/ Dla mnie najlepszy PO w historii piłki nożnej. Bramki z Realem w samo okienko nigdy nie zapomnę, tak samo jak legendarnych "klepek" na prawej flance z Leo :)

11

Ostatnie zdanie 100% racji. Gdyby nie piłkarze z Katalonii podejrzewam że Hiszpania nie wygrałaby MŚ i dwa razy ME :)

5

Ostatnie zdanie to twoja odpowiedź.

1


Czyżby powrót? :) Moje małe marzenie zobaczyć go znowu w koszulce Barcy :D

0

Marzonko moje żeby wrócił, jestem wielkim fanem jego talentu i gry :D Rafa mógłby tam zagadać też, kto jak nie on :DD

23

Skompromitowali się w meczu, a to już jest wisienka na torcie :)

2

Ja pierr.. Naprawdę tak ciężko go pokryć.. To już jest żenujące..

0

Ładnie pokryte, klask, klask XD
A właśnie miałem pisać że się nawet nie podpalam że Real straci punkty w tym meczu :D

26

Ależ mnie śmieszą te komentarze na fb w kierunku Barcy po dzisiejszej przegranej :DD Każdy kolejny komentarz dotyczy sędziowania w meczu PSG :DD Ich ból dupy jest jak mód na me serce :D

4

I teraz czekać calutki tydzień na kolejny mecz Barcy z myślą o tej porażce, ehh..

8

No trudno, trzeba liczyć na Betis teraz XD

0

Już mam w wyobraźni te komentarzy hala dzieci w necie typu "Karma wraca" hahahah

0

Jednak Umtiti to jest talizman :/ :D

0

Usprawiedliwienie jest niby takie że cały bez od 1min. do ostatniej z PSG na pełnej w nogach ale no kurw.. To jest Deportivo.. XD

6

Ktoś mi wyjaśni jak oni tego nie strzelili? hahahahah

0

Ten pizduś będzie leżał teraz.. O Jezuu jak ja tego nienawidzę.. XD

0

No nic.. Sami sobie winni są :/ 3pkt dla Deportivo :/

8

A Neymar pewnie na*ebany jak szpak tańczy teraz z siostrą XDD

0

A idźie w pizdu..

0

Niestety ale jak tak dalej ma to wyglądać to strata punktów dzisiaj jak nic.. :/

0

Mówiłem.. Jeszcze z trójkę im wpierr.. :DD

0

Andrzej i Ivan się grzeją, jest dobrze, bez paniki :D

0

Więcej zabawy.. Klask, klask XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?