0

Ma ktoś te zdjęcie w większej rozdzielczości? Na tło pulpitu bym ustawił bo kozak :D Z góry wielkie dzięki ;)

1

Oglądacie na YT w na kanale Przeglądu Sportowego La Liga Loca? Ten cały Piechota tak irytuje że to jest niepojęte, z japuli widać że madridista od siedmiu boleści, non stop się spuszcza nad Realem i Ronaldo..

0

Brak Semedo to jakiś żart. Do tego zapewne zagra z Roberto na PO gdzie gość się tylko marnuje..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

A ja osobiście właśnie mam o to ból dupy bo za przeproszeniem strasznie mnie wkurr te na siłę robienie z Ronaldo gracza na równi z Messim. Gość nie miał, nie ma i nigdy nie będzie miał podjazdu do Leo i taka jest prawda.

0

Nicea też widzę ładnie daje d*py :v
Edit: Odrabiają 1:2 :D

4

Chyba ostatni raz postawiłem na APOEL. Ostatnio na nich postawiłem to jako jedyni mi zwalili kupon, teraz też się zanosi na to że nie wygrają..

0

Atleti 2:2 Sevilla
Deportivo 0:2 Real
Girona 0:3 Barca

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Myślę że wygra bramka Giroud albo Mandzukić'ia. Ja osobiście chciałbym żeby wygrał Mboula :D

90

Błagam.. Gdzie ten Real do Barcy Guardioli.. Barca Pepa grała najpiękniejszą piłkę w historii. A Real? Wrzuta, wrzuta, Ramos, karny, Ronaldo, szczęście i klaszczący Zidane przy linii cały mecz.. :P

2

MATS
Semedo-Masche-Umtiti-Alba
Roberto-Sergio-Iniesta
Messi-Suarez-Denis

1

I tak wygra tą śmieszną nagrodę Ronaldo. Najlepszy trener - Zidane, najlepszy bramkarz - Buffon, najlepsza piłkarka - Lieke Mertens. Dziękuję, żegnam.

1

Akcja za akcje, także nie najgorzej ;)

0

Śmiem stwierdzić że w tym momencie obaj są najlepsi na swoich pozycjach ;)

0

Co meczyk się zapowiada w weekendzik - Atleti vs Sevilla :D

1

Człowiek odpala meczyk Villarreal vs Espanyol bo się nudzi, a tu akurat przerwa..

0

Leci na tło FB :D

28

Jezu jak ja nienawidzę takich głupio-mądrych komentarzy.. Ciesz się chwilą gościu a nie.

5

Niech te Juve nie odwali lipy i wciśnie tą bramkę bo w tym momencie tylko oni mi psują kupon xd

0

Ja dałem 12 także nie najgorzej :D

1

Jak Hoffenheim drugi raz z rzędu zwali mi kupon to je*ne.. :P

1

Idol piłkarski od małego :D Wiek już ma ale tego się nie zapomina :D

0

Zgaduje że trening trwa około 1,5/2h. Widzimy tylko dziadka bo nikt normalny nie chciałby pokazywać co trener szykuje na najbliższy mecz. Chodzi tu o stałe fragmenty, wyprowadzenie piłki, gra w środku pola itp.

0

Piękna akcja Valencii 5:0 :D

0

A ta Malaga jest cienka.. :v

0

Jakbym siebie czytał haha :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

meczyki.pl --> sportlive.tv

57

Dobrze, niech się kłócą. Oby tak dalej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?