16 października 2017, 21:21
1
Celta 2:0, pięknie jeszcze tylko Verona i Leicester :D
16 października 2017, 20:43
Faktycznie, całe szczęście że wcisnęli tą bramkę na 2:1 :D
15 października 2017, 22:37
0
3:6 co za mecz, czemu to się kończy :/
15 października 2017, 22:32
Zaza zakończył 3:5 :D
15 października 2017, 22:29
Kocham La Ligę
15 października 2017, 22:28
Tello na 3:4 hahahahaha Co Za Mecz! :D
15 października 2017, 22:25
https://www.google.pl/search?q=icardi+barcelona&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj-q8HguvPWAhXHHxoKHcg9CjYQ_AUICigB&biw=1344&bih=743#imgrc=kXz2MvfqRQDUpM: Tak dla przypomnienia :D
15 października 2017, 22:24
Co za mecz :O Betin z 0:4 na 2:4 :D
15 października 2017, 22:18
Santi Mina na 4:0 nokaut :D
15 października 2017, 22:11
Rodrigo na 3:0, chyba Valencia wraca na właściwe tory :D
15 października 2017, 22:00
Sergio Leon nie strzela karnego dla Betisu :v
15 października 2017, 21:44
Ma ktoś link do brameczek z meczu Real Betis vs Valencia? Dopiero do domu wróciłem i widzę że się załapałem na całą 2 połowę ;D
14 października 2017, 22:38
Siła dobra tylko prosto w Oblaka ;/
14 października 2017, 22:37
Koniec.
14 października 2017, 22:32
Jak zostanie remis to będą boleć te dwa słupki ;/
14 października 2017, 22:24
Gooooooooooooooool!!!
14 października 2017, 22:23
Kurrrrrrrrr
14 października 2017, 22:18
Piękna piłka.
14 października 2017, 22:14
Skuteczność dramat w tym meczu ;/
14 października 2017, 22:12
Zaczyna się leżenie za każdym razem xd
14 października 2017, 22:09
Niestety, nie wróżę dobrze tego meczu ;D
14 października 2017, 22:00
Ja pierr.. Fatum ten szkielet w tym sezonie u niego..
14 października 2017, 21:54
Kręcą jak barana tego Pique..
14 października 2017, 21:44
Pomijam już Gomesa i Rakiticia, przejdę do Suareza. Uważam że jeśli ten gość nie wróci na swój poziom to możemy pomarzyć o większych celach na ten sezon niestety ;/ Messi sam nie wygra jak za*ebisty by nie był.
14 października 2017, 21:31
Faul jak uj..
14 października 2017, 21:27
Kur prawie całe Atletico w polu karnym, żenada.. xd
14 października 2017, 21:23
Suarez XD
14 października 2017, 21:15
3
Już nie chce najeżdżać tak na tego Gomesa ale mam wrażenie że ten gość robi wszystko dwa razy wolniej.. :P
14 października 2017, 21:12
2
Teraz to się zacznie autobus.. :P
14 października 2017, 21:08
Szkoda strzępić ryja..
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Celta 2:0, pięknie jeszcze tylko Verona i Leicester :D
1
Faktycznie, całe szczęście że wcisnęli tą bramkę na 2:1 :D
0
3:6 co za mecz, czemu to się kończy :/
0
Zaza zakończył 3:5 :D
0
Kocham La Ligę
0
Tello na 3:4 hahahahaha Co Za Mecz! :D
0
https://www.google.pl/search?q=icardi+barcelona&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj-q8HguvPWAhXHHxoKHcg9CjYQ_AUICigB&biw=1344&bih=743#imgrc=kXz2MvfqRQDUpM:
Tak dla przypomnienia :D
0
Co za mecz :O Betin z 0:4 na 2:4 :D
0
Santi Mina na 4:0 nokaut :D
1
Rodrigo na 3:0, chyba Valencia wraca na właściwe tory :D
0
Sergio Leon nie strzela karnego dla Betisu :v
0
Ma ktoś link do brameczek z meczu Real Betis vs Valencia? Dopiero do domu wróciłem i widzę że się załapałem na całą 2 połowę ;D
0
Siła dobra tylko prosto w Oblaka ;/
0
Koniec.
1
Jak zostanie remis to będą boleć te dwa słupki ;/
0
Gooooooooooooooool!!!
0
Kurrrrrrrrr
0
Piękna piłka.
0
Skuteczność dramat w tym meczu ;/
0
Zaczyna się leżenie za każdym razem xd
0
Niestety, nie wróżę dobrze tego meczu ;D
0
Ja pierr.. Fatum ten szkielet w tym sezonie u niego..
0
Kręcą jak barana tego Pique..
0
Pomijam już Gomesa i Rakiticia, przejdę do Suareza. Uważam że jeśli ten gość nie wróci na swój poziom to możemy pomarzyć o większych celach na ten sezon niestety ;/ Messi sam nie wygra jak za*ebisty by nie był.
0
Faul jak uj..
1
Kur prawie całe Atletico w polu karnym, żenada.. xd
0
Suarez XD
3
Już nie chce najeżdżać tak na tego Gomesa ale mam wrażenie że ten gość robi wszystko dwa razy wolniej.. :P
2
Teraz to się zacznie autobus.. :P
0
Szkoda strzępić ryja..