La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1145 Culés

2

Tomasz Ćwiąkała i Marcin Pawłowski, będą komentować jutrzejsze derby Madrytu, natomiast mecz Barcelony najprawdopodobniej Święcicki z Gazdą.@twitter

0

@sewciu50 Gitara, najważniejsze że nie Mirosławski :)

4

@marcinK0000 Wolałbym odwrotną obsadę, bez tego Święcickiego.

konto usunięte

0

@kuba1624 Święcicki to zdecydowanie najlepszy komentator Eleven. Bardzo przyjemnie słucha się go, gdy komentuje spotkania Barcy mimo tych wypisów na twitterze. Świetny głoś i masa anegdot.

konto usunięte

0

@sewciu50 Ja myślałem, że Swięcicki po tym twitterowym skandalu już nie skomentuje meczu Barcy.

0

@kuba1624 Nie ma co narzekać na tych komentatorów Eleven widać ,że czytają LR. Schejtujemy wszystkich i nie będzie miał kto komentować i przestaną pokazywać Barce xd

1

@fecebok1234567 Nie lubie go i tyle.

konto usunięte

0

@kuba1624 Rozumiem :) Ja na przykład lubię słuchać Mirosławskiego w przeciwieństwie do znacznej większości tej stronki :)

konto usunięte

0

@MaTt_BarcaFan A co zrobił na TT?

0

@fecebok1234567 Jego też nie lubię, po prostu za ich słowa na temat Barcy. ;)

konto usunięte

0

@MaTt_BarcaFan A co zrobił ?

konto usunięte

1

@krzychu1526 Obrażał Barce po remontadzie z PSG i wyszło wtedy z niego najgorsze hala dziecko.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?