Czy tylko ja nie ogarniam tego krytykowania sędziego? Dla mnie karny na Suarezie był, kontakt oczywisty, Navas wszedł prostą nogą w piszczel Suareza. Co do Ronaldo, żółta za zdjęcie koszulki, normalna sprawa i druga żółta za ewidentną symulkę.. Oczywiście to moje zdanie, wynika to z ponownego obejrzenia tych sytuacji na spokojnie teraz po meczu.
Roberto i Semedo muszą wejść na boisko, szczególnie ten drugi którego gra w obronie jest niewiele lepsza od mojej xd
Do tego zapewne teraz wejdzie Grzmot i może być jeszcze gorzej.
Z jednej strony szanuję jak i nie szanuje. Gościowi widać że naprawdę zależy do nas przyjść, zaś względem BVB zachowuje się jak rozkapryszony gówniarz ;/
Ktoś jakiś fajny, ciekawy film z kategorii sportu poleci? Właśnie obejrzałem takie jak- "Creed", "Do utraty sił", "Niezłomny", "Trener", "Boyka: Undisputed IV" także one odpadają ;D
1
Ma ktoś screen'a do tej jego wypowiedzi? Bo kurde już widzę bana wyłapał a za późno zobaczyłem ;D
13
Czy tylko ja nie ogarniam tego krytykowania sędziego? Dla mnie karny na Suarezie był, kontakt oczywisty, Navas wszedł prostą nogą w piszczel Suareza. Co do Ronaldo, żółta za zdjęcie koszulki, normalna sprawa i druga żółta za ewidentną symulkę.. Oczywiście to moje zdanie, wynika to z ponownego obejrzenia tych sytuacji na spokojnie teraz po meczu.
22
Paulinho już w drodze Busi, nie dygaj.
1
Najgorsze jest że pierwszy raz od nie wiem kiedy nie jest mi nawet smutno po porażce w klasyku ;D
8
A może Neymar już wiedział co się święci? XD
2
Ludzie o ch*j wam chodzi z tym całym drukowaniem? Czerwona dla Grzmota niesłuszna bo nie rozumiem?
1
Hahhahahahahahahaha
1
Hahahaha co za typ XDDDDDDD
1
Brawo! Ludzie, był kontakt, wykorzystał to, sędzia się spokojnie z tego by wybronił ;)
0
Leo BŁAGAM!
0
Hahahahahaha
0
Ja pierrr...
8
Ten to kurw już chyba z 50 raz próbuje tą przewrotkę i się ośmiesza za każdym razem XD
2
Pięknie, wchodzi Sergi, jeszcze Nelson i jazda.
0
Messi weź je*nij brameczke jakąś bo jak nie ty to nikt..
0
Kur, jeszcze tego teraz oglądać..
2
Deulofeu.. Weź ty już spierr do szatni.. XD
3
Roberto i Semedo muszą wejść na boisko, szczególnie ten drugi którego gra w obronie jest niewiele lepsza od mojej xd
Do tego zapewne teraz wejdzie Grzmot i może być jeszcze gorzej.
0
Deulofeu to się wdał chociaż w jakiś jeden drybling czy wszystko podaje do najbliższego albo mocno wzdłuż pola karnego? ;p
0
Daj ktoś link do meczu bo pie*dolca zaraz dostanę..
1
Jego gra w obronie to kabaret.
0
Dobrze żeś przypomniał, muszę wachę zatankować xd
0
Nie dość że Paulinho, to mi strona STS'u nie działa i nie wiem czy coś się zbugowało u mnie ale nie mogę kodu dostać..
0
Co za łeb XD
39
Jedno jest pewne, jak zobaczę gdzieś oficjalke z tym całym Paulinho to bana mam bankowego.
0
Dzięki mordeczko :D
1
Z jednej strony szanuję jak i nie szanuje. Gościowi widać że naprawdę zależy do nas przyjść, zaś względem BVB zachowuje się jak rozkapryszony gówniarz ;/
0
Ktoś jakiś fajny, ciekawy film z kategorii sportu poleci? Właśnie obejrzałem takie jak- "Creed", "Do utraty sił", "Niezłomny", "Trener", "Boyka: Undisputed IV" także one odpadają ;D
24
Rivaldo mogłeś sobie darować z tym Paulinho, nie pomagasz xd
0
No i wszystko, skończmy o nim najlepiej tym newsem temat ;)