29 kwietnia 2017, 17:54
0
Parejoooooooooooooooooo
29 kwietnia 2017, 17:50
Komentarz usunięty przez użytkownika
29 kwietnia 2017, 17:49
Dostał kartkę..
29 kwietnia 2017, 17:40
2
"Tym strzałem postraszył gołębie na stadionie" ~ Marcelo.
29 kwietnia 2017, 17:28
Hhahahahahahahaahhahaahah
29 kwietnia 2017, 17:15
Żeby ten człowiek jeszcze rewelacyjnie grał.. A te chwalenie na siłę mnie tak drażni że bania mała.. xd
29 kwietnia 2017, 16:42
Można wyłączyć.
29 kwietnia 2017, 16:16
Jeszcze te madrycka mierda sędziuje.. xdd
27 kwietnia 2017, 22:54
Mecz nudny jak flaki z olejem.. Aż żałuję że nie obejrzałem Sevilla vs Celta.. :P
27 kwietnia 2017, 19:20
Messi, Iniesta, Xavi, Puyol, Ronaldinho, Neymar, Pique, Suarez, Busquets.. Pięciu za mało żeby wymienić w moim przypadku.. :D
27 kwietnia 2017, 19:19
26 kwietnia 2017, 21:31
Widziałem już wszystko :D
26 kwietnia 2017, 21:12
1
Pacoooooooooooo! :DDD
26 kwietnia 2017, 21:08
8
Ładnie Alena szybkościowo wygląda teraz :D
26 kwietnia 2017, 20:56
3
26 kwietnia 2017, 20:55
26 kwietnia 2017, 20:54
Mascheranooooo! Kocham cię hahahah :DDDD
26 kwietnia 2017, 20:50
5
Proszę państwa to może być historyczna chwila! Alena zmienia Leo! :D
26 kwietnia 2017, 20:44
Czasami mam wrażenie że Pique mógłby spokojnie grać na 9 :D
26 kwietnia 2017, 20:43
Gomes XDD
26 kwietnia 2017, 20:38
Nie "xDDDD" tylko tak.. Gdyby nie zabawa na stojąco Busiego to żadnego wolnego by nie było. Gramy z najsłabszą drużyną w lidze u siebie..
26 kwietnia 2017, 20:34
Wstyd.
26 kwietnia 2017, 20:04
6
Alena w drugiej połowie na boisko, jak nie dzisiaj to już nigdy w tym sezonie :/
26 kwietnia 2017, 20:00
Gomeeeess! :DDD
26 kwietnia 2017, 18:31
Leo miej swój dzień.. :v
24 kwietnia 2017, 00:50
Śmieszy mnie to powracanie do meczu z PSG :D
23 kwietnia 2017, 22:12
Suarez kur..
23 kwietnia 2017, 20:59
Jak ja kur nie znoszę tego Casemiro..
23 kwietnia 2017, 20:55
Ja zaraz czegoś dostanę z tymi stream'ami..
23 kwietnia 2017, 19:27
Czy na player.pl jest opcja płatności poprzez sms'a?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Parejoooooooooooooooooo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dostał kartkę..
2
"Tym strzałem postraszył gołębie na stadionie" ~ Marcelo.
0
Hhahahahahahahaahhahaahah
2
Żeby ten człowiek jeszcze rewelacyjnie grał.. A te chwalenie na siłę mnie tak drażni że bania mała.. xd
0
Można wyłączyć.
2
Jeszcze te madrycka mierda sędziuje.. xdd
2
Mecz nudny jak flaki z olejem.. Aż żałuję że nie obejrzałem Sevilla vs Celta.. :P
0
Messi, Iniesta, Xavi, Puyol, Ronaldinho, Neymar, Pique, Suarez, Busquets.. Pięciu za mało żeby wymienić w moim przypadku.. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Widziałem już wszystko :D
1
Pacoooooooooooo! :DDD
8
Ładnie Alena szybkościowo wygląda teraz :D
3
Widziałem już wszystko :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mascheranooooo! Kocham cię hahahah :DDDD
5
Proszę państwa to może być historyczna chwila! Alena zmienia Leo! :D
0
Czasami mam wrażenie że Pique mógłby spokojnie grać na 9 :D
0
Gomes XDD
0
Nie "xDDDD" tylko tak.. Gdyby nie zabawa na stojąco Busiego to żadnego wolnego by nie było. Gramy z najsłabszą drużyną w lidze u siebie..
0
Wstyd.
6
Alena w drugiej połowie na boisko, jak nie dzisiaj to już nigdy w tym sezonie :/
1
Gomeeeess! :DDD
0
Leo miej swój dzień.. :v
0
Śmieszy mnie to powracanie do meczu z PSG :D
0
Suarez kur..
0
Jak ja kur nie znoszę tego Casemiro..
1
Ja zaraz czegoś dostanę z tymi stream'ami..
3
Czy na player.pl jest opcja płatności poprzez sms'a?