Ten Gomes to jest chyba jakiś nieśmieszny żart.. xd
Gość jest cienki jak sik pająka, na tych rzeźników idealnie wpasowałby się Paulinho. Do tego szkoda Roberto i Denisa ;/
Polecam mecz City który zaraz się zacznie, może parę brameczek wpaść ;)
Nie zdziwię się jak będzie to lepszy mecz od "hitu kolejki" Liverpool vs Man United :D
Piszcie co chcecie, ale ja mam zamiar obejrzeć w końcu normalnie mecz Barcy w tv od dłuższego czasu. Do tego bez zacinania, opóźnienia itp. Zwłaszcza że jest taka okazja. Także do roboty panie i panowie i głosujemy :v
Klasycznie jak to u mnie miałem nastawić budzik i wstać na mecz Argentyny. Oczywiście nie wstałem, minął mnie taki mecz Leo ehh :D
Pierwsze co zrobiłem wchodzę na FlashScore'a, patrzę Messi hattrick - mówię kur piłkarski Bóg.. :D
Powtórzę się ale no nigdy nie pojmę że są ludzie na tym świecie którzy stawiają tego Ronaldo obok Leo, a co najlepsze nawet i wyżej. Parodia, miłego dnia życzę ;)
0
Mats klasa.. :D
2
Busi co spokój :D
3
Toć tam wszyscy od mierdy są.. :P
0
Jakie to by było piękne jakby grał tak jak w reklamie :D
2
Ten Gomes to jest chyba jakiś nieśmieszny żart.. xd
Gość jest cienki jak sik pająka, na tych rzeźników idealnie wpasowałby się Paulinho. Do tego szkoda Roberto i Denisa ;/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
^Oczywiście że tak.. Swoją drogą żałuję do tej pory że go nie podkupiliśmy :/
0
Polecam mecz City który zaraz się zacznie, może parę brameczek wpaść ;)
Nie zdziwię się jak będzie to lepszy mecz od "hitu kolejki" Liverpool vs Man United :D
0
Ja na szczęście zamuliłem i nie obstawiłem tych meczy, a miałbym już po kuponie :D
34
Dawać mi tego Cou w styczniu raz, dwa :D
0
To Lukaku gra? ;o :v
0
De Gea :O
0
Brawo Besiktas kuźwa..
2
Erni ty śmieszku.. :v
2
Nie wiem czemu ale gość tak na mnie działa że z chęcią kontrolnego bym mu sprawił, może zacząłby myśleć :P
31
Martial to kot tylko musi być pod grą, jak jest szansa to brać i się nie zastanawiać ;)
0
Piłkarski wzór :D
1
Poważnie Getafe vs Real..? Przecież tam lekka piątka wleci i do domu.. :P
0
I tak się nigdy nawet do niego nie zbliży.. :P
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Poważnie aż tak ci na tym zależy? :p
0
Toć to logiczne.
7
Piszcie co chcecie, ale ja mam zamiar obejrzeć w końcu normalnie mecz Barcy w tv od dłuższego czasu. Do tego bez zacinania, opóźnienia itp. Zwłaszcza że jest taka okazja. Także do roboty panie i panowie i głosujemy :v
2
"Rozdarte serca" XD
0
Pięknie to wygląda :D
0
Nie napiszę nic odkrywczego, najlepszy piłkarz w historii.
1
Klasycznie jak to u mnie miałem nastawić budzik i wstać na mecz Argentyny. Oczywiście nie wstałem, minął mnie taki mecz Leo ehh :D
Pierwsze co zrobiłem wchodzę na FlashScore'a, patrzę Messi hattrick - mówię kur piłkarski Bóg.. :D
Powtórzę się ale no nigdy nie pojmę że są ludzie na tym świecie którzy stawiają tego Ronaldo obok Leo, a co najlepsze nawet i wyżej. Parodia, miłego dnia życzę ;)
3
Lecę się zdrzemnąć na te 1,5h bo nie ma sensu siedzieć głupa palić :v
0
Kiedy gra Argentyna?
2
XD