6 września 2017, 16:27
87
Prawo paskala :D
5 września 2017, 18:40
0
Potwierdzam, Fortuna jest świetna ;)
5 września 2017, 15:17
49
Rok maturalny zaczął się świetnie, nazadawali pracy domowej jakby to jakiś konkurs był kto więcej.. xd
4 września 2017, 23:37
5
Podejrzewam że dla samego Pique te całe gwizdy latają koło czterech liter :v
4 września 2017, 23:02
A body?
4 września 2017, 22:26
Hahah co tam było XDD
4 września 2017, 22:17
41
Glik: "Ku*wa" Hajto: "Nie powiem co powiedział" Borek brecha XDDD
4 września 2017, 22:15
1
Parodia.
4 września 2017, 21:40
Szanuję :D
4 września 2017, 21:27
18
"Słyszał?" XDDDDD
4 września 2017, 21:26
Komentarz usunięty przez użytkownika
4 września 2017, 21:25
Hajto kurw jaki cwaniak, nic wielkiego przecież Fabian teraz nie zrobił XD
4 września 2017, 21:23
Cały Milik XDDD
4 września 2017, 21:20
Ktoś liczy ile Zieliński dokonał już strat? :v
4 września 2017, 21:17
A te wrzutki Grosika zaczynają irytować.. ;/
4 września 2017, 21:11
7
Co ten Hajto pierr.. Jak mogli szybciej zagrać jak sędzia ewidentnie powiedział ze gramy na gwizdek.. XD
4 września 2017, 21:08
XD
4 września 2017, 20:56
Gooooooooooooooooooooooooool! :DDD
4 września 2017, 20:25
Ludzie nie wrzucajcie postów w którym piszecie "Don Balon" bo sama nazwa tego czegoś już kompromituje.. XD
4 września 2017, 20:18
13
No no, worek piłek i mnie nie ma :v
4 września 2017, 20:17
Haha :D
4 września 2017, 20:14
32
A co, pochwalę się xd Co wolniaczka dzisiaj na meczu strzeliłem z 35m to moje :D "Życziówa" XD
4 września 2017, 20:10
4
Szkoda chłopa, zwłaszcza że nie tak dawno przeszedł do Las Palmas ;/
4 września 2017, 16:45
Za Mąkę Góralski i jazda!
4 września 2017, 16:43
Ja bym chciał taki: Szczęsny Rybus-Kamiński-Glik-Piszczek Grosik-Zieliński-Linetty/Góralski-Błaszczu/Makuszewski Lewy-Milik
4 września 2017, 16:37
3
Jest o tym artykuł..
4 września 2017, 15:58
Myślę jednak że większe znaczenie ma tu koniec okienka transferowego ;)
4 września 2017, 15:31
2 września 2017, 03:44
No czyli jak myślałem, te gamonie nikogo nie sprowadzili.. XD Dobrze że się skończyło już to okienko, koniec z tymi wszystkimi plotami. Dobranoc.
1 września 2017, 18:10
12
Ile bym dał żeby wróciła Barca Guardioli i Laporty..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
87
Prawo paskala :D
0
Potwierdzam, Fortuna jest świetna ;)
49
Rok maturalny zaczął się świetnie, nazadawali pracy domowej jakby to jakiś konkurs był kto więcej.. xd
5
Podejrzewam że dla samego Pique te całe gwizdy latają koło czterech liter :v
0
A body?
0
Hahah co tam było XDD
41
Glik: "Ku*wa"
Hajto: "Nie powiem co powiedział"
Borek brecha XDDD
1
Parodia.
0
Szanuję :D
18
"Słyszał?" XDDDDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Hajto kurw jaki cwaniak, nic wielkiego przecież Fabian teraz nie zrobił XD
0
Cały Milik XDDD
0
Ktoś liczy ile Zieliński dokonał już strat? :v
0
A te wrzutki Grosika zaczynają irytować.. ;/
7
Co ten Hajto pierr.. Jak mogli szybciej zagrać jak sędzia ewidentnie powiedział ze gramy na gwizdek.. XD
0
XD
0
Gooooooooooooooooooooooooool! :DDD
1
Ludzie nie wrzucajcie postów w którym piszecie "Don Balon" bo sama nazwa tego czegoś już kompromituje.. XD
13
No no, worek piłek i mnie nie ma :v
0
Haha :D
32
A co, pochwalę się xd
Co wolniaczka dzisiaj na meczu strzeliłem z 35m to moje :D "Życziówa" XD
4
Szkoda chłopa, zwłaszcza że nie tak dawno przeszedł do Las Palmas ;/
0
Za Mąkę Góralski i jazda!
7
Ja bym chciał taki:
Szczęsny
Rybus-Kamiński-Glik-Piszczek
Grosik-Zieliński-Linetty/Góralski-Błaszczu/Makuszewski
Lewy-Milik
3
Jest o tym artykuł..
3
Myślę jednak że większe znaczenie ma tu koniec okienka transferowego ;)
5
Polecam świeżutkie wideo z udziałem Davida Villi jeszcze czasów gry w Barcelonie :D Jeden z lepszych którzy byli wtedy w ekipie Pepa, prawdopodobnie najlepiej grający zespół w historii :D
3
No czyli jak myślałem, te gamonie nikogo nie sprowadzili.. XD
Dobrze że się skończyło już to okienko, koniec z tymi wszystkimi plotami. Dobranoc.
12
Ile bym dał żeby wróciła Barca Guardioli i Laporty..