Oglądacie na YT w na kanale Przeglądu Sportowego La Liga Loca? Ten cały Piechota tak irytuje że to jest niepojęte, z japuli widać że madridista od siedmiu boleści, non stop się spuszcza nad Realem i Ronaldo..
A ja osobiście właśnie mam o to ból dupy bo za przeproszeniem strasznie mnie wkurr te na siłę robienie z Ronaldo gracza na równi z Messim. Gość nie miał, nie ma i nigdy nie będzie miał podjazdu do Leo i taka jest prawda.
Błagam.. Gdzie ten Real do Barcy Guardioli.. Barca Pepa grała najpiękniejszą piłkę w historii. A Real? Wrzuta, wrzuta, Ramos, karny, Ronaldo, szczęście i klaszczący Zidane przy linii cały mecz.. :P
Zgaduje że trening trwa około 1,5/2h. Widzimy tylko dziadka bo nikt normalny nie chciałby pokazywać co trener szykuje na najbliższy mecz. Chodzi tu o stałe fragmenty, wyprowadzenie piłki, gra w środku pola itp.
0
Ma ktoś te zdjęcie w większej rozdzielczości? Na tło pulpitu bym ustawił bo kozak :D Z góry wielkie dzięki ;)
1
Oglądacie na YT w na kanale Przeglądu Sportowego La Liga Loca? Ten cały Piechota tak irytuje że to jest niepojęte, z japuli widać że madridista od siedmiu boleści, non stop się spuszcza nad Realem i Ronaldo..
0
Brak Semedo to jakiś żart. Do tego zapewne zagra z Roberto na PO gdzie gość się tylko marnuje..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
31
A ja osobiście właśnie mam o to ból dupy bo za przeproszeniem strasznie mnie wkurr te na siłę robienie z Ronaldo gracza na równi z Messim. Gość nie miał, nie ma i nigdy nie będzie miał podjazdu do Leo i taka jest prawda.
0
Nicea też widzę ładnie daje d*py :v
Edit: Odrabiają 1:2 :D
4
Chyba ostatni raz postawiłem na APOEL. Ostatnio na nich postawiłem to jako jedyni mi zwalili kupon, teraz też się zanosi na to że nie wygrają..
0
Atleti 2:2 Sevilla
Deportivo 0:2 Real
Girona 0:3 Barca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Myślę że wygra bramka Giroud albo Mandzukić'ia. Ja osobiście chciałbym żeby wygrał Mboula :D
90
Błagam.. Gdzie ten Real do Barcy Guardioli.. Barca Pepa grała najpiękniejszą piłkę w historii. A Real? Wrzuta, wrzuta, Ramos, karny, Ronaldo, szczęście i klaszczący Zidane przy linii cały mecz.. :P
2
MATS
Semedo-Masche-Umtiti-Alba
Roberto-Sergio-Iniesta
Messi-Suarez-Denis
1
I tak wygra tą śmieszną nagrodę Ronaldo. Najlepszy trener - Zidane, najlepszy bramkarz - Buffon, najlepsza piłkarka - Lieke Mertens. Dziękuję, żegnam.
1
Akcja za akcje, także nie najgorzej ;)
0
Śmiem stwierdzić że w tym momencie obaj są najlepsi na swoich pozycjach ;)
0
Co meczyk się zapowiada w weekendzik - Atleti vs Sevilla :D
1
Człowiek odpala meczyk Villarreal vs Espanyol bo się nudzi, a tu akurat przerwa..
0
Leci na tło FB :D
28
Jezu jak ja nienawidzę takich głupio-mądrych komentarzy.. Ciesz się chwilą gościu a nie.
5
Niech te Juve nie odwali lipy i wciśnie tą bramkę bo w tym momencie tylko oni mi psują kupon xd
0
Ja dałem 12 także nie najgorzej :D
1
Jak Hoffenheim drugi raz z rzędu zwali mi kupon to je*ne.. :P
1
Idol piłkarski od małego :D Wiek już ma ale tego się nie zapomina :D
0
Zgaduje że trening trwa około 1,5/2h. Widzimy tylko dziadka bo nikt normalny nie chciałby pokazywać co trener szykuje na najbliższy mecz. Chodzi tu o stałe fragmenty, wyprowadzenie piłki, gra w środku pola itp.
0
Piękna akcja Valencii 5:0 :D
0
A ta Malaga jest cienka.. :v
0
Jakbym siebie czytał haha :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
meczyki.pl --> sportlive.tv
57
Dobrze, niech się kłócą. Oby tak dalej :)