Siemanko, prosiłbym o pomoc. Mianowicie jak nigdy mam problem ze znalezieniem sobie jakieś w miarę fajnych butów, zwłaszcza że niedługo powrót do fantastycznej szkoły.. Od jakiś dwóch latach mam wrażenie że nic nowego nie ma w internecie i jest w kółko to samo ;/ Jak ktoś się tam miej więcej interesuje albo mógłby zaproponować jakieś byłbym wdzięczny ;) Głownie chodzi o jakieś z Adidasa, Nike, New Balance, Asics. Cena do 500zł ;)
2
Zaraz nadejdzie moment gdy hala wojownicy się zlecą i będą dokładnym okiem wyszukiwać jakiś kontaktów z piłką żeby skleić jakiś filmik i mieć ubaw :DD
9
Dembele co wejście za*ebał XDDDDDDDDD
1
Boże ile można słuchać tego zbędnego pierr.. Gdzie on jest.. xd
0
Co to za dyzio? hah
0
Siemanko, prosiłbym o pomoc. Mianowicie jak nigdy mam problem ze znalezieniem sobie jakieś w miarę fajnych butów, zwłaszcza że niedługo powrót do fantastycznej szkoły.. Od jakiś dwóch latach mam wrażenie że nic nowego nie ma w internecie i jest w kółko to samo ;/ Jak ktoś się tam miej więcej interesuje albo mógłby zaproponować jakieś byłbym wdzięczny ;) Głownie chodzi o jakieś z Adidasa, Nike, New Balance, Asics. Cena do 500zł ;)
13
Do końca roku spokojnie wyprzedzi Mullera ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Dobra wróciłem do domu, czekamy do 5:00/6:00 :v
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czyli pora nastawić budzik ;d
0
O której walczy McGregor z Mayweather'em?
0
Wchodzi Paulinho! :D
0
Fatum.. xd
0
Wchodzi Denis, nareszcie :D
0
Dawaj Erni Pauline na boisko! :D
0
Pięknie :D Spokój będzie teraz, czekamy na hattricka :D
0
Ma ktoś jakiegoś stream'a bez zacinania i opóźnienia? Może być po angielsku nawet, nie ma problemu ;)
0
350 gol Leo w La Lidze stał się faktem! :D
0
Gooooooooooooooool! :DDD
1
Kur, jaki autobus.. Nienawidzę tego xd
3
Kur, w wieku 10 lat miałem silniejsze strzały od tych co nasi dzisiaj prezentują.. xd
0
Dokładnie tak samo to widzę..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Umtiti to chyba na siłce non stop siedzi, dzik zdrowy :D
2
Busquets XDDDDDDDDDD
3
Uwielbiam oglądać Inieste z piłką przy nodze :D
1
Andres co piłeczka :D
4
Tak swoją drogą za moment Pique wybiegnie w koszulce Barcelony na murawę po raz 400'setny! :D
3
Polecam brameczkę BigSama :D
1
I oczywiście brak El Pistolero ;)