1

Celta 2:0, pięknie jeszcze tylko Verona i Leicester :D

1

Faktycznie, całe szczęście że wcisnęli tą bramkę na 2:1 :D

0

3:6 co za mecz, czemu to się kończy :/

0

Zaza zakończył 3:5 :D

0

Kocham La Ligę

0

Tello na 3:4 hahahahaha Co Za Mecz! :D

0

Co za mecz :O Betin z 0:4 na 2:4 :D

0

Santi Mina na 4:0 nokaut :D

1

Rodrigo na 3:0, chyba Valencia wraca na właściwe tory :D

0

Sergio Leon nie strzela karnego dla Betisu :v

0

Ma ktoś link do brameczek z meczu Real Betis vs Valencia? Dopiero do domu wróciłem i widzę że się załapałem na całą 2 połowę ;D

0

Siła dobra tylko prosto w Oblaka ;/

0

Koniec.

1

Jak zostanie remis to będą boleć te dwa słupki ;/

0

Gooooooooooooooool!!!

0

Kurrrrrrrrr

0

Piękna piłka.

0

Skuteczność dramat w tym meczu ;/

0

Zaczyna się leżenie za każdym razem xd

0

Niestety, nie wróżę dobrze tego meczu ;D

0

Ja pierr.. Fatum ten szkielet w tym sezonie u niego..

0

Kręcą jak barana tego Pique..

0

Pomijam już Gomesa i Rakiticia, przejdę do Suareza. Uważam że jeśli ten gość nie wróci na swój poziom to możemy pomarzyć o większych celach na ten sezon niestety ;/ Messi sam nie wygra jak za*ebisty by nie był.

0

Faul jak uj..

1

Kur prawie całe Atletico w polu karnym, żenada.. xd

0

Suarez XD

3

Już nie chce najeżdżać tak na tego Gomesa ale mam wrażenie że ten gość robi wszystko dwa razy wolniej.. :P

2

Teraz to się zacznie autobus.. :P

0

Szkoda strzępić ryja..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?