2

Zaraz nadejdzie moment gdy hala wojownicy się zlecą i będą dokładnym okiem wyszukiwać jakiś kontaktów z piłką żeby skleić jakiś filmik i mieć ubaw :DD

9

Dembele co wejście za*ebał XDDDDDDDDD

1

Boże ile można słuchać tego zbędnego pierr.. Gdzie on jest.. xd

0

Co to za dyzio? hah

0

Siemanko, prosiłbym o pomoc. Mianowicie jak nigdy mam problem ze znalezieniem sobie jakieś w miarę fajnych butów, zwłaszcza że niedługo powrót do fantastycznej szkoły.. Od jakiś dwóch latach mam wrażenie że nic nowego nie ma w internecie i jest w kółko to samo ;/ Jak ktoś się tam miej więcej interesuje albo mógłby zaproponować jakieś byłbym wdzięczny ;) Głownie chodzi o jakieś z Adidasa, Nike, New Balance, Asics. Cena do 500zł ;)

13

Do końca roku spokojnie wyprzedzi Mullera ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Dobra wróciłem do domu, czekamy do 5:00/6:00 :v

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Czyli pora nastawić budzik ;d

0

O której walczy McGregor z Mayweather'em?

0

Wchodzi Paulinho! :D

0

Fatum.. xd

0

Wchodzi Denis, nareszcie :D

0

Dawaj Erni Pauline na boisko! :D

0

Pięknie :D Spokój będzie teraz, czekamy na hattricka :D

0

Ma ktoś jakiegoś stream'a bez zacinania i opóźnienia? Może być po angielsku nawet, nie ma problemu ;)

0

350 gol Leo w La Lidze stał się faktem! :D

0

Gooooooooooooooool! :DDD

1

Kur, jaki autobus.. Nienawidzę tego xd

3

Kur, w wieku 10 lat miałem silniejsze strzały od tych co nasi dzisiaj prezentują.. xd

0

Dokładnie tak samo to widzę..

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Umtiti to chyba na siłce non stop siedzi, dzik zdrowy :D

2

Busquets XDDDDDDDDDD

3

Uwielbiam oglądać Inieste z piłką przy nodze :D

1

Andres co piłeczka :D

4

Tak swoją drogą za moment Pique wybiegnie w koszulce Barcelony na murawę po raz 400'setny! :D

3


Polecam brameczkę BigSama :D

1

I oczywiście brak El Pistolero ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?