1

Ma ktoś screen'a do tej jego wypowiedzi? Bo kurde już widzę bana wyłapał a za późno zobaczyłem ;D

13

Czy tylko ja nie ogarniam tego krytykowania sędziego? Dla mnie karny na Suarezie był, kontakt oczywisty, Navas wszedł prostą nogą w piszczel Suareza. Co do Ronaldo, żółta za zdjęcie koszulki, normalna sprawa i druga żółta za ewidentną symulkę.. Oczywiście to moje zdanie, wynika to z ponownego obejrzenia tych sytuacji na spokojnie teraz po meczu.

22

Paulinho już w drodze Busi, nie dygaj.

1

Najgorsze jest że pierwszy raz od nie wiem kiedy nie jest mi nawet smutno po porażce w klasyku ;D

8

A może Neymar już wiedział co się święci? XD

2

Ludzie o ch*j wam chodzi z tym całym drukowaniem? Czerwona dla Grzmota niesłuszna bo nie rozumiem?

1

Hahhahahahahahahaha

1

Hahahaha co za typ XDDDDDDD

1

Brawo! Ludzie, był kontakt, wykorzystał to, sędzia się spokojnie z tego by wybronił ;)

0

Leo BŁAGAM!

0

Hahahahahaha

0

Ja pierrr...

8

Ten to kurw już chyba z 50 raz próbuje tą przewrotkę i się ośmiesza za każdym razem XD

2

Pięknie, wchodzi Sergi, jeszcze Nelson i jazda.

0

Messi weź je*nij brameczke jakąś bo jak nie ty to nikt..

0

Kur, jeszcze tego teraz oglądać..

2

Deulofeu.. Weź ty już spierr do szatni.. XD

3

Roberto i Semedo muszą wejść na boisko, szczególnie ten drugi którego gra w obronie jest niewiele lepsza od mojej xd
Do tego zapewne teraz wejdzie Grzmot i może być jeszcze gorzej.

0

Deulofeu to się wdał chociaż w jakiś jeden drybling czy wszystko podaje do najbliższego albo mocno wzdłuż pola karnego? ;p

0

Daj ktoś link do meczu bo pie*dolca zaraz dostanę..

1

Jego gra w obronie to kabaret.

0

Dobrze żeś przypomniał, muszę wachę zatankować xd

0

Nie dość że Paulinho, to mi strona STS'u nie działa i nie wiem czy coś się zbugowało u mnie ale nie mogę kodu dostać..

0

Co za łeb XD

39

Jedno jest pewne, jak zobaczę gdzieś oficjalke z tym całym Paulinho to bana mam bankowego.

0

Dzięki mordeczko :D

1

Z jednej strony szanuję jak i nie szanuje. Gościowi widać że naprawdę zależy do nas przyjść, zaś względem BVB zachowuje się jak rozkapryszony gówniarz ;/

0

Ktoś jakiś fajny, ciekawy film z kategorii sportu poleci? Właśnie obejrzałem takie jak- "Creed", "Do utraty sił", "Niezłomny", "Trener", "Boyka: Undisputed IV" także one odpadają ;D

24

Rivaldo mogłeś sobie darować z tym Paulinho, nie pomagasz xd

0

No i wszystko, skończmy o nim najlepiej tym newsem temat ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?