87

Prawo paskala :D

0

Potwierdzam, Fortuna jest świetna ;)

49

Rok maturalny zaczął się świetnie, nazadawali pracy domowej jakby to jakiś konkurs był kto więcej.. xd

5

Podejrzewam że dla samego Pique te całe gwizdy latają koło czterech liter :v

0

A body?

0

Hahah co tam było XDD

41

Glik: "Ku*wa"
Hajto: "Nie powiem co powiedział"
Borek brecha XDDD

1

Parodia.

0

Szanuję :D

18

"Słyszał?" XDDDDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hajto kurw jaki cwaniak, nic wielkiego przecież Fabian teraz nie zrobił XD

0

Cały Milik XDDD

0

Ktoś liczy ile Zieliński dokonał już strat? :v

0

A te wrzutki Grosika zaczynają irytować.. ;/

7

Co ten Hajto pierr.. Jak mogli szybciej zagrać jak sędzia ewidentnie powiedział ze gramy na gwizdek.. XD

0

XD

0

Gooooooooooooooooooooooooool! :DDD

1

Ludzie nie wrzucajcie postów w którym piszecie "Don Balon" bo sama nazwa tego czegoś już kompromituje.. XD

13

No no, worek piłek i mnie nie ma :v

0

Haha :D

32

A co, pochwalę się xd
Co wolniaczka dzisiaj na meczu strzeliłem z 35m to moje :D "Życziówa" XD

4

Szkoda chłopa, zwłaszcza że nie tak dawno przeszedł do Las Palmas ;/

0

Za Mąkę Góralski i jazda!

7

Ja bym chciał taki:
Szczęsny
Rybus-Kamiński-Glik-Piszczek
Grosik-Zieliński-Linetty/Góralski-Błaszczu/Makuszewski
Lewy-Milik

3

Jest o tym artykuł..

3

Myślę jednak że większe znaczenie ma tu koniec okienka transferowego ;)

5


Polecam świeżutkie wideo z udziałem Davida Villi jeszcze czasów gry w Barcelonie :D Jeden z lepszych którzy byli wtedy w ekipie Pepa, prawdopodobnie najlepiej grający zespół w historii :D

3

No czyli jak myślałem, te gamonie nikogo nie sprowadzili.. XD
Dobrze że się skończyło już to okienko, koniec z tymi wszystkimi plotami. Dobranoc.

12

Ile bym dał żeby wróciła Barca Guardioli i Laporty..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?