8 kwietnia 2017, 19:10
0
Kurw* jaki ten Robben to jest sęp.. XD
8 kwietnia 2017, 18:06
Dobra nie ma tragedii, dzisiaj nie ma innej opcji jak wygrana z Malagą. Teraz czas na klasyk Bundesligi :D
8 kwietnia 2017, 17:59
6
O Ramosie mało słychać w tym meczu, zaraz 90 XD
8 kwietnia 2017, 17:56
Hahahahahahahaahah :DDDDDDDDDDDDDD
8 kwietnia 2017, 17:55
3
Oni sobie mogą zjeść Barcelone.. XD
8 kwietnia 2017, 17:31
Torres.. A szkoda strzępić ryja..
8 kwietnia 2017, 17:28
Atleti gra jedno wielkie g*wno dzisiaj tak jak Sevilla z nami ostatnio.. :v
8 kwietnia 2017, 17:24
1
Dlaczego mnie to nie dziwi że bramka padła po wrzutce? XD
8 kwietnia 2017, 17:21
Jak co każdy kolejny mecz.. XD :D
8 kwietnia 2017, 17:20
Oblak jesteś wielki! :D
8 kwietnia 2017, 16:38
Te stream'y to jest tragedia.. Ja nwm jak El Clasico obejrzę..
8 kwietnia 2017, 16:15
Ma ktoś stream'a jakiegoś do meczu derbów Madrytu? Może być nawet po angielsku, byleby nie zacinało ;) Z góry dzięki :D
8 kwietnia 2017, 14:11
Najlepsze trio w historii tego sportu!
8 kwietnia 2017, 13:19
Szansa jest zawsze :v
8 kwietnia 2017, 13:16
Jakieś małe obawy mam przed dzisiejszym meczem ;/ Trzeba strzelić szybko bramkę bo Kameni standardowo zagra z nami pewnie mecz życia.. Mój typ na skład: 4-3-3 Mats, Roberto, Masche, Umtiti, Alba, Busi, Andres, Denis, MSN.
8 kwietnia 2017, 13:07
Jak dla mnie mecz jeden z najlepszych jakie oglądałem w życiu :) Niesamowicie szybko zleciał ten miesiąc ;/
7 kwietnia 2017, 21:49
2
Bakambu i 2:1 dla Villarrealu!Edit: 3:1 :D
7 kwietnia 2017, 18:28
Niech Dembele z Borussi lepiej ściągnął ;)
7 kwietnia 2017, 18:21
Nie ma dla niego u nas miejsca :)
7 kwietnia 2017, 17:17
Gitara, najważniejsze że nie Mirosławski :)
7 kwietnia 2017, 16:51
6 kwietnia 2017, 19:45
Pomyśleć że pewien pan z Madrytu w tej akcji leżałby już ze dwa razy na murawie :v
5 kwietnia 2017, 22:54
Poprosiłbym :D
5 kwietnia 2017, 22:48
Ten to ma pecha.. Szkoda gościa :/ Zdrowia Rafa!
5 kwietnia 2017, 22:33
Do 450zł
5 kwietnia 2017, 22:18
Poleci ktoś jakieś buty na wiosne i lato? Najlepiej z Adidasa albo Nike. Coś typu lifestyle, fluxy itp :D Szukam, szukam i średniawa trochę.
5 kwietnia 2017, 21:50
Dodałbym jeszcze to okienko z PSG :)
5 kwietnia 2017, 21:14
Andres Maestro Iniesta! :D
5 kwietnia 2017, 20:27
Dajcie stream'a do meczu bo ja zaraz czegoś dostanę, proszę.
5 kwietnia 2017, 20:22
Takie granie mogę oglądać cały czas :D Coś pięknego.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Kurw* jaki ten Robben to jest sęp.. XD
0
Dobra nie ma tragedii, dzisiaj nie ma innej opcji jak wygrana z Malagą. Teraz czas na klasyk Bundesligi :D
6
O Ramosie mało słychać w tym meczu, zaraz 90 XD
0
Hahahahahahahaahah :DDDDDDDDDDDDDD
3
Oni sobie mogą zjeść Barcelone.. XD
0
Torres.. A szkoda strzępić ryja..
0
Atleti gra jedno wielkie g*wno dzisiaj tak jak Sevilla z nami ostatnio.. :v
1
Dlaczego mnie to nie dziwi że bramka padła po wrzutce? XD
1
Jak co każdy kolejny mecz.. XD :D
0
Oblak jesteś wielki! :D
0
Te stream'y to jest tragedia.. Ja nwm jak El Clasico obejrzę..
0
Ma ktoś stream'a jakiegoś do meczu derbów Madrytu? Może być nawet po angielsku, byleby nie zacinało ;) Z góry dzięki :D
0
Najlepsze trio w historii tego sportu!
0
Szansa jest zawsze :v
0
Jakieś małe obawy mam przed dzisiejszym meczem ;/ Trzeba strzelić szybko bramkę bo Kameni standardowo zagra z nami pewnie mecz życia.. Mój typ na skład:
4-3-3
Mats, Roberto, Masche, Umtiti, Alba, Busi, Andres, Denis, MSN.
0
Jak dla mnie mecz jeden z najlepszych jakie oglądałem w życiu :) Niesamowicie szybko zleciał ten miesiąc ;/
2
Bakambu i 2:1 dla Villarrealu!
Edit: 3:1 :D
1
Niech Dembele z Borussi lepiej ściągnął ;)
2
Nie ma dla niego u nas miejsca :)
0
Gitara, najważniejsze że nie Mirosławski :)
1
Polecam, świeżutkie video/film w głównej roli Leo Messi. Warto obejrzeć ;)
3
Pomyśleć że pewien pan z Madrytu w tej akcji leżałby już ze dwa razy na murawie :v
0
Poprosiłbym :D
0
Ten to ma pecha.. Szkoda gościa :/
Zdrowia Rafa!
0
Do 450zł
0
Poleci ktoś jakieś buty na wiosne i lato? Najlepiej z Adidasa albo Nike. Coś typu lifestyle, fluxy itp :D Szukam, szukam i średniawa trochę.
6
Dodałbym jeszcze to okienko z PSG :)
0
Andres Maestro Iniesta! :D
0
Dajcie stream'a do meczu bo ja zaraz czegoś dostanę, proszę.
0
Takie granie mogę oglądać cały czas :D Coś pięknego.