0

Mats klasa.. :D

2

Busi co spokój :D

3

Toć tam wszyscy od mierdy są.. :P

0

Jakie to by było piękne jakby grał tak jak w reklamie :D

2

Ten Gomes to jest chyba jakiś nieśmieszny żart.. xd
Gość jest cienki jak sik pająka, na tych rzeźników idealnie wpasowałby się Paulinho. Do tego szkoda Roberto i Denisa ;/

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

^Oczywiście że tak.. Swoją drogą żałuję do tej pory że go nie podkupiliśmy :/

0

Polecam mecz City który zaraz się zacznie, może parę brameczek wpaść ;)
Nie zdziwię się jak będzie to lepszy mecz od "hitu kolejki" Liverpool vs Man United :D

0

Ja na szczęście zamuliłem i nie obstawiłem tych meczy, a miałbym już po kuponie :D

34

Dawać mi tego Cou w styczniu raz, dwa :D

0

To Lukaku gra? ;o :v

0

De Gea :O

0

Brawo Besiktas kuźwa..

2

Erni ty śmieszku.. :v

2

Nie wiem czemu ale gość tak na mnie działa że z chęcią kontrolnego bym mu sprawił, może zacząłby myśleć :P

31

Martial to kot tylko musi być pod grą, jak jest szansa to brać i się nie zastanawiać ;)

0

Piłkarski wzór :D

1

Poważnie Getafe vs Real..? Przecież tam lekka piątka wleci i do domu.. :P

0

I tak się nigdy nawet do niego nie zbliży.. :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Poważnie aż tak ci na tym zależy? :p

0

Toć to logiczne.

7

Piszcie co chcecie, ale ja mam zamiar obejrzeć w końcu normalnie mecz Barcy w tv od dłuższego czasu. Do tego bez zacinania, opóźnienia itp. Zwłaszcza że jest taka okazja. Także do roboty panie i panowie i głosujemy :v

2

"Rozdarte serca" XD

0

Pięknie to wygląda :D

0

Nie napiszę nic odkrywczego, najlepszy piłkarz w historii.

1

Klasycznie jak to u mnie miałem nastawić budzik i wstać na mecz Argentyny. Oczywiście nie wstałem, minął mnie taki mecz Leo ehh :D
Pierwsze co zrobiłem wchodzę na FlashScore'a, patrzę Messi hattrick - mówię kur piłkarski Bóg.. :D
Powtórzę się ale no nigdy nie pojmę że są ludzie na tym świecie którzy stawiają tego Ronaldo obok Leo, a co najlepsze nawet i wyżej. Parodia, miłego dnia życzę ;)

3

Lecę się zdrzemnąć na te 1,5h bo nie ma sensu siedzieć głupa palić :v

0

Kiedy gra Argentyna?

2

XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?