La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 926 Culés

konto usunięte

12

4

@Tomsoon Drągowski jest rezerwowym bramkarzem.

1

@Tomsoon Szkoda że Neonapolitańczycy nie zagrają :D
Ale kibicujemy naszym :D

konto usunięte

1

@Tomsoon Frankowskiego nam odmłodzili widzę :). Chociaż według mnie na ataku by się lepiej sprawdził. W końcu to łowca bramek jest.

0

@Tomsoon Teraz porównajcie sobie taki skład Hiszpanii do Polski.. :PP

3

@Tomsoon Ja czytałem, że w bramce ma grać Wrąbel a za Stepinskim Piątek.

konto usunięte

0

@Tomsoon Lipski...
Jaga mogłaby go zgarnąć. Przyda się ktoś taki na ławkę.

konto usunięte

0

@LinekPark Tak, młody koleś z karta w ręku, pójdzie siedzieć na ławce w Jagielloni. Zwłaszcza z umiejętnościami na pierwszy skład w 80% klubów w ekstraklasie. Brawo za logike

konto usunięte

0

@morrison77 Tam cały czas jest rotacja, grałby sporo. W przypadku odejścia Vasyla pierwszy skład. Po prostu lubię grę Jagi i kibicuję im od czasów Grosika, więc normalne, że widziałbym chętnie wzmocnienia.

konto usunięte

1

@LinekPark W zyciu by nie chcial nawet na rotacje. Rozumiem grac rotacje w Bundeslidze ale nie w Jagiellonii.... on jesli pojdzie do ekstraklasy to tylko na pierwszy sklad. Vasiliev ma kontrakt do lata. Raczej wiadomo że odejdzie więc nie widzę nikogo kto by lipskiemu mógł zagrozić pierwszy skład. Pomimo że ich kibicem nie jestem, to chętnie bym go tam zobaczył, bo w zadnyn innym z pierwszej 4 by nie grał

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?